Skoči na vsebino

Starost članov foruma MS


Bmflar

Starost članov MS  

131 članov je glasovalo

  1. 1. Vaša trenutna leta v 2016 so :

    • do 18
      0
    • 18 - 24
      5
    • 24 - 30
      21
    • 30 - 38
      23
    • 38 - 45
      26
    • 45 - 53
      38
    • 53 - 60
      12
    • Preko 60
      6


Priporočene objave

7 minutes ago, HD-Dyna said:

Drži, moja napaka :wub:

Ampak se boste že znašli, ker se ne da popravit....

Sej tolk firbčen pa spet nisem no :P

aja, harlijaš je to delou? pol je pa še dobro :D

1 minute ago, Rogerg said:

Sj vemo... pac ce mas 23 let je drugi stolpec... kao do 24 let (seprav jih se nimas 24)

Ce mas 24 let klikns tretji stolpec itd...

 

De se čist razjasnim. Narjeno je narobe. Tuki je bol za šalo in s tem ni težav. Če pa tako razporediš kategorije pri kaki bol resni zadevi (na športnem tekmovanju recimo) boš imel pripomb in nerganja kolkor češ. 

 

se mi zdi de se motoristke in motoristi pretežno staramo. 20 let nazaj je bla na ridah precej drugačna populacija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Rogerg pravi:

Sj vemo... pac ce mas 23 let je drugi stolpec... kao do 24 let (seprav jih se nimas 24)

Ce mas 24 let klikns tretji stolpec itd...

 

Ne pije vode tole. Kot je Cartman rekel, pri kakšni bolj resni zadevi, bi bilo tole kar problem. Predstavlji si, da bi moral plačati registracijo pa cestnino in imaš 2.5 mašino...kam bi spadal? Pod 1.8 do 2.5 ali nad 2.5? Pod tvoji logiki tadrugo in verjemi, jaz bi se na tehničnem takoj skregal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Cartman pravi:

se mi zdi de se motoristke in motoristi pretežno staramo. 20 let nazaj je bla na ridah precej drugačna populacija. 

Današnji mladini (razen zeloooo redkih izjem) ni več kul, da imajo motor. Jim je pa kul, da imajo tanarnovejšega ajfouna...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enim je res težko kj dopovedat ... rojstni dan je prelomnica ne pa leto v katerem si rojen...

torej ... če imaš jutri rojstni dan in če danes izpolnjuješ .. potem še nisi 18 ... če pa jutri .. pol pa si ... tko je in nič drugače ... ura rojstva ni merilo temveč datum ...

prosim za aplauz ker sem tok brihtn :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Cartman pravi:

aja, harlijaš je to delou? pol je pa še dobro :D

De se čist razjasnim. Narjeno je narobe. Tuki je bol za šalo in s tem ni težav. Če pa tako razporediš kategorije pri kaki bol resni zadevi (na športnem tekmovanju recimo) boš imel pripomb in nerganja kolkor češ. 

 

se mi zdi de se motoristke in motoristi pretežno staramo. 20 let nazaj je bla na ridah precej drugačna populacija. 

anketa je narejena narobe, za pravilne rezultate, bi moral napisati:

KOLIKO LET SE POČUTIŠ STAR:

 

1. Vaše trenutno počutje v 2016 je :
  • do 18
  • 18 - 24
  • 24 - 30
  • 30 - 38
  • 38 - 45
  • 45 - 53
  • 53 - 60
  • Preko 60
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

Današnji mladini (razen zeloooo redkih izjem) ni več kul, da imajo motor. Jim je pa kul, da imajo tanarnovejšega ajfouna...

Jaz kot predstavnik "mladine" lahko rečem - motor stane, večina mojih mladih kolegov pa vleče statuse do kolikor le gre in zabušava. Kje bodo imeli denar, če gre za pijačo, cigarete in še kaj. Malo nas je, ko lahko pri 30ih rečemo, da imamo 10 let delovne dobe. Vsi bi bili sami diplomiranci, delal pa noben ne bi.

