Skoči na vsebino

V Kopru odkrili terorista


burgy

Priporočene objave

Ameriški varnostni organi so v Kopru izsledili nevarnega terorista, to naj bi bil domačin, ki se je v nekem baru pogavarjal z dvema marincema, ki sta potem prišla do ugotovitve, da misli napasti njihovo letalonosilko..... :roll:

Upam, da nas ne bodo uvrstili na seznam nevarnih držav :twisted:

Več si lahko preberete tu:http://www.mladina.si/tednik/200306/clanek/m-letalo/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in pol enga ubogega tipa, k je hotu bit prijazen prebutajo brez pravega razloga in ga brez opravičila pošljejo domov :? :x :evil:

teli marinci so mal ******* :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, pa imamo amerikanizacijo :? :x

Ne, ne Pupa, jaz bi temu rekel mehke priprave na NATO!

Nato, ma nas rad....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, pa imamo amerikanizacijo :? :x

Ne, ne Pupa, jaz bi temu rekel mehke priprave na vstop v NATO!

No, za enga Koprčana so bile bolj trde. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psihopat z igrico - dobro povedano :D

Pozor: zdej ste vsi, ki imate doma računalnik, teroristi :!:

Od sedaj naprej je to Terorsvet! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah klinc, kaj pa je rinil vanje, sam si je kriv hehe, pa se v baru povrhu, ko se pol besed ne slisi ... gotovo so slisali samo "falcon 4" in "crash on aircraft carrier" ... hecni so vseeno zaradi reakcije, mogoce so mislili da gre za provokacijo ... :wink:

V bistvu je razumljivo, ker jih je verjetno precej vsaj malo presranih ... zdaj so se tu, tja dol pa redko koga mika, ce sploh koga ... Ona letala niso tako zelo superiorna, da se jih ne bi dalo sklatit, marince pa, vkolikor ne gre za pilote, caka tudi kako izkrcanje ... In tam niso proti iraski pehoti cisto nic na boljsem, tako da ce se postavite v njihovo kozo, je cisto razumljivo zakaj so hypersensitive :twisted: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja interakcija ,z " nabildanim lowlife-om" po D.J.-u, se bo v bodoče

bazirala izključno na ohranjanju dostojanstva!

Ta članek iz Mladine me uči, da jim ne omenjam "Military hardware", če

se pa mislijo afnat po "Dezeli" jih bo treba kregat kot male otroke!?

Samo! neumni so nevarni, in bom še to pretehtal dvakrat!

Slovenec: "Hey Joe!, how many planes are on that ship of yours?

Joe pa: "Shore Patrol agknowledge!, we have a potential terrorist threat -

over and out!"

Drugače jim pa kot "tihi član lige" priporočam kaj iz jedilnega lista

mojega avatar-ja!

Po svoje jih razumem, samo nimajo nobene mere!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah klinc, kaj pa je rinil vanje, sam si je kriv hehe, pa se v baru povrhu, ko se pol besed ne slisi ... gotovo so slisali samo "falcon 4" in "crash on aircraft carrier" ... hecni so vseeno zaradi reakcije, mogoce so mislili da gre za provokacijo ...  :wink:

V bistvu je razumljivo, ker jih je verjetno precej vsaj malo presranih ... zdaj so se tu, tja dol pa redko koga mika, ce sploh koga ... Ona letala niso tako zelo superiorna, da se jih ne bi dalo sklatit, marince pa, vkolikor ne gre za pilote, caka tudi kako izkrcanje ... In tam niso proti iraski pehoti cisto nic na boljsem, tako da ce se postavite v njihovo kozo, je cisto razumljivo zakaj so hypersensitive  :twisted:  :lol:  :wink:

In kdo jim je kriv? Jaz? Un tip iz Kopra? Slovenija?

Heh, niti Irak tokrat ni kriv...

Tko da - naj svojo hipersenzibilnost odpeljejo s svojimi bojnimi ladjami lepo v Kalifornijo ali kam drugam... Makes me wanna puke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo jim je kriv? Jaz? Un tip iz Kopra? Slovenija?  

Heh, niti Irak tokrat ni kriv...

Res je, ampak oni tam na ladji tudi niso ... so samo zobata kolesca, ne odlocajo a bodo napadli Irak ali ne, zelo verjetno imajo itak poln k* vsega :D

Tko da - naj svojo hipersenzibilnost odpeljejo s svojimi bojnimi ladjami lepo v Kalifornijo ali kam drugam...  Makes me wanna puke...

Tudi to je res :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet, da je strah pred " velikim bratom " že tako močan, da sedaj že na podlagi naivnih prijav zapiramo in pretepamo lastne državljane. Morda pa je bil nekdo tako naiven, da je mislil da bo pripomogel k " svetovnemu bolju proti terorizmu "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi, ampak mogoče se je pa tisti koprčan res kaj v tej smeri pošalil, ko je videl, da zaradi vsake sence paniko zganjajo....pa modela mogoče nista šale zastopila...mogoče še bolj slaba angleščina in problemi so tu :roll:

Skratka ljubitelji črnega humorja ne se hecat z amerikanci :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi, ampak mogoče se je pa tisti koprčan res kaj v tej smeri pošalil, ko je videl, da zaradi vsake sence paniko zganjajo....pa modela mogoče nista šale zastopila...mogoče še bolj slaba angleščina in problemi so tu :roll:  

Skratka ljubitelji črnega humorja ne se hecat z amerikanci :!:

Zdej si mi pa vesele vzel. Pa glih sem hotu mal v Ameriko klicat :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv članek o nesporazumu,paranoji in tudi učinkovitosti!?

Mislim, da ni marincev na letalonosilki!?

na vsaki vecji ladji so tudi marinci - kot internal security squad & fast reaction force.povprecno ima letalonosilka cca.100-140 marincev stacioniranih (ceta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja OK! toliko se spet ne spoznam, če bom preveč precizen si bo kdo spet

kaj omislil in me potem zaprejo kot unega tam gor :lol: :wink:

Lani spomladi je bila desantna ladja v Kopru in so bili v glavnem

marinci na kopnu, čez njih sploh nisem imel pripomb - khem...glede

obnašanja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mornarji na kopnem, tako civilni, kot vojaški, so vedno čudna prepotentna druščina, ki se ji je najbolje izogibati.

Včasih smo v Luki fehtali ameriške cigarete, dandanes pa nem tega menda ni več treba.

Zato, ogni se ga, čim diši po ladji, letalonosilki ali pa po navadnem civilnem tramperju. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!