Skoči na vsebino

Kako pa kaj izpiti?


Aleron

Priporočene objave

:( sej sm jih 7 nardila, sm bla pridna... sam tahujša 2 mi pa ostaneta za avgusta in septembra... od tega moram enga narest če hočem v 2. letnik :( s tem da en ma 1300 str. za predelat, od druzga bom pa rajši tiho... nč od letošnjih počitnc, k bo treba tud delat... pa pozimi! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@devilish Ah sva na istem. Tut men ne bo kej dost ostalo od počitnc. Druga polovica avgusta se začnem učit, do takrat pa delam. Eh bo pa zato potem boljše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil zadnji izpit.......z 9-ko. Sam še diplomo...... :o

bravo ĐorĐi kumaj čakam da bom jst to lahko napisu....tja čez par let! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo štirinajst dni nazaj naredil zadnji izpit na Fax-u sedaj pa res samo še diploma!!!! :D :P ;) :) <_< :) <_< :)

Diploma!!!!! :o :blink: :unsure: :(

No tudi to bo kmalu!!!September, Oktober,........!!!Definitivno letos!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A se smem pohvalit (pa tud če se ne smem mi dol visi :devil: ), da sem nardila zadnji pogojni izpit in sem KONČNO absolvent :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti, nič ne bo z vpisom absolventa, prokleti izpit, ki me je.. že 1 leto (iz 3. letnika) še vedno ostaja neopravljen :angry: :BUA: :? :cry:

še dobro da so vojsko ukinli, če ne bi me še oni zdaj gnajvli. :hmm: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAREDU SE ZADNJI IZPIT :P :D :P :D :P

Zdej bom pa lahko cel absolventski cas zbiral cekine za nov motorcek. Ampak najprej pa obvezno se absolventski izlet. Odrinem jutri :OK: :kva1: :grim

Kreta here we come, you can't hide .... :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa v petk pisala pogoj in moram čakat 10 dni na rezultate :angry: torej šele v petek sem lahko rekla da sm na počitnicah, sam teži pa da še ne vem al sm u drugem, al ne :?

no ja... sej bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAREDU SE ZADNJI IZPIT :P :D :P :D :P

Zdej bom pa lahko cel absolventski cas zbiral cekine za nov motorcek. Ampak najprej pa obvezno se absolventski izlet. Odrinem jutri :OK: :kva1: :grim

Kreta here we come, you can't hide .... :yea2: :yea2:

Čeestitke!!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz sem pred tremi tedni začel ponovno delati izpite najprej 10/10 potem čez en teden zopet 10/10, prejšni teden zopet izpit 9/8, danes z malo mukami 7/9 in v petek še enega, ter naslednji teden še enega, tako da bom letošnji cenzus naredil. V ABS sem se že vpisal, saj ni bilo nič pogojev. Res da sem naredil kar nekaj in še bom naredil nekaj izpitov, samo sem opravljal vse kolokvije čez leto in so mi sedaj ostali samo zagovori izpitov ali laboratorijskih vaj. Drugače nebi mogel v tako kratkem roku opraviti 4 in še 2 izpita. Tako kot pri TUŠu samo polovičke.

Študent - ogrožena vrsta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...glih s faxa sedmica je padla :D ...sem bil pr tipu 1:20 not, je reku "no vi ste bli pa že na prejšnmu roku tuki, tko da najbrž velik znate" pa je vzel knjiho in sva šla skoz kazalo :blink: ....ampak naredu pa sm, še v pon enga pa dost za neki cajta ...matr je fajn bit abs če se ti nikamor ne mudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!