Skoči na vsebino

Kako pa kaj izpiti?


Aleron

Priporočene objave

Jaz sem zadnjega opravil 25.avgusta, tako, da me sedaj čaka še diploma oz.strokovna naloga, če sem prav natančen. Hvala kur.., bo drugo sezono veliko več časa za motorizem kot je bilo zadnjih štiri. :D

Pozdrav od roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo marbit hod na elektro faks v LJ?

Jst hodm na elektro faks, ozeroma sem zmeraj manj tam,

mam še en izpit + diploma, ki še nevem kaj bo... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisel iz absolventa na Kreti.

Kaj naj recem, kot punce in fantje, se splaca studirat, blo je :kva1: :kva1: :yea2: :yea2: :beer2: :beer2: :grupni: :photo: :photo: :yea2: :kva1: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst hodm na elektro faks, ozeroma sem zmeraj manj tam,

mam še en izpit + diploma, ki še nevem kaj bo... :zzz:

Jaz grem zdej v prvi letnik uni. Dej mal povej kaksen je studij? A je ful tezko? Kje naj dobim knjige? Novih se ne splaca kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

twix prosim povej kaj je bilo tako dobrega. jaz sem lani svojega absolventa preskočil (izpustil).

Jason big mistake.

Tudi jst imel pomisleke, da nisem ravno pravi pivski bratec oz. ljubitelj alkohola, da ne bomo nic videli oz. doziveli, ker se bo samo pilo, da je voznja z ladjo (tri dni v eno smer) too much,... Vse to so samo prazni strahovi oz. izgovori.

Vse bilo super, na ladji se dogajal 100/uro, nikol dolgcas, vsak dan izleti v vodni park, boat trip (najboljs) grska vecerja, beach party :yea2: . Skratka cez dan je bilo noro :yea2: . In potem, ko prides okoli 18h nazah v sobo in mislis, da je cas za pocitek, se krepko zmotis, saj se okoli 22.30 ze odhod na tematski zur :yea2: . Zopet noro. Spanje okoli 5 ure zjutraj, ob 9.00 zajterk in potem jovo na novo ... :kva1:

In v takem ritmu nekje 12 dni. Resuje te morski zrak, ki omogoca hitro okrevanje in pa dekleta, ki migajo po cele dneve v ritmu nasih animatorjev.

Jst sem bil ful skepticen glede absolventa, ampak zdej vidim, kolk bi zamudil, ce ne bi sel. Spoznal mnogo novih ljudi, predvsem pa navezal stike z ljudmi, s katerimi sem bil 4 leta zgolj "na zivjo".

Svaka cast Collegiumu, da sfolga tako organizacijo :notworthy: , predvsem glede na flegmaticnost Grkov, ki jih roko na srce, ljudje iz razvitega sveta ne moremo razumet. So narod zase.

Skratka, the show je shou on and on and on :grupni: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst hodm na elektro faks, ozeroma sem zmeraj manj tam,

mam še en izpit + diploma, ki še nevem kaj bo... :zzz:

Jaz grem zdej v prvi letnik uni. Dej mal povej kaksen je studij? A je ful tezko? Kje naj dobim knjige? Novih se ne splaca kupit.

Glede elektro faksa:

knjige se ti splača večino kopirat, pri nekaterih profesorjih lahko kupiš skripto, to so neke vrste fotokopije predavanj. Za večino stvari vidiš sproti kaj rabiš ali pa ti profesor ali asistent na vajah pove. V knjižnici je za prve letnike skor zmeraj vse sposojeno, tako da si boš težko kaj sposodil.

Ponavadi pride (enkrat na začetku šol. leta) tudi neka tržnica v avli faksa, kjer se prodajajo stare knjige, zapiski, fotokopije...

Jaz sem bil na začetku tudi na uni, ker sem pa na koncu leta naredil le polovico izpitov, sem se prepisal na 3 letno(2. letnik), ker bi drugače moral ponavljati prvega.

Težko je :devil: , samo če imaš voljo potem boš naredil. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako je nekako kot sem napisal prejšnič. Opravil sem svojo zastavljeno številko izpitov. Tako je sedaj v indeks vpisanih 6 izpitov in eden manjka, ker nisem se mogel pravočasno prijaviti, je pa vseeno narejen in čaka na novi izpitni rok, da ga vpišem. Sedaj še imam 4 izpite in mogoče (po vsej verjetnosti obvezno) še 3 diferencialne izpite in diplomo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da se pohvalim - dones mi je uspelo narest še zadni izpit O:-)

diploma prihajam! :OK:

čestitke...ti neizmerno zavidam.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V četrtek je padla diploma!!!!!!!!!!!Jes!!!! :D :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea2: :yea2: :P :D :D

Ciao,by Pero

PS:Nadaljevanje beri v MS sreda!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek je padla diploma!!!!!!!!!!!Jes!!!! :D :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea2: :yea2: :P :D :D

Ciao,by Pero

PS:Nadaljevanje beri v MS sreda!! :D

ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :yea2: :yea2:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek je padla diploma!!!!!!!!!!!Jes!!!! :D :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea2: :yea2: :P :D :D

Ciao,by Pero

PS:Nadaljevanje beri v MS sreda!! :D

Torej??????????

:hmm: :hmm: :hmm: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek je padla diploma!!!!!!!!!!!Jes!!!! :D :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea2: :yea2: :P :D :D

Ciao,by Pero

PS:Nadaljevanje beri v MS sreda!! :D

čestitke :notworthy: ....kaj pa naslov, pa študij...pa ocena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kaj pa naslov, pa študij...pa ocena :D

Tehnologija prometa!!!

Uporaba hitrih ladij v pomorskem prometu!!!

Ocena: 9!!

Ciao,by Pero

PS:Hvala za čestitke!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehnologija prometa!!!

Uporaba hitrih ladij v pomorskem prometu!!!

Ocena: 9!!

Ciao,by Pero

PS:Hvala za čestitke!!!

GREBATOR!!!!!!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!