Skoči na vsebino

Nasveti za zapeljevanje


AlterMann

Priporočene objave

Jah res jim ni več pomoči! Sam še na sex mislijo namesto da bi mal na motorčke! Zato pa mi niti pod razno ni več jasno kdo je s kom! :?

Odpri novo temo o tem.... :lol: :lol: :twisted:

A o sexu al o parckih?

Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne, ko se utrujen vrnem v toplo zavetje doma, me tam čakajo prsi. Prsi so tiste, ki dajejo mojemu domu toplino, občutek pripadnosti, zavetje,... Zaradi njih se vračam domov. Zvečer zopet sexam s karakterjem, dušo, srcem, prijaznostjo, pozornostjo, dobrodušnostjo ... In potem si sproščen s prsmi izmenjam misli, ki so se mi utrnile preko dneva, predebatiram dogodke njihove in moje, ... Nato jim zaželim lahko noč in se prepustim spancu....

Car si 8)

Pa tvoje Prsi so tut fejst punca 8)

:D

Leon a se ti ne zdi, da je Manuela zadela bistvo? :oops: 8)

Gregsov nasvet pa le upoštevaj :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... Želel sem le povedati, da obline niso toliko pomembne (še manj) kot karakter, prijazmost, dobro srce,....

jaa..kr povej jim :!: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi letos bo moja motoristična sezona v kurcu-dobesedno. Dokler ne vem, kako bo s ceno goriva in dokler ne naredim ene domače naloge, bo samo kožica pela. Bo pa zato spolnost toliko bolj adrenalinska, da bo vsaj poskušala nadomestiti manjko vožnje z motorjem. Obljubim, pa da vas na MS ne bom veliko moril z raznimi opisovanji te motoristične sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah res jim ni več pomoči! Sam še na sex mislijo namesto da bi mal na motorčke! Zato pa mi niti pod razno ni več jasno kdo je s kom! :?

Odpri novo temo o tem.... :lol: :lol: :twisted:

A o sexu al o parckih?

Miran

Po želji.... :wink:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Alla saj ni to kar ti misliš da je. Gregs hvala za povabilo. :D

Ups, ja, res malo cudno napisano.... :oops: :oops: :oops:

Ampak glavno, da ti ves, kaj je bilo misljeno... 8)

PS: Koliko strani se?! :wink: :arrow: 35% se pri meni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske sanjamo rdeče sanje prav tako kot ptice in oblaki. Rade imamo mavrico in žitna polja, sinja jutra, tople noge, nežne moške in zelena morja…

Posebna oseba si zasluži nekaj več kot le običajno darilo za 8.marec. Veliko več pozornosti, veliko veselja........ Fanje pokažite jim, da vam veliko pomenijo. Naj vam ne bo žal niti trenutka, ko to lahko storite.

No ja pa saj je tudi to lahko en del osvajanja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske sanjamo rdeče sanje prav tako kot ptice in oblaki. Rade imamo mavrico in žitna polja, sinja jutra, tople noge, nežne moške in zelena morja…

Posebna oseba si zasluži nekaj več kot le običajno darilo za 8.marec. Veliko več pozornosti, veliko veselja........ Fanje pokažite jim, da vam veliko pomenijo. Naj vam ne bo žal niti trenutka, ko to lahko storite.

No ja pa saj je tudi to lahko en del osvajanja. :D

takoj, ko najdem kakšno,...obljubim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske sanjamo rdeče sanje prav tako kot ptice in oblaki. Rade imamo mavrico in žitna polja, sinja jutra, tople noge, nežne moške in zelena morja…

Posebna oseba si zasluži nekaj več kot le običajno darilo za 8.marec. Veliko več pozornosti, veliko veselja........ Fanje pokažite jim, da vam veliko pomenijo. Naj vam ne bo žal niti trenutka, ko to lahko storite.

No ja pa saj je tudi to lahko en del osvajanja. :D

Jaz sem čist z tabo ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Vsi so ze vse osvojili, ni vec kaj za delat...al pa se motim? :o

Ni več kaj za delat?! :shock: :shock: :shock: Ko enkrat osvojiš, moraš tudi obdržati, kar pa pomeni še veliko, veliko dela in kar naprej dela, pa spet dela in še enkrat dela... in sploh se nikoli ne konča in ni nikoli dolgčas, kar pomeni, da imaš vedno kaj za početi. :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so ze vse osvojili, ni vec kaj za delat...al pa se motim? :o

Ni več kaj za delat?! :shock: :shock: :shock: Ko enkrat osvojiš, moraš tudi obdržati, kar pa pomeni še veliko, veliko dela in kar naprej dela, pa spet dela in še enkrat dela... in sploh se nikoli ne konča in ni nikoli dolgčas, kar pomeni, da imaš vedno kaj za početi. :oops: :wink:

Mislil sem dela za mene... :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!