Skoči na vsebino

Gilera Stalker tuning


MotoRossi

Priporočene objave

Kolega fura Gilero Stalker (letnik 01) pa ma namen dat notr Polinijev gus 70 kit, ZXa in seveda tudi 17.5frgazer.

Zdej ga pa zanima če se bo tok poznalo to kot pri vodno hlajenih skuterjih. Ker ta je zračno. Če bo zej to manj šlo ko oni z vodnim, bo treba kaj bolj pazit pa to..

Koker jest vem grejo 'zračni' Zipi ful uredu. Ker tut tekmujejo z njimi...kak bo pa to v praksi..na stalkerju?

thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa vprašaj benota on ma stalkerja :)

ma pa tudi en moj kolega stalkerja, samo nix sfriziranega, še zablokiran je :( smola pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj gor polinijev izpuh pa bo verjetno slo veliko boljse. vsaj eni na ptuju leti stalker zlooo dobro z isto kombinacijo kot jo mislis montirat ti (le polini izpuh namesto zx-a). No ampak zx je tudi zlo dobr (edino rjavi zelo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj gor polinijev izpuh pa bo verjetno slo veliko boljse. vsaj eni na ptuju leti stalker zlooo dobro z isto kombinacijo kot jo mislis montirat ti (le polini izpuh namesto zx-a). No ampak zx je tudi zlo dobr (edino rjavi zelo)

Kolk je to zeeeelo? :)

Pomoje ker je majhn pa lahek pa še 10col feltne ima, bi mogu kr it..

Noja..naslednji teden bo pelal na servis, da mu dajo vse to not..bomo vidl če bo pol lohk stisnu mojo 125 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koker jest vem grejo 'zračni' Zipi ful uredu. Ker tut tekmujejo z njimi...kak bo pa to v praksi..na stalkerju?

thx

Zgolj BTW - ZIP-i sp s katerimi se dirka so vodno hlajeni in imajo spredaj enoročno nihajno vilico (kot Vespe). Ti pa lahko več o tem pove Beno, ki dirka z Zip-sp - jem in se civilno vozi s Stalkerjem, al pa Profi, ki vse to drži pri življenju :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Aja pa se neko pitanje :) Pr Benotu sm vidu da ma disk zadj?? Je to serijsko, mogoce kksn posebn model ali je to le posledica ce mas fotra k sraufa sesalce? Mozn je pa da mi ze vid pesa in bom nabavu ocala ko bom razbil dve peerovske flase in si bom dau podn na okvir pa cao :shock:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega ma na stalkerju 2001 tudi disk zadi :P

Stalkerji so od začetka imeli vsi zadaj diske, potem so pa začeli delati eno "cenovno ugodno varianto", ki pa ima zadaj boben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stalkera ma moj bratranec, pa je finta ja. ma disk odzadi tudi.

pa lahek ful odspredi, leti pa pomoje najboljse od vseh zracno hlajenih. pa se cudno je, da stevec sploh ne laze, kot naprimer na runnerju:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bom pametn sam nekje (pod vprasajm) sm zvedu da ma typhoon pa stalker isto masino????????

V pricakovanju pozitivnega odgovora vas pozdravljam :P :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se ti ni znano so piaggoti in gilege vedno imeli iste motorje. gilera je menda podfirma piagga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da bi to lahko drzalo, da mata isto. ampak mislim tudi, da stalker vseeno boljse gre...

runner pa nrg mata tudi iste masine. tu pa nrg boljse gre:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj ce mata isti motorne pomeni da isto gre. ker so zlo pomembi tudi prenosi, pa tudi sama teza skuterja veliko vpliva na to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke mogoče ve kdo kako mašino pa ma GILERA RK 50 (hak-canibal) to je hard enduro, podobn gileri gsm ??????

ker mojemu kolega gre ta gilera kar fajn, pa še pujs ma kar fajne pospeške, jas mam leovincija gor pa me tip v višjih obratah naščije :( :(

strakta tipu ne dela števec in sam pravi da nima nix sfriziranega (ah seveda), gledo sn mu celinder in zgleda malo večji kot moj, samo je še vedno manjši kot tomosakijev, ki je 70cc, gori na totem celindre pa piše GILARDONI :shock: :shock: :shock: :shock:

a ve kdo mogoče ke to pomeni??? al je to ime mašine (tak kot se moj imenuje minarelli) al je to kaka tuning firma kot npr. polini ???

tnx za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega fura Gilero Stalker (letnik 01) pa ma namen dat notr Polinijev gus 70 kit, ZXa in seveda tudi 17.5frgazer.  

Zdej ga pa zanima če se bo tok poznalo to kot pri vodno hlajenih skuterjih. Ker ta je zračno. Če bo zej to manj šlo ko oni z vodnim, bo treba kaj bolj pazit pa to..

Koker jest vem grejo 'zračni' Zipi ful uredu. Ker tut tekmujejo z njimi...kak bo pa to v praksi..na stalkerju?

thx

Stalker ker je zracno hlajen gre definitivno man kot vodno hlajeni skuterji. Vendar ce bo zamenov to kar si napisov bi znal števec tut do kakih 115 pridet...

Je pa glede predelav zip : stalker = dan : noč :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

AEROX!

Gilardoni je livarna v Italiji, ki dela alu cilindre. V bistvu so vsi cilindri, no, vsaj vecina, narejeni pri gilardoniju. Govorim SAMO o aluminijastih. To torej pomeni, da ce ima ze serijsko gor alu cilinder, je od gilardonija. ALU Kiti od Polinija, pa so tudi iz Gilardonija.

Aj zej jasn?

Duke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega fura Gilero Stalker (letnik 01) pa ma namen dat notr Polinijev gus 70 kit, ZXa in seveda tudi 17.5frgazer.

Zdej ga pa zanima če se bo tok poznalo to kot pri vodno hlajenih skuterjih. Ker ta je zračno. Če bo zej to manj šlo ko oni z vodnim, bo treba kaj bolj pazit pa to..

Koker jest vem grejo 'zračni' Zipi ful uredu. Ker tut tekmujejo z njimi...kak bo pa to v praksi..na stalkerju?

thx

dobra odlocitev, samo auspuh ni pravi za 70ccm. rajse daj gor polini for race, ali evolution.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
mislim, da bi to lahko drzalo, da mata isto. ampak mislim tudi, da stalker vseeno boljse gre...

runner pa nrg mata tudi iste masine. tu pa nrg boljse gre:)

Ja, to pa bojda zaradi aerodinamike, ker če runnerja pa nrg-ja od spredaj pogledaš, je nrg pravi suhec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Js mam eno vprašanje glede stalkerja. In sicer me zanima, kaj bi pomenilo, če bi dal malenkost težje valjčke not?

Zdej je tko da u hrib vleče nenormalno dobro, po ravnini gre pa 80, ampak zeloooo nabija obrate, tko da mam občutek, kot da bo glihkar mašino ven vrglo.

Je pa vse original, le blokade so odvzete.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!