Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Zdravo,

težka bo, ker imam predpriprave za poroko, moram iti na predavanje. ;(

Bom videl, kdaj bom konec.

Lp, D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, to pa je razlog  :grim. Čez kakšno leto boš pa prikolico rabil...

Jutri sem cel dan v Levcu na travniku. Če boš pravočasno "končal" me pokliči. No. sem ti poslal na ZS.

 

LP

Rok 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo moje izkušnje z uvoznikom, ki so vsezkozi samo pozitivne.

Motor z opremo sem naročil v februarju in dal 1000 € are s predpostavko, da ga plačam šele 28.5.2013 in ga potem dvignem. Čeprav je bilo kar nekaj dvomljivcev je motor danes prispel v Mursko Soboto dobil sem predračun in tako čaka samo še na plačilo.

Od konca maja dalje spet en norc več na cesti. Se vidmo pa se za kakšno kavo zmenimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moje izkušnje z uvoznikom, ki so vsezkozi samo pozitivne.

Motor z opremo sem naročil v februarju in dal 1000 € are s predpostavko, da ga plačam šele 28.5.2013 in ga potem dvignem. Čeprav je bilo kar nekaj dvomljivcev je motor danes prispel v Mursko Soboto dobil sem predračun in tako čaka samo še na plačilo.

Od konca maja dalje spet en norc več na cesti. Se vidmo pa se za kakšno kavo zmenimo.

Čestitam in obilo varnih km z novo zverino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moje izkušnje z uvoznikom, ki so vsezkozi samo pozitivne.

Motor z opremo sem naročil v februarju in dal 1000 € are s predpostavko, da ga plačam šele 28.5.2013 in ga potem dvignem. Čeprav je bilo kar nekaj dvomljivcev je motor danes prispel v Mursko Soboto dobil sem predračun in tako čaka samo še na plačilo.

Od konca maja dalje spet en norc več na cesti. Se vidmo pa se za kakšno kavo zmenimo.

this_thread_is_worthless_without_pics.gi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moje izkušnje z uvoznikom, ki so vsezkozi samo pozitivne.

Motor z opremo sem naročil v februarju in dal 1000 € are s predpostavko, da ga plačam šele 28.5.2013 in ga potem dvignem. Čeprav je bilo kar nekaj dvomljivcev je motor danes prispel v Mursko Soboto dobil sem predračun in tako čaka samo še na plačilo.

Od konca maja dalje spet en norc več na cesti. Se vidmo pa se za kakšno kavo zmenimo.

ko boš šel po avion - :OK:  :OK:  -  a se ti ga da še kaj povprašat po zdravju??' ups ne,ne... povprašat po mojem štenderju za bonija  .. :cry:  :surrender:    . pa da še name preneseš malo teh dobrih uzkušenj - :beer2: ... ( oušitgaddemfakinanbelivibl ).. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš šel po avion - :OK:  :OK:  -  a se ti ga da še kaj povprašat po zdravju??' ups ne,ne... povprašat po mojem štenderju za bonija  .. :cry:  :surrender:    . pa da še name preneseš malo teh dobrih uzkušenj - :beer2: ... ( oušitgaddemfakinanbelivibl )..

Zdravo,

včeraj sem bil v MS in sem obiskal trgovino Triumph, razlog tega obiska je bil nakup pokrova za posodo bencina s ključem in oljni filter. Sreča je bila na moji strani, ker je imel na zalogi. Sproti sem preveril še za sedeš z gelom in zaščito proti vetru (windshield).

Sedeš bo dobavljiv, cena cca 250€, windshield-a pa so v programu opustili, zato se bom moral obrniti na after mark.

Če je že kdo naročal kje ta dva izdelka, naj napiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moje izkušnje z uvoznikom, ki so vsezkozi samo pozitivne.

Motor z opremo sem naročil v februarju in dal 1000 € are s predpostavko, da ga plačam šele 28.5.2013 in ga potem dvignem. Čeprav je bilo kar nekaj dvomljivcev je motor danes prispel v Mursko Soboto dobil sem predračun in tako čaka samo še na plačilo.

Od konca maja dalje spet en norc več na cesti. Se vidmo pa se za kakšno kavo zmenimo.

