Skoči na vsebino

Drugi stosi III


Priporočene objave

ah ti fuzbalerji :P

Berti Vogts: "Mislim, da lahko prvouvrsceno mostvo zmeraj premaga vodilni klub na lestvici."

Mehmet Scholl: "Na dopust bom najverjetneje odpotoval nekam v juzne kraje - na primer v Kanado."

Mario Basler: "To sem mu povedal tudi verbalno."

Udo Lattek: "Igrali so takticno zelo dobro, ceprav brez taktike."

Olaf Thon: "Mi igramo postavitev moz proti mozu in jaz igram proti mozu."

Andreas Moeller: "Moj najvecji problem je, da sem zelo samokriticen. Vcasih tudi do sebe."

Juergen Wegmann: "Najprej nas je zapustila sreca, potem pa je prisla se smola."

Klinton Bozgo: "Ova noc nije bila moj dan."

Juergen Wegmann: "Vedno sem govoril, da se ne bom preselil v Avstrijo." (na vprasanje, ali bo prestopil k Baslu)

Franz Walter jr.: "Klinsmann in jaz sva dober trio. Mislim, kvartet."

Aleksander Ristic: "Ko enkrat zaostajas z 0:2, ne mores vec igrati neodloceno 1:1."

Sebastjan Cimirotic: "Rad bi se zahvalil starsem, predvsem mami in ocetu."

Manfred Krafft: "Moje mostvo se je petnajstkrat ali sestnajstkrat ujelo v zanko v 'offsideu'. Pa ravno to smo vadili ves teden."

Andreas Moeller: "Po 'feelingu' sem imel dober obcutek."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ucio Mujo zanat kod trgovca. Da bi mu pokazao kako treba usluziti musteriju trgovac primi jednu gospodju:

- Dobar dan. - Htjela bi nesto za pranje zavjesa.

- Imamo najnoviji deterdzent, ali gospodjo mozda zelite nesto i za prozore posto vec perete zavjese.

- A da toga se nisam sjetila, dajte mi nesto.

Izadje musterija, a trgovac ce Muji:

- Eto vidis. Prodas joj dvije stvari umjesto jednu. Sad ces ti.

Ulazi djevojka u radnju:

- Molim vas, dajte mi ultra ulozke.

- Izvolite, samo mogli biste kupiti nesto i za prozore.

- Zasto ?

- Pa kad se vec ne mozes **bat makar operi prozore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosao policajac na posao sa zamotanim usima. Kolege ga pitaju sta je bilo.

- Ma uzeo ja da peglam radnu uniformu, kad telefon zazvoni, i ja onako mahinalno podignem vrelu peglu da odgovorim.

- Dobro to jedno , a sta bi s drugim?

- Ma zvao hitnu pomoc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umrl je en lovec Francl, pa ga tovarisi pridejo kropit. Pridejo do truge in vidijo, da je pribit z zeblji.

Vprasajo vdovo: 'Ej, Francka, zakva pa je Francelj pribit v trugi?'.

Francka pa: 'Ma sem ga mogla, ker ga je pes ze trikrat prvleku v kuhno, ker je mislu, da je spet zadet!'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črnogorec gre v pokoj, čez en mesec prejme prvo pokojnino, odpre kuverto, pa se čudi:

"Ej, šta je sad ovo, za isti posao pola manje para?"

---------------------

Ej..Jes' slobodna iduci ples?

- Jesam!

Hoc' mi pridrzat' pivu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Izjemni ljudje se pogovarjajo o idejah,

povprečni ljudje se pogovarjajo o stvareh,

mali ljudje pa opravljajo drug drugega."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zatvorilo narkomana i gubavca u istu celiju. Narkic samo sidi i pusi, na nista se obazire;gubavca sve nesto svrbi. Zasvrbi gubavca ruka on se pocese, kad ono ruka otpadne, on otpalu ruku uhvati drugom i odseta do prozora te je baci kroz prozor da ne smrdi. Narkic samo sidi i pusi, tupo gleda u pod. Zasvrbi gubavca i druga ruka, on se pocese, kad ono ruka otpadne. On otpalu ruku uhvati zubima i odseta do prozora te je baci kroz prozor da mu ne smrdi . Narkic samo sidi i pusi, tupo gleda u pod. Na povratku ka krevetu zasvrbi ga noga. On se ocese o zid kada ono i noga otpadne, on je nekako zgrabi zubima, puzeci po podu dodje do prozora, odgurujuci se nogom digne je ramenom uz zid do prozora i jedva izbaci. Narkic se ka odjednom probudi i kaze: "Ala brale ludila - jos malo pa si vanka ! "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!