Skoči na vsebino

Kako sem izbral pr(a)vi motor??????


klimbra

Priporočene objave

Po treh Kawlih (VN 800 A, Zephyr 750, ZRX 1200), Aprilii Mille, Ducatiju Multistradi 620 sem ugotovil, da sem že v letih ko se človeku pogosteje prileže kaka masaža zato sem kupil KTM SM 640.

 

Trosim pa se še par ur po vožnji in med vožnjami mi ni niti za trenutek dolgčas....  :kva2:

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal OT kawaman, kaj nebi bilo potem bolj enostavno da pod fotelj v dnevni postaviš vibracijsko ploščo za beton? :-D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po treh Kawlih (VN 800 A, Zephyr 750, ZRX 1200), Aprilii Mille, Ducatiju Multistradi 620 sem ugotovil, da sem že v letih ko se človeku pogosteje prileže kaka masaža zato sem kupil KTM SM 640.

 

Trosim pa se še par ur po vožnji in med vožnjami mi ni niti za trenutek dolgčas....  :kva2:

Da se ne boš navadu in še naprej kupoval KTM. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo tukaj ki bi vedel kje bi lahko sprobal hondo cbr 600f v honda as dobil hladen tuš. nimajo nič za sprobat in nič ne izposojajo.

ali kdo ve kje bi  se dalo v najem vzeti kak rent a bike??? da se nebio zaletel bi rajši nekaj € dal za najem in da sprobam.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš na kaj takšnega:

 

POŠILJAMO VAM VABILO NA TESTNE VOŽNJE S MOTOCIKLI TRIUMPH V KRANJU DNE 31.05 OD 12 URE NAPREJ IN 1.06 CEL DAN NA LOKACIJI AMH VOMBERGER, BRITOF 180, KRANJ!

 

 

NA PREIZKUS BO VEČINA NOVIH IN AKTUALNIH MODELOV:

TROPHY 1200, TIGER 1050 SPORT, TIGER 800, TIGER EXPLORER 1200, STREET TRIPLE R, BONNEVILLE, THRUXTON, SPEED TRIPLE R, DAYTONA R, ITD…

 

VABLJENI!

 

Res da ni 600f ampak je ne boš pogrešal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš testirat triumphe kr raje dnar s sabo vzet. Ker ga boš htel domu odpelat... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo tukaj ki bi vedel kje bi lahko sprobal hondo cbr 600f v honda as dobil hladen tuš. nimajo nič za sprobat in nič ne izposojajo.

ali kdo ve kje bi  se dalo v najem vzeti kak rent a bike??? da se nebio zaletel bi rajši nekaj € dal za najem in da sprobam.

hvala

Če ne dobiš, probaj hornetko od 2007 naprej; agregat isti. Če ti odgovarja je to to. Na CBR imaš pa vetrno zaščito in pa izgled. 

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš na kaj takšnega:

 

POŠILJAMO VAM VABILO NA TESTNE VOŽNJE S MOTOCIKLI TRIUMPH V KRANJU DNE 31.05 OD 12 URE NAPREJ IN 1.06 CEL DAN NA LOKACIJI AMH VOMBERGER, BRITOF 180, KRANJ!

 

 

NA PREIZKUS BO VEČINA NOVIH IN AKTUALNIH MODELOV:

TROPHY 1200, TIGER 1050 SPORT, TIGER 800, TIGER EXPLORER 1200, STREET TRIPLE R, BONNEVILLE, THRUXTON, SPEED TRIPLE R, DAYTONA R, ITD…

 

VABLJENI!

 

Res da ni 600f ampak je ne boš pogrešal :D

Kolk pa teb plačajo za reklamo :P ........še dobr,da si napisal z velikimi tiskanimi,barvanimi,drugače ne bi videl,hvala ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2 za razliko od ljubiteljev določenih motoritičnih znamk se nam fučka kaj si drugi o naših angleških jajcih mislijo, pa tudi še zdaleč nismo tako goreči verniki, da bi imeli veliko potrebo po širjenju svoje religije.

da delamo reklamo, pa ima triumph vedno kako akcijo moto šare, da imamo vsaj to uteho, da poceni opremo kupujemo :D :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2 za razliko od ljubiteljev določenih motoritičnih znamk se nam fučka kaj si drugi o naših angleških jajcih mislijo, pa tudi še zdaleč nismo tako goreči verniki, da bi imeli veliko potrebo po širjenju svoje religije.

da delamo reklamo, pa ima triumph vedno kako akcijo moto šare, da imamo vsaj to uteho, da poceni opremo kupujemo :D :lol: :P

no vsaj še nekdo ki ne misli da je tisto kar ima sam in da so njegove objave vredne da bi na kolenih stal pred njim.

vsak ima svojo pamet in izbiro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2 za razliko od ljubiteljev določenih motoritičnih znamk se nam fučka kaj si drugi o naših angleških jajcih mislijo, pa tudi še zdaleč nismo tako goreči verniki, da bi imeli veliko potrebo po širjenju svoje religije.

da delamo reklamo, pa ima triumph vedno kako akcijo moto šare, da imamo vsaj to uteho, da poceni opremo kupujemo :D :lol: :P

No pa pejva lepo po vrsti,za prvošolčke.....

