Skoči na vsebino

Čoper Honda Jazz 50 ccm - IŠČEM!!!


Pervy

Priporočene objave

Zdravo.

Iščem moj prvi "motor" - Hondo Jazz 50 ccm (rumen na slikah). Narejen je bil nekje okoli leta 1985. V Sloveniji sta bila samo dva, en moj in en kolegov (kromiran na sliki).

Za kolegovim se je izgubila sled, moj pa naj bi bil par let nazaj še vozen nekje v okolici Kamnika oziroma od Kamnika nekje po Tuhinjski dolini proti Vranskem. 

Prepozna kdo ta motor - je edini tak v SLO? Kamnik in okolica - sigurno ste ga kdaj videli.

Za vse informacije bom hvaležen in jih nagradim!

Honda_jazz2.jpg

jazz1.jpg

jazz2.jpg

jazz3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Zdravo, obujam to temo. Bliža se zima jaz pa nisem še nič bližje temu da najdem ta motor. Pomenilo pa bi mi dosti ker bi ga začela s sinom obnavljati da ga bo lahko vozil čez 3 leta ko bo 14.

Ajde motoristi prosim za pomoč! Ni vraga da ne bi kdo tako redek moped kdaj kje videl. Vsak namig bo dobrodošel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima samo moja bivša, drugače lahko sinu ko bo tako daleč kupim karkoli.

No ampak dobra novica je, da sem jo izsledil, in čakam kontaktne podatke lastnika ali da se mi javi ker sem ga kontaktiral na FB :) . Baje je vozna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Pervy pravi:

Mene zanima samo moja bivša, drugače lahko sinu ko bo tako daleč kupim karkoli.

Lepo slišat, da pri nekaterih denar ni problem. Zdravnik ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo našel motor ampak je "žal" u nulo ohranjen in ga lastnik nima interesa prodat. No pa saj nisem bil pripravljen tržne cene plačati, sem upal da bo v slabšem stanju in da ga bova dobila poceni in potem imela veselje z obnavljanjem. 

Nisem zdravnik :) denar pa je ali pa ni problem - odvisno za kaj. Jaz osebno verjetno ne bom dal več kot 5000€ za motor. Novi me ne zanimajo več.

Ta moped dobro ohranjen se brez težav proda za od 3000€ naprej, za tak denar pa lahko sinu kupim karkoli. Imava še 3 leta, da se odloči če bi imel čoper, cestaka, enduro,... in da najdeva nekaj in porihtava. Če se ne bova umazala zraven, se kaj naučila in družila me ne zanima. Novo da samo obrneš ključ odpade. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!