Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

Odlično, najlepša hvala! :D

Ja, dol Jadranka, gor celina.

Samo jajca še zberem. Če mi jih ne rata, bo Jadranka v obe smeri, kar tud ni švoh :shy:

Ne se ustrašit....edina res nevarnost so slabe ceste, pa še to ne povsod. Treba peljat s precej rezerve.....poraziran asfalt, pol-metrska luknja globoka vsaj 10cm...pa nobenih znakov....sekanje ovinkov domačih dirkačev... 

Drugače pa kot ti napisal @fly....probaj vnaprej mal pogledat po netu, kje prespati.

Pa jaz bi, moje mnenje....šel v obratni smeri....po jadranki nazaj....lepše za na koncu in tam ni problem z nastanitvijo. Uživaj  :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scarlett, to je isto kot da bi vprašala, če je bila kakšna ženska sama v prekmurju, štajerskem (brez zamere severnjaki, kar tako sem vas navedel)???? :)  

 

Prebivalci bosne so čisto kulturni, noben bav bav ni to.... Posilijo te lahko tudi v Martuljku (sem danes bral članek).... Tko da po nepotrebnem skrbi....  

 

zajahaj svoje kljuse in pojdi uživat in se basat s hrano ;) good luck! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Bosni nikoli, niti za trenutek nisem dobil občutka, da bi lahko bilo kaj narobe, pa imam izkušnje tudi iz takih krajev (temne ulice v Marakešu.. )

 

Lažem, enkrat me je bilo strah: šel sem sam proti hostlu v SA enkrat proti jutru, pa se je vame zagnal trop potepuških psov... Očitno sem vstopil v njihovo območje.

Počasi sem šel rikverc nazaj in jih grdo gledal direkt v oči, verjetno pa sem tudi kakšno črtico naredil :)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za jajca :D:OK:

ko bos enkrat prisla v bosno se bos zacela v velikem loku izogibat hrvaske!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se ustrašit....edina res nevarnost so slabe ceste, pa še to ne povsod. Treba peljat s precej rezerve.....poraziran asfalt, pol-metrska luknja globoka vsaj 10cm...pa nobenih znakov....sekanje ovinkov domačih dirkačev... 

Drugače pa kot ti napisal @fly....probaj vnaprej mal pogledat po netu, kje prespati.

Pa jaz bi, moje mnenje....šel v obratni smeri....po jadranki nazaj....lepše za na koncu in tam ni problem z nastanitvijo. Uživaj  :OK: !

Meni so se pa zdele ceste veliko boljš, kot pri nas.   Paziti je pa treba, ker se psi in celo krave kar sprehajajo po cesti. 

Domačini po mojih izkušnjah  res prijazni.... pa marsikatero uslugo ti naredi na  nekaj €.

Torej, Bosna ni nobeden  bau-bau.... kr veselo na pot in Srečno

 

 

PS.

A mogoče kdo ve za kakšna prenočišča  pred Sarajevom???

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scarlett, spominjaš me na Bračanko, ki je šla v Split.

Vsi so jo strašili, da ne it, ker da tam te okradejo in posilijo. Vseeno je šla na to nevarno pot z Brača.

V prvi ulici ji je žepar iztrgal torbico, ona pa za njim: Šjor, šjor! A silovanje?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so se pa zdele ceste veliko boljš, kot pri nas.   Paziti je pa treba, ker se psi in celo krave kar sprehajajo po cesti. 

Domačini po mojih izkušnjah  res prijazni.... pa marsikatero uslugo ti naredi na  nekaj €.

Torej, Bosna ni nobeden  bau-bau.... kr veselo na pot in Srečno

 

 

PS.

A mogoče kdo ve za kakšna prenočišča  pred Sarajevom???

Krave pa psi na cesti, ja.. sem zadnjič nekje gledala slike s potopisa, cela čreda krav na cesti.. pa kaj, to najbrž ne morš kr mim peljat, sej se ustrašijo, pa zbezljajo itd..  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scarlett, spominjaš me na Bračanko, ki je šla v Split.

Vsi so jo strašili, da ne it, ker da tam te okradejo in posilijo. Vseeno je šla na to nevarno pot z Brača.

V prvi ulici ji je žepar iztrgal torbico, ona pa za njim: Šjor, šjor! A silovanje?!

