Skoči na vsebino

Fantje in dekleta, pazite na cesti


AndY1

Priporočene objave

:cry: :cry: .........tudi sam sem se poskodoval, kar hudo, pa spet ne tako. Zavedam se, cutim, vem, koliko energije in volje, predvsem volje, je potrebno se spet pobrati, spet zaziveti ali sploh ziveti.

lp DTW :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tako hudimi posledicami se se nisem srecal (na sreco z bistveno manjsimi, a vseeno za najstniska leta obcutljivimi), vem pa, kaj pomeni biti "vizuelno neprijeten" in kako dolgo traja sprejetje samega sebe. Se zgodi, da sploh ni tako hudo (kot v mojem primeru), a sam sebe kar nekaj casa ne sprejmes (v mojem primeru kaki 2 leti), medtem ko druzba sploh ne vidi kaksnih vecjih (telesnih) sprememb. Danes se sicer smejim, kako sem lahko tako razmisljal, a mozno je, da bi danes vseeno zelo podobno reagiral. V primeru, ki ga je pa Andy prilepil... Brrr.... Mislim, da se ne bi pobral... :?

Upraviceno?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se ne bi pobral...  

Gregs kaj takega zvemo zmeraj sele takrat , ko se v taksni situaciji znajdemo.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno. :( Tud moje poškodbe so ble oz.so še kar hude.Ampak v primerjavi z tem ,ni vredno govora. :( .Nič več nebom jamral.Se človek kar globoko zamsli ,ko vidi kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Ni lep prizor ko to vidiš :oops:

Včasih pa je potrebno videti kaj podobnega, šele takrat se zaveš kar imaš.

NE JAMRAT ZA VSAKO MALENKOST :!:

:wink: Olwajs look on the bright site of life!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi mogli pokazat na jumbo plakate po avtocestah namesto Obi pa Baumax reklam. Pomoje bi se ljudje zamislili.

A ni boljš umret kt pa da si tak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs kaj takega zvemo zmeraj sele takrat , ko se v taksni situaciji znajdemo.

Vsekakor. Raje pa se NE znajdem v taki situaciji.... in se mi sploh ni potrebno odlocati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock: :? Pa kje ti take pobiras :shock: :shock: :shock: :cry:

Rasmesarjeni, razkosani po delih in crevih razvleceni ljudje z odtrganimi glavami

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs kaj takega zvemo zmeraj sele takrat , ko se v taksni situaciji znajdemo.

Vsekakor. Raje pa se NE znajdem v taki situaciji.... in se mi sploh ni potrebno odlocati.

Prav imas :wink:

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff!

Še dobro da je samo noga in je ostalo ostalo nedotaknjeno! V tem primeru bi jaz osebno samo še puff! Sam kaj ko si ne močen in ne moreš niti prtisnit! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za tiste, ki prehitro vozijo.

!!! Opozorilo!!!

Samo za tiste z dobrim želodcem.

Prosim moderatorje, če se jim zdi neprimerno, da link odstranijo.

http://200.207.190.40/crashed/ferrari/ferrari1.htm

Andy1: Ta link je bil nekoč že na forumu in predlagam da kar ostane da nam da malo misliti! Je pa res da to ni za tiste ki nimajo dobrih želodcev! Sploh kakim nežnim dušicam odsvetujem ogled ker se niti s kolesom ne bo upala več vozit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mera dobrega okusa je že zelo presežena in mislim da tisti ki hočejo to gledat nej obdržijo zase in naj se ne 'naslajajo' ob takih resnih zadevah z komentarji kot boga itd!!Ta starn ni primerna za take stvari!!Moje mnenje!

Rotten ipd pa si lahko vsak najde!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ciao,by Pero

Ps:Taka stvar človeka res zamori ( vsaj mene) in res mislim da ni potrebe za to!Zakaj bi morali na nevarnosti na cesti opozarjati na tako grozljiv način- saj obstajajo bolj učinkovite metode!!

Večina voznikov po videnju hude prometne nesreče zmanjša hitrost za 5 minut pol pa vsi spet po gasu tiščijo (mo) , če pa te kazn štrafne pa ponavadi bol zaleže!!!!Želim vam srečno vožnjo in nobene nesreče!! :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa te zadeve bistveno bolj pretresejo, kot kazen, predvsem zaradi dejstva, da sem sam bil v podobni (sicer ne tako hudi) situaciji, ko sem kot voznik s seboj peljal še dva prijatelja in smo imeli grdo nesrečo. Sicer sem bil trezen in nič kriv, pa sem si vseeno belil lase z vprašanji, kaj bi bilo, če bi...

Vsi trije smo doživeli težke poškodbe hrbtenice (dva zloma, ena dislokacija), pa smo jo na koncu odnesli le z manjšimi trajnimi posledicami.

Sicer pa je vseeno, kaj v končni fazi pri vsakem posamezniku pripomore, da zmanjša hitrost, se pripne, upošteva pravila in vozi trezen. Važno je, da deluje!

Še jaz vam polagam na srce, vozite preudarno! Denarna kazen in točke so najmanj, kar vas lahko doleti!

LP in lahko noč

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mera dobrega okusa je že zelo presežena in mislim da tisti ki hočejo to gledat nej obdržijo zase in naj se ne 'naslajajo' ob takih resnih zadevah z komentarji kot boga itd!!Ta starn ni primerna za take stvari!!Moje mnenje!

Rotten ipd pa si lahko vsak najde!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ciao,by Pero

Ps:Taka stvar človeka res zamori ( vsaj mene) in res mislim da ni potrebe za to!Zakaj bi morali na nevarnosti na cesti opozarjati na tako grozljiv način- saj obstajajo bolj učinkovite metode!!

Večina voznikov po videnju hude prometne nesreče zmanjša hitrost za 5 minut pol pa vsi spet po gasu tiščijo (mo) , če pa te kazn štrafne pa ponavadi bol zaleže!!!!Želim vam srečno vožnjo in nobene nesreče!! :idea:

Pomoje pa je prav, da se to pokaže. Zakaj bi stvari zavijali v vatico, če pa je resnica tako kruta, da bi moral bit vsak seznanjen z njo. Niso vsi taki, da po kazni vozijo počasneje. Včasih je treba tudi kaj na dušo pihnit, da tudi taki z globokimi denarnicami obnemijo. Poleg tega zdravniki to gledajo vsak dan in prav bi blo, da bi bli bolje plačani, ko se trudijo pokrpat enega od katerega več skoraj nič ne ostane. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!