Aja, Marja, čestitam za novo pridobitev, upam da boš užval na Triumph-u, tako kot jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take zadeve narocis direkt iz anglije, cena je ista, edini vse je v 5dneh pri tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Marja, čestitam za novo pridobitev, upam da boš užval na Triumph-u, tako kot jaz.

Sem bil lastnik Trophy-ja od leta 2001 do letos do konca januarja. Motor je delal brez problemov. :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

včeraj sem bil v MS in sem obiskal trgovino Triumph, razlog tega obiska je bil nakup pokrova za posodo bencina s ključem in oljni filter. Sreča je bila na moji strani, ker je imel na zalogi. Sproti sem preveril še za sedeš z gelom in zaščito proti vetru (windshield).

Sedeš bo dobavljiv, cena cca 250€, windshield-a pa so v programu opustili, zato se bom moral obrniti na after mark.

Če je že kdo naročal kje ta dva izdelka, naj napiše.

http://www.worldoftriumph.com/triumph_motorcycle_parts_locator.php?block_01=&block_02=100053544&block_03=233292

 

A tole bi ti mel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa zdele najdu še tole:

Triumph Motorcycle Description: FLYSCREEN KIT. CLEAR - Triumph Motorcycle Part Number: A9708049 - Will fit the following models: SCRAMBLER ACCESSORIES 2006,SCRAMBLER ACCESSORIES 2007,SCRAMBLEREFI ACCESSORIES 2008

 

Zgleda da je blo samo do letnika 2008.

Pozanimaj se če paše na tvojga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full sem vesel zate!!! Pa si le dočakal. Ko greš ponj na ravnico pokliči. Boš lahko naredil kakšen krog s Trophy-jem, da ne boš pozabil na božanske občutke. No, saj vem, da so sedaj na tem lepotcu občutki božanski na kubik.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja malce z zamudo ampak vse najboljše tako za RD kot tudi za novo zverino. Lepšega darila si skorajda ni mogoče zamisliti :)

 

Naj ti služi vsaj tako dobro kot predhodnik. Mater lepo število km si naklepal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

včeraj sem bil v MS in sem obiskal trgovino Triumph, razlog tega obiska je bil nakup pokrova za posodo bencina s ključem in oljni filter. Sreča je bila na moji strani, ker je imel na zalogi. Sproti sem preveril še za sedeš z gelom in zaščito proti vetru (windshield).

Sedeš bo dobavljiv, cena cca 250€, windshield-a pa so v programu opustili, zato se bom moral obrniti na after mark.

Če je že kdo naročal kje ta dva izdelka, naj napiše.

za moj štender pa nis prašal... že prou ... :wacko:

 

 

 

Sem pa zdele najdu še tole:

Triumph Motorcycle Description: FLYSCREEN KIT. CLEAR - Triumph Motorcycle Part Number: A9708049 - Will fit the following models: SCRAMBLER ACCESSORIES 2006,SCRAMBLER ACCESSORIES 2007,SCRAMBLEREFI ACCESSORIES 2008

 

Zgleda da je blo samo do letnika 2008.

Pozanimaj se če paše na tvojga.

pošlji mail in jih vprašaj , če paše na tvoj letnik ... se mi zdi , da je EFI od takrat nespremenjen ter pašejo stvari na vse od takrat narejene motorje istega modela ( razen če je kakšna posebna izvedba kar pa se mi zdi da je edino mcqueen ).. ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POŠILJAMO VAM VABILO NA TESTNE VOŽNJE S MOTOCIKLI TRIUMPH V KRANJU DNE 31.05 OD 12 URE NAPREJ IN 1.06 CEL DAN NA LOKACIJI AMH VOMBERGER, BRITOF 180, KRANJ PROSIM ČE OBVESTITE MOTORISTE IN BRALCE PREKO VAŠE INTERNETNE STRANI!

 

 

NA PREIZKUS BO VEČINA NOVIH IN AKTUALNIH MODELOV:

TROPHY 1200, TIGER 1050 SPORT, TIGER 800, TIGER EXPLORER 1200, STREET TRIPLE R, BONNEVILLE, THRUXTON, SPEED TRIPLE R, DAYTONA R, ITD…

 

VABLJENI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POŠILJAMO VAM VABILO NA TESTNE VOŽNJE S MOTOCIKLI TRIUMPH V KRANJU DNE 31.05 OD 12 URE NAPREJ IN 1.06 CEL DAN NA LOKACIJI AMH VOMBERGER, BRITOF 180, KRANJ PROSIM ČE OBVESTITE MOTORISTE IN BRALCE PREKO VAŠE INTERNETNE STRANI!

