Skoči na vsebino

Fantje in dekleta, pazite na cesti


AndY1

Priporočene objave

mlad sem (se zaenkrat), hiter pa nic vec. :cry:

donadaljnegapress :unsure:

a to nadaljnje je naslednjič, ko ti bo očka posodil beemvejčka ali pa kolega hondosivik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beemvejcka nimamo vec, civica je pa CRX zamenju. :)

mislu sn pa do takrat, ko si bom koncno kupu tist pof"#$%)(/&%$#"%$#% batni obrocek. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravite da vas to opominja na nevarnost....hm....v neki drugi temi se pa kregajo da kake neumnosti so napisi na cigaretih(kajenje škoduje itd.).....ne vem no lahko bi potem dali slike umirajočih za nekaterimi boleznimi(aids..) a bi vam to kaj pomagalo....sej si lahko predstavljamo da če se zabiješ pri 150km/h v drevo da prizor ni lep, ma res ni treba še slike lept s takimi dogodki.....sploh pa ne taki ki se v drugih temah obnašate čist kontra ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa misliš da bi bilo nesreč, če bi še to, kar se dogaja okoli varnosti (preventiva, policijske akcije, ...), opustili? JAz si niti ne upam pomisliti ...

SymRu, hočeš nočeš je narava ljudi taka, da jih take oddaje in podobne stvari PRAV NIČ ne spametujejo, da ne bi vozili hitro tam kjer se to ne sme!! Edino kar pomaga je (konkreten) udarec po denarnici. Zakaj so že v Avstriji (npr.) bolj kultivirani vozniki, pa v Nemčiji npr.? Hja denarne kazni ohoho visoke, ne pa pri nam, vse skupaj nič.

Skratka, jest ne vem kako da še niso pogruntali, da z lepo besedo se nič ne da naredit. Sšpomnim se neke vsakotedenske oddaje, ko so kazali nesreče preteklega tedna po Tv. Bilo je precej krvavo... Prav nič se ni vse skupaj zboljšalo.

Potem so čez nekaj let spremenili par zakonov. Malo ostrejše vse skupaj. Ljudje so počasneje vozili.... do nadaljnega, ko so pogruntali, da so radarji in vse ostale grožnje larifari... Če pa bi vse te grožnje in (veliko) višje kazni za kršitelje uresničevali... bi pomojem bilo bolje. Tako pa ne bo še nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posledice drag race-a med corvetto in lambotom. :wacko:

(dva mrtva) :cry:

post-17-1065250030.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Upam, da ni bilo kaj hujšega :cry: upam, da ni bilo peščec :( pred nekaj minutami v središču Ljubljane

14385DSC01060.JPG

14385DSC01061.JPG

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups tule je pa moglo redno počit, da mu je motor ven utrgalo :xx:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh. Zabijeta se Audi in Mercedes, najebe pa neki pešec, ki nima za burek, kaj šele da bi si kupil takšen pleh, kot mu je zdaj v glavo priletel. :fredy:

Lajf iz fani.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh. Zabijeta se Audi in Mercedes, najebe pa neki pešec, ki nima za burek, kaj šele da bi si kupil takšen pleh, kot mu je zdaj v glavo priletel. :fredy:

Lajf iz fani.

Jep, bo meu vsaj od koga za malico iztožit :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, bo meu vsaj od koga za malico iztožit :kva2:

Če bo sposoben sploh malco jest... <_<

Po radiju je blo zjutri slišat, da je Audist skušal zaviti levo proti parliamentu, đek z Mećko je pa ful divjal in ga je odf**** direkt v peščce na pločniku. :cry: Una dva mata wlda airbage pa vso elektro-mehaniko, reveži na pločniku pa fardirban zdravje za Miklavža. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čista ljubljanska klasika. Črni frajerski audi, lite feltne, zavija levo tam kjer ne bi smel. Vsakodnevni prizor. Samo tokrat se je pa zalomilo. Najebal nedolžen pašec.

Pred petnajstimi ali več leti je tako v istem križišču zaradi enakega zavijanja levo, kjer se to ne sme, najebal nič hudega sluteči mladi motorist. Ko je poletel preko avtomobila v vogal hiše, si je zlomil tilnik.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čista ljubljanska klasika. Črni frajerski audi, lite feltne, zavija levo tam kjer ne bi smel. Vsakodnevni prizor.

Sicer :topic: ampak registracija na Audiju je bila DE .... me je pa zgrešu za par minut :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer :topic: ampak registracija na Audiju je bila DE .... me je pa zgrešu za par minut :cry:

OK, ni me bilo tam, pa sem sklepal po tistem, kar vsak dan videvam po LJ. Sorry za moje prehitre zaključke.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hrčo a si kej brala časopise v teh dneh? Je pisalo v časopisju kdo je vozil avto. Skor nič se nisem zmotil v moji prvi trditvi ......

Tadej

Sicer :topic: ampak registracija na Audiju je bila DE .... me je pa zgrešu za par minut :cry:

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrčo a si kej brala časopise v teh dneh? Je pisalo v časopisju kdo je vozil avto. Skor nič se nisem zmotil v moji prvi trditvi ......

Tadej

Sorčy :closedeyes:

Sem zasledila ja, da naj bi bil nek znani ljubljanski divjak .... ampak prepričana pa sem, da sem vidla na tisti razbitini registracijo DE .... :hmm:

Kakorkoli že, sploh ni pomembno kdo je bil, ampak kaj se je zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Audija je vozil "znani" slovenski poslovnež in je imel Švicarsko registracijo. Možak se je odločil zaviti zaradi gužve, čeprav nebi smel. :angry2: V Mercedesu je bil voznik 19 letnik. :? O hitrostih nisem zasledil podatka, amapk čisto počasi sigurno ni šlo.

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!