Skoči na vsebino

Koliko časa ti še ostane?


Windsurf

Priporočene objave

Auto-Erotic Asphyxiation (5%)

WTF is that :idea: :arrow:

Avtoerotična asfiksija.....Hmmm...

Pomanjkanje kisika v možganih privede do večjega, bolj intenzivnega vzdraženja. Nekatere tako še posebej vzburja, da si okrog vratu vežejo in zategujejo pasove, trakove... Pri tem pa seveda obstaja nevarnost, da se zadevico preveč zategne in pride do zadušitve.

A ti to strokovno ozbiljno :?: :idea: :shock: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam še do 19. maja 2039.

Cool, glih še za prvomajske bom lahko nekam z motorjem skočil, pa če še kakšen dan potegnem mi sploh ne bo treba pospravt stvari ko pridem nazaj :shock: :wink: :lol: ...

On that date you will most likely die from:

- Cancer (22%)

- Heart Attack (21%)

- Alcoholism (8%)

- Homicide (7%)

- Alien Abduction (7%)

Evo, zihr bo tale, tazadnja možnost :oops: :wink: : me bo Galadriel prišla iskat iz Amana (zato k sm prjatu od Gimlija :lol: :lol: :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo off-topic:

Evo, zihr bo tale, tazadnja možnost :oops: :wink: : me bo Galadriel prišla iskat iz Amana (zato k sm prjatu od Gimlija :lol: :lol: :lol: )

Boš potem tudi za mene kako lepo besedo rekel? Se priporočam za kako njeno prijateljico... :wink:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, sem se jst probala, zgleda kr fajn starost, ce bo res vsaj na priblizno :) zgleda da je rak res gensko deden :cry:

September 8, 2065

at the age of 87 years old.

On that date you will most likely die from:

Cancer (48%)

Alien Abduction (10%)

Homicide (9%)

Alcoholism (6%)

Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no men so pa napovedali da bom umrčkala 25.avgusta 2060 v starosti 85 let 8) :lol:

vzroki smrti: rak, vesoljska ugrabitev, umor,samomor,nalezljiva bolezen,utopitev. :wink:

izbrala si bom kar vesoljce, če so me ustvarl :wink: :D me naj še pa odpeljejo me popravjo pa pripeljejo nazaj :P :wink: :D :D

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mam časa...dost...če ne preveč..

September 27, 2049, age 74 :roll:

Cancer (21%)

Alcoholism (16%)

Alien Abduction (15%)

Homicide (11%)

Contagious Disease (7%)

Heart Attack (5%)

Drowning (5%)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

April 5, 2054

Mater,celih 68 let bom dožvu :?

A ma še kšn isti smrtni dan?Da skupi parcelo najamemo(Sm Gorenc,pa se zdi škoda dnarja(SkupinskiPopustpress))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa mal spooky a ;)

:shock: NE!!!! Spooky je tvoja vrnitev od mrtvih :wink: :twisted:

WB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa mal spooky a ;)

:shock: NE!!!! Spooky je tvoja vrnitev od mrtvih :wink: :twisted:

WB

Spooky ze mogoce, ampak je pa avatar prava osvezitev :wink: :idea: :arrow: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auto-Erotic Asphyxiation (5%)

WTF is that :idea: :arrow:

Avtoerotična asfiksija.....Hmmm...

Pomanjkanje kisika v možganih privede do večjega, bolj intenzivnega vzdraženja. Nekatere tako še posebej vzburja, da si okrog vratu vežejo in zategujejo pasove, trakove... Pri tem pa seveda obstaja nevarnost, da se zadevico preveč zategne in pride do zadušitve.

A ti to strokovno ozbiljno :?: :idea: :shock: 8)

Avtoerotična zadušitev, po slovensko...

To se je zgodilo Michaelu Hutchencu... Pevcu skupine INXS. blo dolgcajt :arrow: se je mal špilow med seksom :arrow: muerte.

Probaj kdaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auto-Erotic Asphyxiation (5%)

WTF is that :idea: :arrow:

Avtoerotična asfiksija.....Hmmm...

Pomanjkanje kisika v možganih privede do večjega, bolj intenzivnega vzdraženja. Nekatere tako še posebej vzburja, da si okrog vratu vežejo in zategujejo pasove, trakove... Pri tem pa seveda obstaja nevarnost, da se zadevico preveč zategne in pride do zadušitve.

A ti to strokovno ozbiljno :?: :idea: :shock: 8)

Avtoerotična zadušitev, po slovensko...

To se je zgodilo Michaelu Hutchencu... Pevcu skupine INXS. blo dolgcajt :arrow: se je mal špilow med seksom :arrow: muerte.

Yap, mi je to pojasnila ze teden proprej TT ob pijacki.... TT Hvala :mrgreen: :angel:

Vidim, da si izkoristil TT na poti za Imot tudi za moja forumska podpitanja :wink: 8) :idea: :arrow:

Probaj kdaj...

Ne hvala, imam druge resitve in ti prepuscam zadevo v tvoje veselje :arrow: ti pa kr korajzno :arrow: le pazi, da v vrocici ne zategnes prevec :twisted: moze bit stetno po zivot :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa mal spooky a ;)

:shock: NE!!!! Spooky je tvoja vrnitev od mrtvih :wink: :twisted:

WB

Spooky ze mogoce, ampak je pa avatar prava osvezitev :wink: :idea: :arrow: :D 8)

ne samo avtar, tudi njena prisotnost vedno "poživi" :twisted: forum, če je le v formi :wink:

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da si izkoristil TT na poti za Imot tudi za moja forumska podpitanja :wink: 8) :idea: :arrow:

? Izkoristil TT za podpitanj? :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa mal spooky a ;)

Barbire!???? :?: :?: :?: A to una Barbwire :?: :?: :?:

the one and only :twisted: 8)

a vidim kak "chick fight" na obzorju? :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mačico bova oba dočakal 81 let! Lepa starost a ne! Mene bo doletel 4.4. 2061. Upam da bo ponedeljek!

You want monday? So be it, monday it is... :wink:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

April 5, 2054

Mater,celih 68 let bom dožvu :?

A ma še kšn isti smrtni dan?Da skupi parcelo najamemo(Sm Gorenc,pa se zdi škoda dnarja(SkupinskiPopustpress))

Zgleda, da boš glih z mojga rojstnodnevnega žura odhajal, ko te bo štrafalo. :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!