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

anketa je narejena narobe, za pravilne rezultate, bi moral napisati:

KOLIKO LET SE POČUTIŠ STAR:

 

1. Vaše trenutno počutje v 2016 je :
  • do 18
  • 18 - 24
  • 24 - 30
  • 30 - 38
  • 38 - 45
  • 45 - 53
  • 53 - 60
  • Preko 60

Dvomim, da se sploh kdo počuti preko 18 :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Arzen pravi:

Ne pije vode tole. Kot je Cartman rekel, pri kakšni bolj resni zadevi, bi bilo tole kar problem. Predstavlji si, da bi moral plačati registracijo pa cestnino in imaš 2.5 mašino...kam bi spadal? Pod 1.8 do 2.5 ali nad 2.5? Pod tvoji logiki tadrugo in verjemi, jaz bi se na tehničnem takoj skregal.

do 2,5 ni 2,5 ampak 2,4999999999 :P

res sm brihtn k svina :P

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lucif3rka pravi:

Dvomim, da se sploh kdo počuti preko 18 :P

včasih se tut preko 60, sam kmal potem zmaga mladostniška razposajenost :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, lucif3rka pravi:

Dvomim, da se sploh kdo počuti preko 18 :P

Hahahahahaa, na tem forumu pa res :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vemo vsi da ce hoces jebat pa tecnarit pol ni dobr narjen... sam ce mas kj pameti in nisi komplikator hitro dojames kako je blo misleno od avtorja vprasalnika in odgovoris kot sm ze napisu ... drgac ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

do 2,5 ni 2,5 ampak 2,4999999999 :P

res sm brihtn k svina :P

 

do 2,5 ni 2,5 ampak 2,4999999999 :P

res sm brihtn k svina :P

 

do 2,5 ni 2,5 ampak 2,4999999999 :P

res sm brihtn k svina :P

 

Tok brihten, da se kar ponavljaš :P  vem, da ni, saj sem napisal, da si naj predstavlja, če bi blo tko...

.  Maus mau več beri pa manj pij :ras:

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Hahahahahaa, na tem forumu pa res :lol1:

ab se ti rada kvau useknla :mad:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre, gre, sam mal moraš lagat :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

Tok brihten, da se kar ponavljaš :P  vem, da ni, saj sem napisal, ČE.  Maus mau več beri pa manj pij :ras:

če čebula ne bi mela če, bi bla jabčk :ras: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Cartman pravi:

se mi zdi de se motoristke in motoristi pretežno staramo.

Se ti zdi čisto prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, maus said:

enim je res težko kj dopovedat ... rojstni dan je prelomnica ne pa leto v katerem si rojen...

torej ... če imaš jutri rojstni dan in če danes izpolnjuješ .. potem še nisi 18 ... če pa jutri .. pol pa si ... tko je in nič drugače ... ura rojstva ni merilo temveč datum ...

prosim za aplauz ker sem tok brihtn :jezik: 

evo en plosk zate :slap:

4 minutes ago, izibajker said:

Današnji mladini (razen zeloooo redkih izjem) ni več kul, da imajo motor. Jim je pa kul, da imajo tanarnovejšega ajfouna...

to je tud meni kul met. zdej čakam de se pojavi nov.

2 minutes ago, Arzen said:

Jaz kot predstavnik "mladine" lahko rečem - motor stane, večina mojih mladih kolegov pa vleče statuse do kolikor le gre in zabušava. Kje bodo imeli denar, če gre za pijačo, cigarete in še kaj. Malo nas je, ko lahko pri 30ih rečemo, da imamo 10 let delovne dobe. Vsi bi bili sami diplomiranci, delal pa noben ne bi.

Lahk maš motor, al pa izgovore,Za motor rabiš 1000€.  danes je šel na avtonet drimbajk  mojga otroštva, za 950€, ziher kej scenkaš. To je če hočeš motor. Če bi pa rad de je use tipi topi novcato....ja pol pa bolš it na 3 pire pa dve đoli in fantazirat kako be se blo pelat na morje...

Lani je frend pr 40ih popizdu, de je zadost odlašanja, zapregu prkolco in šu po TDM za jurja. nanjo je dal dve novi gumi in ketnset za 100€. pa kanto olja. zabave miljon. 

tako de ne, Študentsko delo ni izgovor. Pač so drugačne prioritete. 

