Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Evo me po parih letih,nazadnje sem spraševal glede Sprinta ST,zdaj pa sem domov pripeljal Bonnevilla.

Imam še vedno tudi Sprint RS,ga prodajam,ampak si želim,da bi ostal v garaži.

Bravo!!! Izredno lep RS, tudi Boni se mi dopade.

@Marja jaz sem za! Drug teden bo bolj znosno, pa se dajmo zapeljat po šihtu magari samo na Rakitno na en Radler.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo!!! Izredno lep RS, tudi Boni se mi dopade.

@Marja jaz sem za! Drug teden bo bolj znosno, pa se dajmo zapeljat po šihtu magari samo na Rakitno na en Radler.

Raj še en teden kasnej, ker grem drug teden na morje na počitek po albanski avanturi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kje se skrivate Triumph-aši? ^_^

 

Nekam mrtva je tale tema. :(

Al se skrivajo al pa sam vozijo. Jaz sem naklepal v dveh mescih in pol že skoraj 11 000 km. Dajmo se kaj zment, da se srečamo na kakšni kavi. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K., pa dajmo. Nekdo naj določi datum in kraj. Sam ga ne bom.

Ko sem to storil, je prišel le Thumper. Ko je to storila Cikadina sem prišel le jaz.

Mogoče pa bi se morali združiti s kako italijansko skupino, ki se drži bolj doma :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K., pa dajmo. Nekdo naj določi datum in kraj. Sam ga ne bom.

Ko sem to storil, je prišel le Thumper. Ko je to storila Cikadina sem prišel le jaz.

Mogoče pa bi se morali združiti s kako italijansko skupino, ki se drži bolj doma :grim

Tkole. Dejmo to nedeljo 25.8. ura pa, kaj jaz vem. Vem samo to, da moram bit ob 19:00 v službi.

Kraj pa povejte drugi. Če nas bo manj, bo tud manj kave :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdej je bil viki kot meeting place, lahko pa tudi kje drugje. kaj pa ura dopoldan al popoldna?

 

kje so pa drgač gospod thumper, pa kec, pa sim? ker vseeno bi se spodoblo da nas je vsaj enkrat malo več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdej je bil viki kot meeting place, lahko pa tudi kje drugje. kaj pa ura dopoldan al popoldna?

 

kje so pa drgač gospod thumper, pa kec, pa sim? ker vseeno bi se spodoblo da nas je vsaj enkrat malo več. 

sva bla z mojo v srbiji 6 dni 1989 km ...bil pri sraniku pa zgleda da ne razume lepih besed ..pizda doma mažem ketno z dvigalko od avta - kaj naj pa na terenu???  nedelja bi pa šlo en kufe ja ...a lohk moja uleti z unmu s stoječimi joški?sam prašam no ..  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva bla z mojo v srbiji 6 dni 1989 km ...bil pri sraniku pa zgleda da ne razume lepih besed ..pizda doma mažem ketno z dvigalko od avta - kaj naj pa na terenu???  nedelja bi pa šlo en kufe ja ...a lohk moja uleti z unmu s stoječimi joški?sam prašam no ..  :ninja:

ma kej češ mazat ketno to je itak brez veze :P

seveda da lahko pridejo ta pokončni joški :P, pa celo japonci niso prav strogo prepovedani :ninja: (sploh če bojo za kawo dali, recimi kak voznik črne ninje v zlatem :P)

kaj pole velja za meeting place viki burger?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec uživa pod borovci tolk da jasno ni :D

 

Mal prej iz vode pa dobro kosilo zdej pa skok do Zadra malo naokoli pa na eno večerjo pa bo :D

 

Kaj delate z vremenom pri vas gor pojma nimam ampak za nedeljo nekaj kaže sranje. Drugače pa sem zelo za, tudi viki je čist ok.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole. Dejmo to nedeljo 25.8. ura pa, kaj jaz vem. Vem samo to, da moram bit ob 19:00 v službi.

Kraj pa povejte drugi. Če nas bo manj, bo tud manj kave :grim

 

Predlagam, da se dobimo na Brno Circuit, je ravno MotoGP za VN Češke. Mi gremo že v petek 23.8 in se vračamo v pon. 26.8. Pridite, jaz dam za :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no na primorskem ne kaze dezja v nedeljo.

sicer kot vidim bo udeleuba spet bolj svoh in nas bo po optimisticnih napovedih 5, kec, marja, thumper, rmarin pa jst. domci itak ne pride ker ocitno eni uzivajo ce drugim grenijo zivljenje.

kaj pa kej te ta nove tigrovce a jih je treba it se v njihovo temo obvestit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan.....mi2 lahk prideva,prosim samo uro in točno lokacijo,ker se bi prudružila vam prvič...lp vsem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budno vas spremlam :krneki:

 

aja.. in to povsem neopaženo :kva1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budno vas spremlam :krneki:

 

aja.. in to povsem neopaženo :kva1:

....kajti nikol ne veš, kdaj bo sovražnik napadel.................. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravim sem vedno za če je le cajt pa ni dežja. Tako da če vreme zdrži je velika verjetnost, da se narišem. Po dežju pa se mi ni več za vozit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ale dej ti maš največ kubiku pa določi eno uro. verjetno enkrat popoldan al kako?

khmmm..se mi zdi da bo padalo ...dž...  a mi je blo treba oprat pa spucat ...  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!