Skoči na vsebino

Drugi stosi III


Priporočene objave

An old Indian chief sat in his hut on the reservation, smoking a ceremonial pipe and eyeing two US government officials sent to interview him.

"Chief Two Eagles," asked one official, "You have observed the white man for 90 years. You've seen his wars and his material wealth.

You've seen his progress, and the damage he's done."

The chief nodded that it was so.

The official continued, "Considering all these events, in your opinion, where did the white man go wrong?"

The chief stared at the government officials for over a minute and then calmly replied:

"When white man found the land, Indians were running it.

No taxes, no debt, plenty buffalo, plenty beaver, women did all the work,

medicine man free, Indian man spent all day hunting and fishing, all night having sex."

Then the chief leaned back and smiled, "White man dumb enough to think he could improve system like that!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mujo pride k Hasotu na obisk.

Po večerji in prijetnem druženju ga Haso povabi, da prespi pri njem, toda.

"Kod Fate ne možeš da spavaš, kod mene isto tako ne, jedino možeš da spavaš kod bebe", 

pravi Haso. "Pa neču da spavam kod bebe!" mu odvrne Mujo,

"daj mi jastuk pa da legnem u kupatilo u banju, biče sasvim u redu!"

In tako se Mujo uleže v banjo in zaspi.

Drugi dan zgodaj zjutraj ga   nekdo zbudi.

V kopalnico pride čudovito dekle z dolgimi črnimi lasmi in   bujno postavo.

"Zdravo", reče ona, "ja  sam Beba!"

"Zdravo," reče Mujo, "ja sam Idiot !!!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzka je rodila rdecelasega otroka,oba z mozem pa sta blondinca.

Zaskrbljeno sta vprasala ginekologa,kako je to mogoce.

"Imate kaksnega rdecelasega sorodnika?"

"Nimava."

"Sta imela pogosto spolno odnose?"

"No,ja...tako...enkrat letno."

"Ja,potem ima pa rdece lase od rje."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZELO VERJETEN TOK DOGODKOV...

Date: Thu, 5 Feb 2004 09:58:55 +0100

2007. Ulazi Bugarska u EU

2010. Ulazi Rumunija u EU

2015. Ulaze Hrvatska, Makedonija, Bosna i Hercegovina, Turska, Albanija, Srbija i CG u EU

2017. Zaposljava se prvi nas covjek u administraciji EU

2018. Prvi nas covjek u administraciji EU zaposljava cijelu svoju,zeninu i kumovu svojtu kao i clanove porodica najblizih komsija kao i neke ljude iz svog zavicaja.

2019. Nasi vec cine 10% administracije.

2022. Udio nasih u administraciji je 60%. Evropska administracija povecava plate tri puta, uvodi fleksibilno radno vrijeme i juznoslovenske jezike kao "treci" sluzbeni jezik

2024. Zbog stresa, 90% clanova evropske administracije je na bolovanju. Najvise bolovanja biljezi se u periodu od 15.6. do 15.10. i od 15.12. do 15.1. Bolesnici su vidjeni po Mediteranu, na Baliju i Alpima, gdje se o trosku EU lijece od s! tresa. Zakonom se uredjuje da EU snosi najveci dio troskova lijecenja bolesnih. Do njihovog povratka na posao zaposljevaju se novi radnici, "na neodredjeno".

2025. Broj Zapadnih Balkanaca u EU administraciji je 90%. . Makedonci na referendumu ponovo odbacuju euro.

2026. Dolazi do rezanja troskova i otpustaju se cistacice, kuvari, vozaci. Svi do jednog belgijski drzavljani. Udio Balkanaca u EU administraciji doseze 99.3%.

2027. Hrvatska dobija nove kredite EU medu kojima i onaj kredit za uzgoj dudovog svilca i cubastog gnjurca. Hrvatsko predsjednistvo okoncava sestomjesecni mandat. Crna Gora uspjesno okoncava proces privatizacije. Od januara 2028. predsjedavanje Unijom preuzima Beograd.

2028. Njemacka u februaru istupa iz EU. Mjesec dana kasnije, to cine Francuska i Finska, a do kraja godine, za vrijeme albanskog predsjedavanja, i Velika Britanija, Belgija, Danska, Svedska, Holandija, Luksemburg, Italija, Spanija, Portugal, Austrija, Ceska,Litvanija, Letonija, Estonija, Grcka i Slovenija. Sve zemlje uvode rigorozan vizni rezim za drzavljane zemalja EU.

Tako da vam bo še vsem žal, ki ste na referendumu glasovali za vstop Slovenije v EU

:-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Johnny asks grandpa: Do you still have sex with granny?

Grandpa says: Yes, but only oral.

Johnny asks: What is oral?

Grandpa says: I say fuck you, she says fuck you too.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalazis se u pustinji, imas jabuku u ruci i napada te lav.

...Kako ces doci do Rima?

Okej, baciš jabuku, koja poslovicno ne pada daleko od stabla. Popneš se

na stablo i umaknes lavu. Pošto te lav nece pojesti, padne ti kamen sa srca

i ubije lava. Pošto je lav mrtav, ti si na konju, pa s tim konjem kreneš na

put, a svi putevi vode u Rim. ............:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ena verzija: mas kos vate in jabolko, sredi puscave te lovi lev - kaj nardit??

hja, jabolko ne pade dalec od drevesa. poisces jablano. splezas gor, da te lev ne dobi. vrzes vato dol. lev misli da je sneg, in zmrzne. tebi se odvali kamen od srca, ti pade na levo nogo, in vidis vse zvezde. med njimi poisces severnico, se po njej orientiras, in gres domov. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starejsa gospa pride do kamnoseka, da pripravi nagrobnik za njo. "napisite prosim:

rodila se je nedolzna,

zivela je nedolzno,

umrla je nedolzna."

kamnosek odvrne: "gospa, to bo pa drago. veliko crk in veliko dela. ne bi to raje malce skrajsali?"

gospa: "kako skrajsali?"

kamnosek: "vrnjena neodprta."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evergreen:

Gresta Pičme pa Počme čez most, pa Pičme dol pade.

Kdo ostane?

:fight1: ............................. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaže Mujo Fati: Fato, ajde mi ga popuši, dobro je za zube!

Fata mu popuši i pita ga: Zašto je dobro za zube, Mujo?

Mujo kaže: Pa da nisi htijela, sve bi ti zube razbio! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!