Skoči na vsebino

Mazohisti


Priporočene objave

.....vceraj spoznal gregsovo "sol"....... :lol:

In, kolk je je, in a se je že posipala na Gregsa? :) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, a ustanavljamo klub mazohistov...al kaj?... zakaj pol tema. če ne?!?!?

Dobrodošla v klubu! :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, nekje sem zasledila (pa po TV je bilo tud), da cedalje vec mladih, ki ne najdejo psihicne stabilnosti, se posebej ce imajo probleme doma, v soli... sami sebi povzrocajo rane, npr. z britvicami... in se s tem zatekajo v nek svoj svet... a so to mazohisti ali so to labilne osebe in zrele za zdravljenje...

ker moje skromno mnenje je, da ce nimas sam sebe dovolj rad, da bi si privoscil v zdravi meri seveda, dovolj ljubezni, je tezko imeti rad se koga drugega...

A sem cist iz tematike zasla?

Hmm, koliko soli? Vecje trpljenje je za njega pomanjkanje soli kot pa visek...

Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa resno nekaj zanima:

koliko soli lahko natreš mazohistu na rano (sam to zahteva), preden ta znori in stece po sekirco?!

A si hotu vprašat: "kolikokrat mora nekdo zgubiti na biljardni mizi svoj ego, da se mu strga in nasprotnika pretepe z mehko blazino?" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, nekje sem zasledila (pa po TV je bilo tud), da cedalje vec mladih, ki ne najdejo psihicne stabilnosti, se posebej ce imajo probleme doma, v soli... sami sebi povzrocajo rane, npr. z britvicami... in se s tem zatekajo v nek svoj svet... a so to mazohisti ali so to labilne osebe in zrele za zdravljenje...

To niso mazohisti... to so psihopati :wink: - ne res, to se ne prišteva med mazohizem temveč med "druge" bolezni, to je "drugačno neuravnovešenje"... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si hotu vprašat: "kolikokrat mora nekdo zgubiti na biljardni mizi svoj ego, da se mu strga in nasprotnika pretepe z mehko blazino?" :)

Ja, Sym, to bo to.... jaz pa v jok... UUUUEEeeeeeeeeee.....

Alkaaaaaaaa.... zakaj si me tolk namahala....... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa resno nekaj zanima:

koliko soli lahko natreš mazohistu na rano (sam to zahteva), preden ta znori in stece po sekirco?!

Mazohistu je ne rabiš tresti, si jo trese sam v neomejenih količinah. Sicer pa znano dejstvo je, da mazohist ni srečen, če ni nesrečen.

S sekirco pa lahko začne letati tisti s katerim mazohist živi, kajti mazohistični pesimist zna biti pravi sadist. Če nimaš "konjskih" živcev........je boljši umik z veliko mero optimizma .... :arrow: :arrow: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa znano dejstvo je, da mazohist ni srečen, če ni nesrečen.

S sekirco pa lahko začne letati tisti s katerim mazohist živi, kajti mazohistični pesimist zna biti pravi sadist. Če nimaš "konjskih" živcev........je boljši umik z veliko mero optimizma .... :arrow: :arrow: :arrow: :D

Neneneneeeee.... Srečen v svoji nesreči je cinik :D --

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neneneneeeee.... Srečen v svoji nesreči je cinik :D --

SAMOMORILCI Z MANKOM SMISLA ZA HUMOR...

Cinik amater :Kako to da se je šel model odstreliti glavo, medtem ko se povprečni samomorilci obešajo??.

Vrhunski cinik; Po vsej verjetnosti ga je pogostokrat bolela glava -od polnega koeficienta vsega, model se je naveličal smiliti samemu sebi, ker je bil pristaš expressnih elegantnih in trajnih rešitev je naposled uspel.

Prava metoda pravo mesto najde....

Nesramno predrzen cinik 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S sekirco pa lahko začne letati tisti s katerim mazohist živi, kajti mazohistični pesimist zna biti pravi sadist. Če nimaš "konjskih" živcev........je boljši umik z veliko mero optimizma ....

Ah ja, Babi... kot te je lepo brati... A te lohka na en sokec povabim?! Pssssst.... sam ne Levcku povedat... :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšnem ali drugačnem,... :oops: :twisted: :D :D :D

Gregs. Prosim ne žali me z izjavo: »če jo pustim, da gre s teboj,...«. Sem individualist in moja partnerka tudi. Ob sebi imam zrelo in polno osebnost. Osebe si nihče ne sme lastiti ali je ovirati pri njeni svobodni izbiri, pri njeni svobodi. Vse kar lahko storim je, da povem svoje mnenje, svoje občutja in zadržke, če obstajajo. Če me oseba spoštuje, bo vzela moje mnenje na znanje in ukrepala tako, da bomo vsi čim bolj zadovoljni. Navsezadnje, če je en od partnerjev slabe volje, boli oba. Prosim, povabi Babi na čvek brez vsakršnih zadržkov in neozeraje se name.

P.S.: Koristilo ti bo. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Koristilo ti bo.

Eh, Leon, saj ves, da se salim, ne?! :wink: :D

Ker vse to, kar si napisal, vsi trije razumemo... pa se kdo zraven.. na sreco... tako da... ce bo prilika, speljem Babi na en sok... :wink: 8)

PS: Pogovor vedno koristi... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa resno nekaj zanima:

koliko soli lahko natreš mazohistu na rano (sam to zahteva), preden ta znori in stece po sekirco?!

Kolk soli so ti pa že nasul? A že premišluješ o sekirci? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotovo, ko je bila zrajcana, pa jo je tip iz nevem kakšnega razloga hotel prepričati, da v bistvu spolnost ni vse, da ljubezen šteje, da skratka sex-a ne bo. :twisted: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk soli so ti pa že nasul? A že premišluješ o sekirci?

dalec od tega, Jumpa, DALEC od tega, da bi meni kdo tresel soli.... Pri meni so vse sekirce varne.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk soli so ti pa že nasul? A že premišluješ o sekirci?

dalec od tega, Jumpa, DALEC od tega, da bi meni kdo tresel soli.... Pri meni so vse sekirce varne.... 8)

A pol TI sol treseš? :shock: To pa res ni lepo od tebe :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotovo, ko je bila zrajcana, pa jo je tip iz nevem kakšnega razloga hotel prepričati, da v bistvu spolnost ni vse, da ljubezen šteje, da skratka sex-a ne bo. :twisted: :idea:

Alooooooo ... a-a ... ne ne ... :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotovo, ko je bila zrajcana, pa jo je tip iz nevem kakšnega razloga hotel prepričati, da v bistvu spolnost ni vse, da ljubezen šteje, da skratka sex-a ne bo. :twisted: :idea:

Alooooooo ... a-a ... ne ne ... :roll: :oops:

No a si videla, potem se pa moški čudijo, da kdaj pa kdaj sekirico uporabimo :evil: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotovo, ko je bila zrajcana, pa jo je tip iz nevem kakšnega razloga hotel prepričati, da v bistvu spolnost ni vse, da ljubezen šteje, da skratka sex-a ne bo. :twisted: :idea:

Alooooooo ... a-a ... ne ne ... :roll: :oops:

No a si videla, potem se pa moški čudijo, da kdaj pa kdaj sekirico uporabimo :evil: :twisted:

sekirco ?! ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!