Skoči na vsebino

Panonnia Ring - Racing 2016


NinjaRider04

Priporočene objave

Rejserji pozdravljeni...gledam mal termine za letos za panonnia ring..in me zanima če ima že kdo v planu kaj gor it?
marca še mislim da lih nebo vreme ..gledam star desing 20.3 kar poceni samo vreme me mal muč..??

drugač za april pa sm že zihr da grem.

odločam se med temi datumi in se enostavno ne morm odločit kdaj naj grem...bi pa si rad usaj rezerviral dva eventa od teh treh..


4-5 April BTR Performance  90e en dan...180e (dva dni)

11-12april Stardesing 70e en dan,..140e (dva dni)

18-19april 1000ps party 89e en dan,..178e (dva dni)....

gledam tudi damarao racing samo je mal drag 330e...bom pa za maj definitvno se prijavu za michael fiala 18 ali 19maj..110e..

če kdo gre lahka javi..hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000ps party imajo kar precej zasedeno, pa malo drugačen format od običajnega je, ni dirk. Stardesing so OK, pri BTR pa še nisem vozil in ti ne morem nič konkretnega povedat.

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, bajsi pravi:

1000ps party imajo kar precej zasedeno, pa malo drugačen format od običajnega je, ni dirk. Stardesing so OK, pri BTR pa še nisem vozil in ti ne morem nič konkretnega povedat.

 

LP Bajsi

hvala!..kaj pa GH moto at?..gledam tudi za maj 20 50e prosti trening + dirka  se mi kar tudi pošteno zdi..bom pa definitivno letu na stardesing ..kok pa je pri stardesingu za plačilu..sj vem naprej se treba plačat sam v kolikšnem cajtu?....kr še čakam da motor porihtamo ter za marca še lih nebo obetavno vreme čeprav vidim da imajo že event 20.3 pa 28.3 ..sam se bojim da še bi bil sneg kr se nikol neve...hvala in Lp

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 2. 2016 at 12:18, NinjaRider04 pravi:

hvala!..kaj pa GH moto at?..gledam tudi za maj 20 50e prosti trening + dirka  se mi kar tudi pošteno zdi..bom pa definitivno letu na stardesing ..kok pa je pri stardesingu za plačilu..sj vem naprej se treba plačat sam v kolikšnem cajtu?....kr še čakam da motor porihtamo ter za marca še lih nebo obetavno vreme čeprav vidim da imajo že event 20.3 pa 28.3 ..sam se bojim da še bi bil sneg kr se nikol neve...hvala in Lp

GH za 50 EUR/dan?? Možno ampak dvomim..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!