Skoči na vsebino

Nasveti za zapeljevanje


AlterMann

Priporočene objave

He, he tudi jajca z dobrim karakterjem na sebi ni za zanemariti bi rekel kdo že? :twisted:

Sam taka jajca je težk najt :?

Išči, išči, pa boš našla :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je treba pri iskanju vsaka jajca v roke vzet pa potežkat, pa potrest. Pomlad je tu, zime je konec. Iskalke zagrebite se za prazne sedeže na motorjih, da bo poletje veliiiiiko lepše in zanimivejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je treba pri iskanju vsaka jajca v roke vzet pa potežkat, pa potrest. .

Ko pa če za pokvarjene jajce zagrabiš? :shock:

Pomlad je tu, zime je konec. Iskalke zagrebite se za prazne sedeže na motorjih, da bo poletje veliiiiiko lepše in zanimivejše.

Si rajš svoj motor kupm :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en nekoristen nasvet za ženske. Naj ne mine predolgo preden pokažete svoj karakter.

P.S. karakter = bujno oprsje

Ja, sej to je edin karakter k ga pr ženskah opazte :?

...ja,poleg oprsja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja, poleg oprsja.....

Sej o tem se lih gre ... :roll: ... beriii !!

tudi ti,bauca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprsje mešat s karakterjem ? :o :shock:

Dejte no.

To so pevske kvalitete razvidne recimo pri Helenci in Nataliji ter če so ustrezno podprte tudi pri drugih. 8)

Je pa res, da je karakter mnogo lepši, če premore tudi pevske kvalitete. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.......a obstajajo tudi kakšni podobni nasveti za punčke? :oops:  :oops:  :oops:  

Alla

Pristopi do kakega prijatelja in mu na uho nezno zaupaj, da si pred eno uro uporabila masinco in ga povabi, da skupaj pogledata, kje je bila prej frizurca :oops:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.......a obstajajo tudi kakšni podobni nasveti za punčke? :oops:  :oops:  :oops:  

Alla

Pristopi do kakega prijatelja in mu na uho nezno zaupaj, da si pred eno uro uporabila masinco in ga povabi, da skupaj pogledata, kje je bila prej frizurca :oops:

Tadej

Recimo v sredo v OLPu.... tako samo predlog :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en nekoristen nasvet za ženske. Naj ne mine predolgo preden pokažete svoj karakter.

P.S. karakter = bujno oprsje

Ja, sej to je edin karakter k ga pr ženskah opazte :?

...ja,poleg oprsja.....

...pa nikar na oprsje pozabit, to je tud važno :!: :!: :!:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.......a obstajajo tudi kakšni podobni nasveti za punčke? :oops: :oops: :oops:

Alla

Pristopi do kakega prijatelja in mu na uho nezno zaupaj, da si pred eno uro uporabila masinco in ga povabi, da skupaj pogledata, kje je bila prej frizurca :oops:

Tadej

Recimo v sredo v OLPu.... tako samo predlog :oops:

Max, bo do tebe prišla, kaj pa pol? :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en nekoristen nasvet za ženske. Naj ne mine predolgo preden pokažete svoj karakter.

P.S. karakter = bujno oprsje

Ja, sej to je edin karakter k ga pr ženskah opazte :?

...ja,poleg oprsja.....

...pa nikar na oprsje pozabit, to je tud važno :!: :!: :!:

PEPE

ja,oprsje je jako pomembno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obilne prsi so zelo pomembne. Naj vam razložim. Ko zjutraj vstanem, najprej nekaj minut strmim vanje in ker prsne bradavice otrdijo, pade en hitri sex. Pri sexu nekaj časa mečkam in gnetem tudi karakter, pa dušo, pa srce, pa prijaznost, pa dobrodušnost, pa pozornost,... Po sexu se stuširam, pozajterkujem in grem dinarčke služit. Popoldne, ko se utrujen vrnem v toplo zavetje doma, me tam čakajo prsi. Prsi so tiste, ki dajejo mojemu domu toplino, občutek pripadnosti, zavetje,... Zaradi njih se vračam domov. Zvečer zopet sexam s karakterjem, dušo, srcem, prijaznostjo, pozornostjo, dobrodušnostjo ... In potem si sproščen s prsmi izmenjam misli, ki so se mi utrnile preko dneva, predebatiram dogodke njihove in moje, ... Nato jim zaželim lahko noč in se prepustim spancu.

P.S. Sploh se ne morem spomniti kakše prsi ima napr. Sandra Bullock. Bog vedi zakaj? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en nekoristen nasvet za ženske. Naj ne mine predolgo preden pokažete svoj karakter.

P.S. karakter = bujno oprsje

Ja, sej to je edin karakter k ga pr ženskah opazte :?

...ja,poleg oprsja.....