-vrjetno spadam po tvoje med ljubitelje določenih motorističnih znamk in imam potrebo po širjenju svoje religije.

Bi te prosu da mi napopaš linke,kje goreče zagovarjam znamko(določeno) oziroma bi rekel komentiram in govorim iz izkušenj z motorji skozi leta vožnje! Seveda razen tistih tem  kjer je govora o določeni znamki in se oglašajo vsi pacienti ,ki določene znamke niso nikoli vozili s tabo na čelu!

Kot vidim imaš potrebo po širjenju religije prav ti ,pa Kecu to niti ne zamerim saj je motorist že z lepo prevoženo kilometrino in izkušnjami.Me pa motijo očitki raznih osebkov,ki sami smetijo in nabijajo o znamki(modrobeli)prav v vsaki temi,naredijo pa kilometrov na sezono toliko kot jih jaz naredim v rikverc!!!.....genjalci.....

Ta mi je pa svetovna bučka...se nam fučka,kaj si mislijo......pol pa enemu poveš ko nabija oh in sploh o Triumphu,da to ni res in kje je to pobral,zraven mu argumentiraš ,daš linke testov.......kaj hujšga si mogu naredit kot to ,da poveš resnico,da triumph pa le ni tako dober,spet bmflar,bi rekli tisti oz.ti!

V življenju sem za razliko od tebe vozil že precej motorjev različnih znamk in lahko povem svoje mnenje brez širjenja religije v temi,ki je za to namenjena in to na podlagi argumentov in dejstev.

No zdej pa zalaufej uno tvojo zlato puščico pa pejd naredit kak km in širt svojo religijo naprej,tako boš lahko argumentirano tud kdaj kaj povedala ne sam nabijala ,da je vse drugo blo krivo za to,pa ono kar se ti zgodi po tvoji neumnosti!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsaj še nekdo ki ne misli da je tisto kar ima sam in da so njegove objave vredne da bi na kolenih stal pred njim.

vsak ima svojo pamet in izbiro

Se strinjam povsem,zato bi pa želel,da mi nehate vsiljevat svojo pamet,ker jo jaz nobenemu drugemu ne,dokler se ne spotakne ob mene in mi pametuje kakšen sem.....sami doktorji!!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo stiže kindergarten :lol1:

 

ps. jst bom prnesu igračke :010  :yea2:

Ja sj sem vedu,ti si pa Kinderučitelj :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj sem vedu,ti si pa Kinderučitelj :kva1:

 

tako je Kmet, odlično za dvojke :P

 

da nam čist offtopic.... kako sem izbral svoj prvi/pravi motor?  Na fazerki 600 sem se naučil peljat, in takrat sem se odločil, da bo to moj prvi motor.... in odločitev je bila prava!!!! 

 

ps. edin do Pirana rabi malo veliko, ampak ji rata :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je Kmet, odlično za dvojke :P

 

da nam čist offtopic.... kako sem izbral svoj prvi/pravi motor?  Na fazerki 600 sem se naučil peljat, in takrat sem se odločil, da bo to moj prvi motor.... in odločitev je bila prava!!!! 

 

ps. edin do Pirana rabi malo veliko, ampak ji rata :kva2:

No sine,lepo počas,vse se boš navadu,tud krampat se da na cest,samo po pamet :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sine,lepo počas,vse se boš navadu,tud krampat se da na cest,samo po pamet :grim

 

itak Ata, počasi pa sigurno!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa kwa se pregovarjate ??????  :eek:

 

.... sej je čist useen, kwa kdo voz .... :whistle:

 

.... važn je sam to, da so ti vsi fouš  .....  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa kwa se pregovarjate ??????  :eek:

 

.... sej je čist useen, kwa kdo voz .... :whistle:

 

.... važn je sam to, da so ti vsi fouš  .....  :lol1:

to je pa res, foušljivci.....

moj moped je še vsak bil "ta pravi"!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa kwa se pregovarjate ??????  :eek:

 

.... sej je čist useen, kwa kdo voz .... :whistle:

 

.... važn je sam to, da so ti vsi fouš  .....  :lol1:

Dej ne laž....tebe poznam :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa res, foušljivci.....

moj moped je še vsak bil "ta pravi"!!! :D

To je pa res,si zelo preprost,na vsakega ko se vsedeš ,je taprav :P  :lol1: motor mislm!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

ps. edin do Pirana rabi malo veliko, ampak ji rata :kva2:

 

če se vmes ne zgubiš :P

.... pa kwa se pregovarjate ??????  :eek:

 

.... sej je čist useen, kwa kdo voz .... :whistle:

 

.... važn je sam to, da so ti vsi fouš  .....  :lol1:

 

pa da je rdeč  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se vmes ne zgubiš :P

 

pa da je rdeč  :grim

 

Igor, saj zato sem napisal, da malo dlje rabi do Pirana :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor, saj zato sem napisal, da malo dlje rabi do Pirana :P

Se pravi nisi zbral taprav motor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!