Skoči na vsebino

MXGP 2016


IBA

Priporočene objave

mater sta ga tiščala !!! Danes sta bila klasa za sebe. Tim v drugi dirki pametno do drugega mesta.... Čisti užitek!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam besed, kot to, BRAVO TIM243 in njegova ekipa. Mater, malo smo se že navadili na zmage. Kar tako naprej.
Še dobro, da "carolina" ga malo serje letos, čeprav je trenutno na skupnem tretjem (3) mestu. Edini trenutno resni tekmec našemu ASu je Febvre. Se že veselim naslednje dirke 18 - 19.6.2016.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Favbre se je žal poškodoval. Izpustil bo to dirko in naslednjo v italiji. TIM pa ponovno suveren....drzim pesti. Sedaj je potrebno nabirat točke in ne reskirat preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prva runda je za nami. Ni potrebe zgubljat besed, kdo je zmagal se itak ve. BRAVO!!
Zaradi napake Bobrysheva , bil je na drugem mestu, ampak se je zapeljal med "gledalce" je na drugem mestu končal Cairoli, ki pa celotno dirko ni pokazal nekega presežka. Tretje mesto po prvi dirki pa je osvojil Valentin Guilot.

Peter Irt pa je padel na ciljnem skoku, tako, da ni končal dirke. Kakšne ima poškodbe še ni znano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na takih dirkah se gradijo prvenstva. Go Tim :OK:

 

A ve kdo, kako je z Irtom? Nekih informacij komentatorja nista imela... "popolnoma uničena čelada ob padcu" pa ne zveni najboljše.

Popravljeno . Popravil jskrablin
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem gledal tekme ker sem na dopustu..sem pa pogledal rezultate in opis dirk...v kakih superlativih tuji mediji pišejo o Timu.... svaka čast... nismo še vsi dojeli kaj počne letos.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, IBA pravi:

Nisem gledal tekme ker sem na dopustu..sem pa pogledal rezultate in opis dirk...v kakih superlativih tuji mediji pišejo o Timu.... svaka čast... nismo še vsi dojeli kaj počne letos.... 

Če Tim ne naredi neke neumnosti, trenutno nima konkurence v MXGP ... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom gledal s časovnim zamikom. Mel slab dan v službi, pa se je blo treba it spihat na Verd.

 

Tim pa itak rula :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ups, dirka je na Češkem...

Drugače pa... Kakopak, spet poškodovan... Ključnica, naj bi bilo kmalu zaceljeno... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gajser pa danes v prvi dirki niti ni kaj preveč poskušal... Lahko bi se potrudil za navijače... V drugo pa spet napaka... Je pa vsaj v prvenstvu precej točk pobral napram zasledovalcem... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se že malo razvadli, ampak vseeno je svoje delo opravil odlično. Bravo TIM.

V prvi vožnji se mi zdi, da je prehitro obupal nad napadom na Maxa, čeprav je zadnje širi kroge se mu zelo približal, ampak ok.
V drugi vožnji pa sem bil skeptičen, glede na to, da je deževalo in je bila proga dodobra namočena.

Se veselim že naslednje ... 31.7.2016 BELGIJA - Lommel

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!