..pa nikar na oprsje pozabit, to je tud važno :!: :!: :!:

Pa joškice :D

Mislim - cizike mizike :) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obilne prsi so zelo pomembne. Naj vam razložim. Ko zjutraj vstanem, najprej nekaj minut strmim vanje in ker prsne bradavice otrdijo, pade en hitri sex. Pri sexu nekaj časa mečkam in gnetem tudi karakter, pa dušo, pa srce, pa prijaznost, pa dobrodušnost, pa pozornost,... Po sexu se stuširam, pozajterkujem in grem dinarčke služit. Popoldne, ko se utrujen vrnem v toplo zavetje doma, me tam čakajo prsi. Prsi so tiste, ki dajejo mojemu domu toplino, občutek pripadnosti, zavetje,... Zaradi njih se vračam domov. Zvečer zopet sexam s karakterjem, dušo, srcem, prijaznostjo, pozornostjo, dobrodušnostjo ... In potem si sproščen s prsmi izmenjam misli, ki so se mi utrnile preko dneva, predebatiram dogodke njihove in moje, ... Nato jim zaželim lahko noč in se prepustim spancu.

P.S. Sploh se ne morem spomniti kakše prsi ima napr. Sandra Bullock. Bog vedi zakaj? :roll:

Leon, saj te bo pobralo od tolike kolicine seksa... Pazi, trideseta so zajebana... :wink: :twisted: :D :D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, saj te bo pobralo od tolike kolicine seksa... Pazi, trideseta so zajebana... :wink: :twisted: :D :D :D 8)

shuddup _young_ spud. :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obilne prsi so zelo pomembne. Naj vam razložim. Ko zjutraj vstanem, najprej nekaj minut strmim vanje in ker prsne bradavice otrdijo, pade en hitri sex. Pri sexu nekaj časa mečkam in gnetem tudi karakter, pa dušo, pa srce, pa prijaznost, pa dobrodušnost, pa pozornost,... Po sexu se stuširam, pozajterkujem in grem dinarčke služit. Popoldne, ko se utrujen vrnem v toplo zavetje doma, me tam čakajo prsi. Prsi so tiste, ki dajejo mojemu domu toplino, občutek pripadnosti, zavetje,... Zaradi njih se vračam domov. Zvečer zopet sexam s karakterjem, dušo, srcem, prijaznostjo, pozornostjo, dobrodušnostjo ... In potem si sproščen s prsmi izmenjam misli, ki so se mi utrnile preko dneva, predebatiram dogodke njihove in moje, ... Nato jim zaželim lahko noč in se prepustim spancu.

P.S. Sploh se ne morem spomniti kakše prsi ima napr. Sandra Bullock. Bog vedi zakaj? :roll:

Car si 8)

Pa tvoje Prsi so tut fejst punca 8)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obilne prsi so zelo pomembne. Naj vam razložim. Ko zjutraj vstanem, najprej nekaj minut strmim vanje in ker prsne bradavice otrdijo, pade en hitri sex. Pri sexu nekaj časa mečkam in gnetem tudi karakter, pa dušo, pa srce, pa prijaznost, pa dobrodušnost, pa pozornost,... Po sexu se stuširam, pozajterkujem in grem dinarčke služit. Popoldne, ko se utrujen vrnem v toplo zavetje doma, me tam čakajo prsi. Prsi so tiste, ki dajejo mojemu domu toplino, občutek pripadnosti, zavetje,... Zaradi njih se vračam domov. Zvečer zopet sexam s karakterjem, dušo, srcem, prijaznostjo, pozornostjo, dobrodušnostjo ... In potem si sproščen s prsmi izmenjam misli, ki so se mi utrnile preko dneva, predebatiram dogodke njihove in moje, ... Nato jim zaželim lahko noč in se prepustim spancu.

P.S. Sploh se ne morem spomniti kakše prsi ima napr. Sandra Bullock. Bog vedi zakaj? :roll:

Predlagam Leona za Presernovo nagrado na podrocju literature.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Motosvetovci :cry:

Jaz pišem v prispodobah. Jaz sploh ne sexam toliko in tako dobro. Pišem, tisto k čemer stremim. Jaz sem povprečnež. Zadnji moj post v temi je izgleda tako slabo napisan, da ga ne želite razumeti. Želel sem le povedati, da obline niso toliko pomembne (še manj) kot karakter, prijazmost, dobro srce,....

Ah Motosvetovci :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Motosvetovci :cry:

Jaz pišem v prispodobah. Jaz sploh ne sexam toliko in tako dobro. Pišem, tisto k čemer stremim. Jaz sem povprečnež. Zadnji moj post v temi je izgleda tako slabo napisan, da ga ne želite razumeti. Želel sem le povedati, da obline niso toliko pomembne (še manj) kot karakter, prijazmost, dobro srce,....

Ah Motosvetovci :cry:

Jah res jim ni več pomoči! Sam še na sex mislijo namesto da bi mal na motorčke! Zato pa mi niti pod razno ni več jasno kdo je s kom! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah res jim ni več pomoči! Sam še na sex mislijo namesto da bi mal na motorčke! Zato pa mi niti pod razno ni več jasno kdo je s kom! :?

Odpri novo temo o tem.... :lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, saj te bo pobralo od tolike kolicine seksa... Pazi, trideseta so zajebana... :wink: :twisted: :D :D :D 8)

shuddup _young_ spud. :twisted: :lol:

se pridružujem Ice-ovim napotkom............govori v ednini prosim....... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!