Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Zanimivo, da prave češplje :boobies:  vedo kaj je pravi motor. :worship:  Cikadina vidiš, nisi sama. Domina vsaka čast. Mater sn ti fauš. :P Malo pa sem ti lahko. Še bolj bi ti bil, če bi jahala večjega brateca Speed-a. :hooray:  Zame najlepši naked. Ne rabim razlagat posebej, da tudi naboljši. :OK:  :yes:  :notworthy:  :hooray: Pazi nase, na lepotca in veeeliiikoooo število varnih kilometrov. :004

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

 

Hehe, češplje  :slap:

Zdj boste imeli celo tole temo počečkano. :P

 

@Rocky, za začetek mislim, da bo tudi Street dovolj :D :grim

Veš, da bom pazila nanj... upam pa, da tudi on name in da bo prizanesljiv do kakšne začetniške napake :blush:

 

 

Vidiš @cikadina... nisi več sama :evilgrin:

Bova tvojo Daytonco pa mojga Streeta skupi parkirale pa vprašale kkšno "mlado in brhko" s katerim bi se šla peljat. :fredy:  

http://www.motosvet.com/prvi-vtis-triumph-daytona-675-r-in-street-triple-675-r.html#comm

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, češplje  :slap:

Zdj boste imeli celo tole temo počečkano. :P

 

@Rocky, za začetek mislim, da bo tudi Street dovolj :D :grim

Veš, da bom pazila nanj... upam pa, da tudi on name in da bo prizanesljiv do kakšne začetniške napake :blush:

 

 

Vidiš @cikadina... nisi več sama :evilgrin:

Bova tvojo Daytonco pa mojga Streeta skupi parkirale pa vprašale kkšno "mlado in brhko" s katerim bi se šla peljat. :fredy:  

http://www.motosvet.com/prvi-vtis-triumph-daytona-675-r-in-street-triple-675-r.html#comm

dobrodošla triumfatorka !  drgač pa od češpluga đema še noben ni zbolu... :P :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne maram da se mi druge babe (razen svetlih izjem) po motorju krpetijo, nej si dobijo svoje! so me glih v soboto dve mladi češljici očitno zamenjali za enga frajerja pa mi veselo mahali :D

 

ja ne vem uro kdaj rečemo ob 14h?

 

upam da ne bo kakih ploh, ker jst se ne bi glih močila

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne maram da se mi druge babe (razen svetlih izjem) po motorju krpetijo, nej si dobijo svoje! so me glih v soboto dve mladi češljici očitno zamenjali za enga frajerja pa mi veselo mahali :D

 

ja ne vem uro kdaj rečemo ob 14h?

 

upam da ne bo kakih ploh, ker jst se ne bi glih močila

morde  pa  vozis  kot  dec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KeC: Hi, hi, a moram povedat? Šel sem, a nisem prišel... Najprej naj se posujem s pepelom; kot pravi pussy sem šel z avtom (no, je vsaj anglež), ker je bil načrt v stilu in-out v enem dnevu, kar pa z mopedom ne gre brez težav. Skratka, dam gasa in prečkam pol Avstrije nakar se zalomi 80 km do Neukirchna, plaz je odnesel cesto med Lienzom in Mittersillom in sem se moral vrniti v Lienz. Od tam bi moral ob dveh čez Grossglockner in nato še isti dan nazaj, kar pa je bila malo prehuda. Skratka, bil sem blizu...

Drugače pa je cesta res carska in naslednjič greva pa če zakladek privežem na moped...

