Skoči na vsebino

TRBOWLE BIKE SHOW 2016


SATAN666

Priporočene objave

Ni še tradicionalni je pa tretji bike show v Trbovljah.Zopet obilica motorjev,domače in tuje predelave,starodobniki in hud spremljevalni program.Tukaj vas bomo sproti obveščali o razstavljalcih,nastopajočih in programu.
DATUM PRIREDITVE:22-24.4 2016
OTVORITEV RAZSTAVE :PETEK 17.00
GLASBENI PROGRAM:
PETEK: 21.00-SLAINTE OL FRIEND(PRIMORSKA)
22.30-HELL CATS (LJUBLJANA)
24.00-JAN ONE MAN BAND(TRBOVLJE)
SOBOTA :10.00 STUNT SHOW
12.00 STUNT SHOW
14.00 STUNT SHOW
16.00 STUNT SHOW
18.00 STUNT SHOW
21.00-CLOCKWORK PSYCHO(LJUBLANA)
23.00- EIGHT BOMB(LJUBLJANA)
00.00-EROTIČNI PROGRAM
01.00-TTRT BAND (PAZIN)
vse ingormacije v zvezi z prireditvijo:
INFO:info@homp.si
040-136-156

PLAKAT .pdf

SLEDITE NAM LAHKO TUDI FB POVEZAVI:

https://www.facebook.com/events/568543223301894/

 

Na letošnjem BIKE SHOW-U bo potekalo tekmovanje med razstavljalci in sicer v dveh kategorijah:
1.Najlepši motor po izboru publike (1. nagrada 500 EUR GOTOVINA)
2.Najlepša predelava po izboru žirije (1.nagrada 500 EUR BLAGOVNA NAGRADA)

On our bike show we will choose best bike by two catagories:
1.Best bike choosen by public (1.price 500 EUR CASH)
2.Best bike choosen by jury (1.price 500 EUR SPONSORS GOODS)

prijave razstavljalcev pošljite na elektronski naslov info@homp.si,prav tako vsi zainteresirani prodajalci motoristične opreme,delov,rabljenih kosov oz vsakdo ki želi na prireditvi imeti štant.
INFO:info@homp.si
040-136-156

Popravljeno . Popravil SATAN666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, a bojo letos tut tisti uvoženi helsi tm? Nazadnje sm ene dva vidu, k sta mrko gledala naokol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kam naj napišem.

Imamo problem, in sicer, kako spraviti tri motorje na prikolico za tri motorje, če sta dva od teh BMW boxerja. Razdalja med žlebovi je 45 cm, bemfla pa sta od osi cca 43 cm. Tretji je Moto Guzzi, ki bo moral očitno ostati doma. Edino če se kdo ponudi za pomoč. Takšno ali drugačno.

 

Aja gremo na 3rd TrbowleBikeShow. R n  R

 

 

Popravljeno . Popravil tomash
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, tomash pravi:

Ne vem kam naj napišem.

Imamo problem, in sicer, kako spraviti tri motorje na prikolico za tri motorje, če sta dva od teh BMW boxerja. Razdalja med žlebovi je 45 cm, bemfla pa sta od osi cca 43 cm. Tretji je Moto Guzzi, ki bo moral očitno ostati doma. Edino če se kdo ponudi za pomoč. Takšno ali drugačno.

Aja gremo na 3rd TrbowleBikeShow. R n  R

 

Vsakmu bemflu en cilinder stran (enem levega, drugem desnega), pa bosta šla ziher poleg... Ali pa Avtohišo Malgaj za sponzorski kombi nafehtaj... V soboto bojo za RnR štimungo skrbeli odlični Eight Bomb. Pridemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kakšna ideja?

A misliš da kombije kar tak posojajo? Bomo mogli kar cilindre šraufat, na kar sem najprej pomislil. S temi BMWji so itak same težave. Pri naslednjem bom blok motorja obrnu, pa bo naprej in nazaj ruku ne pa levo in desno.

Eight Bomb - ar ju sirijus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, tomash pravi:

Še kakšna ideja?

A misliš da kombije kar tak posojajo? Bomo mogli kar cilindre šraufat, na kar sem najprej pomislil. S temi BMWji so itak same težave. Pri naslednjem bom blok motorja obrnu, pa bo naprej in nazaj ruku ne pa levo in desno.

Eight Bomb - ar ju sirijus

Vprašat avtohišo ni greh...

Kako to misliš - em aj sirijus. Kateri bend bi pa še bolj pasal u to moto štimungo? Podobe melodije so v 50ih Ton up Boysi na Đuboxih rolal, medtem, ko so si premražene ude grel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede benda nimam zadržkov, sam mal sem se pohecal okoli njihovega imena. Si predstavljaš paniko, ko bodo slišali da je v Delavskem domu osem bomb.

 Kaj vprašam v avtohišo, če mi posodijo kombi za tri dni. Če ga bojo, bom dal za pir ko se srečava, drugače pa tud. Boš ti kak motor pripeljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Ne vem kam naj napišem.

Imamo problem, in sicer, kako spraviti tri motorje na prikolico za tri motorje, če sta dva od teh BMW boxerja. Razdalja med žlebovi je 45 cm, bemfla pa sta od osi cca 43 cm. Tretji je Moto Guzzi, ki bo moral očitno ostati doma. Edino če se kdo ponudi za pomoč. Takšno ali drugačno.

 

Aja gremo na 3rd TrbowleBikeShow. R n  R

 

 

Srednjega obrneš nazaj (ne vem, če se da - samo ideja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, tomash said:

Eight Bomb - ar ju sirijus

Dobro nazigajo psihadelicni rockabilly. Jih poznam; sploh frontmana Jureta. Jih je pa, ne tako dolgo nazaj, za vedno zapustil Lou (kitarist in avtor mnogih njihovih pesmi).

Aja, pa mat ku*** kuga j zdej?!

Popravljeno . Popravil Slow
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Kaj vprašam v avtohišo, če mi posodijo kombi za tri dni. Če ga bojo, bom dal za pir ko se srečava, drugače pa tud. Boš ti kak motor pripeljal?

Saj avtohiše (če imajo kombi) imajo sigurno svoj logotip na njem, mobilna reklama...

Žal že dolgo nimam več motorja, ki bi (eventuelno) pasal na tako razstavo. Grem že tretjič tja zato, da podprem tozadevno sceno. Sline si hodim cedit pa na Verona Byke Expo...

pred 27 minutami, Slow pravi:

Dobro nazigajo psihadelicni rockabilly. Jih poznam; sploh frontmana Jureta. Jih je pa, ne tako dolgo nazaj, za vedno zapustil Lou (kitarist in avtor mnogih njihovih pesmi).

V Ortu sem jih poslušal par mesecev nazaj, že brez Louija. Kljub temu so bili odlični...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bike Show je itak pod streho, zato kdor misli prit naj pride tudi če bo deževalo. Po izbiri z avtom, vlakom, busom, peš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotno popoldne, pa še zvečer, sem tam okol pohajkoval. Ene par znanih srečal, pa en par pirov spil. Organizacija ok, publika precej specifična, muska uredu, fotke stisnu s tastaro nokijo, bolj švoh...

Trboule Bajk Show 2016.jpg

 

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, reno99 pravi:

bbb.jpg

V katerem delu programa pa je nastopal tale model? Tatoo, Striptiz, za šankom...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!