Skoči na vsebino

Mazohisti


Priporočene objave

Mene pa resno nekaj zanima:

koliko soli lahko natreš mazohistu na rano (sam to zahteva), preden ta znori in stece po sekirco?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se da neomejeno. V sprevrženem doživljajskem svetu mazohista je bolečina, ki mu jo povzroča nekdo drug, neke vrste potrditev, da živi, da ga okolica zaznava in priznava. Kadar ni pri roki nobenega sadista, ki funkcionira po obratnem načelu: povzročam bolečino torej sem, se je mazohist prisiljen mučiti sam. Neke vrste samozadovoljevanje, iskanje surogatnih potrditev lastnega obstoja, ko zunanjih impulzov ni ali niso dovolj intenzivni. Bolezen sveta vse bolj hitečih ljudi, ki nimajo več časa, da bi drug drugemu gledali v oči :? :cry:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste fukjeni? :P

Zakaj bi sol tratu na neččemu kar ni užitno za pojest?! :shock:

Sol+Odojček = OK

Sol + Škampi = OK

Sol + Gobice = OK

Sol + Tequila = OK

Sol + Mazohist = Makes no Sense

Amm, sam tok, ... al pa še tok ne! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se da neomejeno. V sprevrženem doživljajskem svetu mazohista je bolečina, ki mu jo povzroča nekdo drug, neke vrste potrditev, da živi, da ga okolica zaznava in priznava. Kadar ni pri roki nobenega sadista, ki funkcionira po obratnem načelu: povzročam bolečino torej sem, se je mazohist prisiljen mučiti sam. Neke vrste samozadovoljevanje, iskanje surogatnih potrditev lastnega obstoja, ko zunanjih impulzov ni ali niso dovolj intenzivni. Bolezen sveta vse bolj hitečih ljudi, ki nimajo več časa, da bi drug drugemu gledali v oči  :?  :cry:  

PEPE

Če je tako kot praviš, me zanima, kolk časa mu moraš s soljo mahat pri odprti rani (ne da bi potrosil) da znori?

Al tud uživa, ker ga sedaj psihično matraš.

Karkol narediš ali ne narediš, tip uživa.

Predpogoj je torej obstoj drugega, ne pa bolečina. Bolečina je zgolj potrditev, da se nekdo z njim ukvarja, pa čeprav sam.

Bolano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mazohist in sadist sedita in se dolgocasita.naenkrat....

M: "udari me! udari me! hocem,da me boli!"

S: "ne."

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa resno nekaj zanima:

koliko soli lahko natreš mazohistu na rano (sam to zahteva), preden ta znori in stece po sekirco?!

Gregs....steče po sekirco, steče....vendar iz tega razloga da udari najprej osebo, ki mu ni stresla zadosti soli na rano in potem še sebe, da kompenzira t jebeno sol..... :? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrz na ta vprasanje ne ve nihce tocnega odgovora oz. mu je znan samo toliko casa, dokler ga mazohist s sekiro ne ulovi :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa resno nekaj zanima:

koliko soli lahko natreš mazohistu na rano (sam to zahteva), preden ta znori in stece po sekirco?!

A je kje kakšen klub :?: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so pa zadnjič v trgovini mazohiste ponujali, pa sem potem raje vzel kar hruške, ker jih lahko ješ brez soli. :wink: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sadist ! :D

Te so tudi imeli pa so delovali precej gnilo. Jih je menda priporočljivo imeti na hladnem. :twisted: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, a ustanavljamo klub mazohistov...

Ja :!: :D Bo konkurenca klubu ljubiteljev praženega krompirja. :idea: 8) :lol:

a si ti normalen... to pa ne, pol bodo me prisilili da iz "krompirjevih" izstopim... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa resno nekaj zanima:

koliko soli lahko natreš mazohistu na rano (sam to zahteva), preden ta znori in stece po sekirco?!

Mislim, da je rešitev samo ena: kakemu mazohistu in natresi soli na rano... in boš videl... :!:

lp, Anika

p.s. Ni rečeno, da vsak poskus uspe.... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa resno nekaj zanima:

koliko soli lahko natreš mazohistu na rano (sam to zahteva), preden ta znori in stece po sekirco?!

Aja, sicer pa analogija - vsi, ki z mano debatirajo, se mi zdijo kot mazohisti, moja nabijanja pa kot sol, ki jo posipam...

PS: a je sol kuhinjska al tista za zaledenele ceste? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa resno nekaj zanima:

koliko soli lahko natreš mazohistu na rano (sam to zahteva), preden ta znori in stece po sekirco?!

Aja, sicer pa analogija - vsi, ki z mano debatirajo, se mi zdijo kot mazohisti, moja nabijanja pa kot sol, ki jo posipam...

PS: a je sol kuhinjska al tista za zaledenele ceste? :)

Sedaj ko si nas razkrinkal, le glej da te smisel ne zapusti.

Ima, da imaš zadostno količino soli vedno na zalogi.

Ti samo sipaj. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa resno nekaj zanima:

koliko soli lahko natreš mazohistu na rano (sam to zahteva), preden ta znori in stece po sekirco?!

Aja, sicer pa analogija - vsi, ki z mano debatirajo, se mi zdijo kot mazohisti, moja nabijanja pa kot sol, ki jo posipam...

PS: a je sol kuhinjska al tista za zaledenele ceste? :)

:D :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!