 

Jao tokrat očitno ni bilo usojeno. Dajmo naslednje leto bit malo bolj pozorni ni kakšen mesec prej kaj reči na to temo. Smo "kao" malo bolj resni kot pred leti in je treba en malo planirat :D

 

En prijazen pozdravček vsem RATovcem na motosvetu še z Dolenjske. ;)

 

Tole je pa najnovejša pridobitev... da se bomo na cesti lažje prepoznali.   :D

 

attachicon.gifmotorček.jpg

 

Genau takšnega imel na poldnevnem testu pred kakšnim letom ali dvema. Toliko zabave v tako mali in všečen paket lahko spravi samo Triumph (ok to velja za mehanske zadeve, pri bioloških pa je to uspelo mojim staršem :smoke: ). Je odlična zverina, ki lahko služi tako začeniku kot tudi izkušenemu motoristu. Brez težav sledi nabiranju izkušenj in tudi kasneje z vzmetenjem, zavorami in ciklistiko omogoča suvereno vožnjo.

 

jst ne maram da se mi druge babe (razen svetlih izjem) po motorju krpetijo, nej si dobijo svoje! so me glih v soboto dve mladi češljici očitno zamenjali za enga frajerja pa mi veselo mahali :D

 

ja ne vem uro kdaj rečemo ob 14h?

 

upam da ne bo kakih ploh, ker jst se ne bi glih močila

 

Torej: SOBOTA OB 14h!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja, kako kaj,gel zic? Kako je bilo kaj v središču Balkana, razen, da je bilo hudo vroče.Kako se je obnesel kaj motorin?

Motor se obnese super, kaj več o sedežu, ko bom presedel 600 km na njemu ( bo kmalu ), drugač pa na Balkanu še zmeraj pujski umirajo :OK:

jst ne maram da se mi druge babe (razen svetlih izjem) po motorju krpetijo, nej si dobijo svoje! so me glih v soboto dve mladi češljici očitno zamenjali za enga frajerja pa mi veselo mahali :D

 

ja ne vem uro kdaj rečemo ob 14h?

 

upam da ne bo kakih ploh, ker jst se ne bi glih močila

Mi ne bo ratal. Mi bo pa verjetno v nedeljo. Sej se bomo kaj srečal še.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bodo ravno ošpičene prekle padale pridem, ob 12 sem načeloma zmenjen s svetlečim v paviljonu potem pa od oka v smeri črnega kala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vremensko bom prestavil skok do črnega kala na jutri (torej nedeljo). Ure ostanejo iste 12 paviljon cca 14 črni kal. Mogoče dam celo za kufe če koga poznam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sej dol bo lepo sonce, samo pri nas pa popoldan napovedujejo nevihte plus tega, da je fura odvisna tudi od enih službenih zadev, ki jih moram na poti opraviti in mi v tem oziru bolj ustreza jutri. Tako da tistim ki bodo dol danes želim vse naj, če pa bo jutri komu uspelo pa se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lep pozdrav vsem triumph-ovcem!z fantom prihajava s celja in se okrog potepava s triumphtigrom...če boste imeli v prihodnje srečanje se vam rade volje pridruživa...lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem triumph-ovcem!z fantom prihajava s celja in se okrog potepava s triumphtigrom...če boste imeli v prihodnje srečanje se vam rade volje pridruživa...lp vsem

Če ne drugač se srečamo na cesti. Vidim da imata tamalga tigra :OK: , jaz imam pa taveliko kravo :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,sj sma ga mi2 tud testirala in je res bolj udoben....mogoče v prihodnosti zamenjama...s taveliko kravo :grim sm pa zato pršla sm gor,ker naju je zadnjič en triumph-ovec zahaklu v piceriji v celju,ki tudi vozi triumpha,poleg tega tudi angleški avto...ter nama povedu za RAT...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne bom dosegljiv do 4.8. ker grem pogledat v Albanijo, če so kaj boljše ceste kot pri nas :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo me po parih letih,nazadnje sem spraševal glede Sprinta ST,zdaj pa sem domov pripeljal Bonnevilla.

Imam še vedno tudi Sprint RS,ga prodajam,ampak si želim,da bi ostal v garaži.

20947005.jpg

Popravljeno . Popravil SprintRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!