 

Just now, Rogerg said:

Vemo vsi da ce hoces jebat pa tecnarit pol ni dobr narjen... sam ce mas kj pameti in nisi komplikator hitro dojames kako je blo misleno od avtorja vprasalnika in odgovoris kot sm ze napisu ... drgac ne gre

ne jebem in ne tečnarim. napisal sem samo za to, e komu kdaj drugič in kje drugje prav pride, bo prej opazil. nič drugega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, lucif3rka said:

Dvomim, da se sploh kdo počuti preko 18 :P

Sej enkrat sem že napisal v tej temi, pa so me napadli, da se itak tko obnašajo (hm... pišejo) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Cartman pravi:

se mi zdi de se motoristke in motoristi pretežno staramo. 20 let nazaj je bla na ridah precej drugačna populacija. 

mlajši smo bli 20 let :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Cartman said:

Lahk maš motor, al pa izgovore,Za motor rabiš 1000€.  danes je šel na avtonet drimbajk  mojga otroštva, za 950€, ziher kej scenkaš. To je če hočeš motor. Če bi pa rad de je use tipi topi novcato....ja pol pa bolš it na 3 pire pa dve đoli in fantazirat kako be se blo pelat na morje...

Lani je frend pr 40ih popizdu, de je zadost odlašanja, zapregu prkolco in šu po TDM za jurja. nanjo je dal dve novi gumi in ketnset za 100€. pa kanto olja. zabave miljon. 

tako de ne, Študentsko delo ni izgovor. Pač so drugačne prioritete. 

No, jaz sem pri tridesetih, s celim enim letom "uradne" delovne dobe prišla in do izpita, in do "drimbajka", za kr malo več kot jurja in verjetno itak overkill za trenutne sposobnosti, ampak je pa črn pa lep :P

Tako da ja, prioritete in nič drugega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js še srednje šole nism končau, pa sm pršu do izpita .... doma velik pospraulou, posodo pomivou, sesou, smeti vn nosu, pridn biu u šoli ... velik trojk domou prnesu in mi je oči elektronika 90 kupu :P

sicer je blo to v prejšnjem stoletju ... 18.6.1980 ... :huh: 

:ninja: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

 

Lahk maš motor, al pa izgovore,Za motor rabiš 1000€.  danes je šel na avtonet drimbajk  mojga otroštva, za 950€, ziher kej scenkaš. To je če hočeš motor. Če bi pa rad de je use tipi topi novcato....ja pol pa bolš it na 3 pire pa dve đoli in fantazirat kako be se blo pelat na morje...

Lani je frend pr 40ih popizdu, de je zadost odlašanja, zapregu prkolco in šu po TDM za jurja. nanjo je dal dve novi gumi in ketnset za 100€. pa kanto olja. zabave miljon. 

tako de ne, Študentsko delo ni izgovor. Pač so drugačne prioritete. 

 

 

Ja saj, zato pa pravim, kakšna je mladina danes...jaz nisem tak, točno vem koliko bom dal in kdaj bom kupil motor...do takrat pa samo gledanje :wub:

pred eno uro, maus pravi:

js še srednje šole nism končau, pa sm pršu do izpita .... doma velik pospraulou, posodo pomivou, sesou, smeti vn nosu, pridn biu u šoli ... velik trojk domou prnesu in mi je oči elektronika 90 kupu :P

sicer je blo to v prejšnjem stoletju ... 18.6.1980 ... :huh: 

:ninja: 

Eni smo žal morali na svoje, v najem v naše  "najlepše mesto". Se pa strinjam, takrat so bili drugačni in predvsem zgleda po pričevanju vas starejših, tudi lepši časi.

pred eno uro, lucif3rka pravi:

No, jaz sem pri tridesetih, s celim enim letom "uradne" delovne dobe prišla in do izpita, in do "drimbajka", za kr malo več kot jurja in verjetno itak overkill za trenutne sposobnosti, ampak je pa črn pa lep :P

Tako da ja, prioritete in nič drugega.

Yamaho furaš ane?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Arzen said:

Yamaho furaš ane?

A je samo Yamaha lahko drimbajk? :P

Dej malo levo poglej, sej vse piše :)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!