 

 

NA PREIZKUS BO VEČINA NOVIH IN AKTUALNIH MODELOV:

TROPHY 1200, TIGER 1050 SPORT, TIGER 800, TIGER EXPLORER 1200, STREET TRIPLE R, BONNEVILLE, THRUXTON, SPEED TRIPLE R, DAYTONA R, ITD…

 

VABLJENI!

Zanimivo, ampak bo slabo vreme!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moj štender pa nis prašal... že prou ... :wacko:

 

 

 

pošlji mail in jih vprašaj , če paše na tvoj letnik ... se mi zdi , da je EFI od takrat nespremenjen ter pašejo stvari na vse od takrat narejene motorje istega modela ( razen če je kakšna posebna izvedba kar pa se mi zdi da je edino mcqueen ).. ... :grim

Ej, sem se tako na hitro odločil, da se oglasim tam, da sem čisto pozabil. Sicer pa ima tako gnečo, da nima časa za kar koli, saj tako pravi. Bil je že kar nervozen, ko sem se zanimal za gel sedeš in za ščit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa zdele najdu še tole:

Triumph Motorcycle Description: FLYSCREEN KIT. CLEAR - Triumph Motorcycle Part Number: A9708049 - Will fit the following models: SCRAMBLER ACCESSORIES 2006,SCRAMBLER ACCESSORIES 2007,SCRAMBLEREFI ACCESSORIES 2008

 

Zgleda da je blo samo do letnika 2008.

Pozanimaj se če paše na tvojga.

Moram premisliti, ali kupim prozornega, ki je malo večji in malo pokvari izgleda motorja, ali pa malo manjšega, ki je v barvi motorja.

Seveda je pa vprašanje koliko zaščite si deleže pri teh dveh artiklih. Moram pa nujno nabaviti zaščito, ker mi po čaladi dela vrtince.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram premisliti, ali kupim prozornega, ki je malo večji in malo pokvari izgleda motorja, ali pa malo manjšega, ki je v barvi motorja.

Seveda je pa vprašanje koliko zaščite si deleže pri teh dveh artiklih. Moram pa nujno nabaviti zaščito, ker mi po čaladi dela vrtince.

:(

kaj pa če je "problem" v čeladi? se mi je tut že zgodil da je blo tako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če je "problem" v čeladi? se mi je tut že zgodil da je blo tako..

Na motorju je pokončna vožnja, zato bo treba zaščito (old school).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede fly screena imaš tukaj opisano kako pa kaj http://www.triumphrat.net/twins-talk/204701-triumph-scrambler-screen-onto-new-scrambler.html

 

za naročila pa kr link od marje, boš najhitreje dobil, ker španik more najprej v avstrijo naročat, pol se mu more tolko stvari nabrat da gre to iskat in to traja, tko maš pa vse v 5dneh doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju je pokončna vožnja, zato bo treba zaščito (old school).

 

 

Iskreno ti svetujem, da poslušaš bikerjev nasvet. Moj nasvet bi, po tem ko sem prevozil ohoho km na nakedu, bil isti. Poizkusi še drugačne čelade. Svetujem ti, da se en dan odpraviš na izlet do Compaca v Velenje in tam preizkusiš več različnih čelad. Razlike med čeladami so lahko ogromne. Tako boš najbolj sigurno vedel ali res potrebuješ screen ali ne. Ob dobri čeladi nisem šipce nikoli pogrešal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju je pokončna vožnja, zato bo treba zaščito (old school).

da ne bo pol isto sranje..sej mam jest tut nakeda..čelada pomeni zelo veliko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj Denis,

 

najprej sem imel"poštarsko" prozorno šipo, ki je sicer delovala, a ne najbolje. Nekaj časa sem jo trpel, nato pa sem jo zamenjal za pokrov inštrumentov v barvi skuterja.

In glej ga zlomka: zgleda j.....o in še deluje dosti bolje. In z isto čelado.

Glasujem za manjšo šipico in boljšo čelado;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!