Ma ej, ko bi videl, kakšne zaskrbljene obraze sem videla, sem rekla: moram vprašat, če je res tak halo.. 

Al pa tista, ko se dva sprehajata po gozdu, pa reče ženska moškemu: "Ne vem, zakaj mam občutek, da me boš za prvim grmom posilil". 

Moški: "Neeeee, nism jst tak."

Ženska: "Hm.. pa dej me vseen, da se znebim tega glupega občutka.."

Popravljeno . Popravil Scarlett
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krave pa psi na cesti, ja.. sem zadnjič nekje gledala slike s potopisa, cela čreda krav na cesti.. pa kaj, to najbrž ne morš kr mim peljat, sej se ustrašijo, pa zbezljajo itd..  :kva1:

Krave in psi so lahko tudi pri nas. Mene je v Razdrtem lovil pobesneli bik.......al pa mojga prjatla z rdečo jamaho :P

 

V Bosni (Črni gori, Srbiji... .) ni nič kaj drugače kot pri nas....le hrana je boljša :D

Luknje in pesek je na cesti neglede na državo, psi laufajo za tabo neglede na državo, traktorji in konjske vprege so tut povsod.....jst v bistvu ne vidim nekih razlik, pa kjerkol sm bil.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krave in psi so lahko tudi pri nas. Mene je v Razdrtem lovil pobesneli bik.......al pa mojga prjatla z rdečo jamaho :P

 

V Bosni (Črni gori, Srbiji... .) ni nič kaj drugače kot pri nas....le hrana je boljša :D

Luknje in pesek je na cesti neglede na državo, psi laufajo za tabo neglede na državo, traktorji in konjske vprege so tut povsod.....jst v bistvu ne vidim nekih razlik, pa kjerkol sm bil.

Torej ožeži gas do konca, pa nč nazaj gledat :P  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ožeži gas do konca, pa nč nazaj gledat :P  :OK:

e to...bl htr k greš prej prideš do čewapu...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so se pa zdele ceste veliko boljš, kot pri nas.   Paziti je pa treba, ker se psi in celo krave kar sprehajajo po cesti. 

Domačini po mojih izkušnjah  res prijazni.... pa marsikatero uslugo ti naredi na  nekaj €.

Torej, Bosna ni nobeden  bau-bau.... kr veselo na pot in Srečno

 

 

PS.

A mogoče kdo ve za kakšna prenočišča  pred Sarajevom???

Ja, seveda imaš slabe ceste povsod....kjer sem jaz vozu je blo precej poraziranga asfalta, luknje, cele "flehe" pobranega asfalta.... (Gradiška-Banja Luka-Travnik-Sarajevo-Višegrad...). Pač odvisno kje se furaš.

Psi pa tudi na "AC" pred Sarajevom :grim

Se pa strinjam...ni noben bau-bau, le standarde moraš mal spustit, če se bolj furaš po zahodu :OK:

 

PS

Ni pred Sarajevom.....je pa luksuz :OK: ....hotel Vučko na Jahorini.... app s kaminom, šankom, okroglo posteljo....za 35€ :yea1: Nikjer ne dobiš tega za ta denar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tu na motosvetu ni nobenga, da bi jo spremljal? Pa jo še kaj naučil..

Midva štartava v soboto zgodaj zjutraj. Če hočeš lahko greš z nama do Črne gore (greva čez Banja luko, kanjon Vrbasa, Jajce, Sarajevo, Foča). Nazaj pa itak imaš namen iti po "jadranki". Pa Bosna sploh ni noben "bav-bav". Javi kako se boš odločila. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem se nekaj za ziher menit, ker pri meni ni nikoli 100%, da se mi na koncu izide.. (otroci.press) tudi zato je najlažje, če grem sama.. (mir.press) baje mehanika itak ne rabim (honda.press :P )
Mogoče pa koga "na cesti" poberem :D (pajkica - štoparji pa to ;) )


Midva štartava v soboto zgodaj zjutraj. Če hočeš lahko greš z nama do Črne gore (greva čez Banja luko, kanjon Vrbasa, Jajce, Sarajevo, Foča). Nazaj pa itak imaš namen iti po "jadranki". Pa Bosna sploh ni noben "bav-bav". Javi kako se boš odločila. Lp

odg. na ZS, hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!