Skoči na vsebino

Me vzame kdo na izlet? - Blodnje in zdravljenje frustracij


Priporočene objave

9 minutes ago, DinDiin said:

Kaj? Luciferka je frej??? Wooohoooo!!!! :)

Nč frej, ekstra bizi :cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, lucif3rka pravi:

Nč frej, ekstra bizi :cool:

a ne bi dawa enga mladga dećkota, da te oduzadi spremla na izlet :O

pa ga u grmoulu iskoristla, ga pustla na klopcah in se po ridh gor pa dol vozila on bi te pa gledu in plosku ... :O

res si brezveze :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, lucif3rka pravi:

Nč frej, ekstra bizi :cool:

... ka pa vsaj za eno furco...  :D

:P

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, maus said:

a ne bi dawa enga mladga dećkota, da te oduzadi spremla na izlet :O

pa ga u grmoulu iskoristla, ga pustla na klopcah in se po ridh gor pa dol vozila on bi te pa gledu in plosku ... :O

res si brezveze :dry: 

no sej če tako pogledam, je manj razlike v letih med mano in njim k pa tabo in mano :cool:

v grmovju izkoristla? :? kaj se pa počne tam? sej pravim da sm frišna motoristka, ne poznam še vseh teh izrazov...  

3 minutes ago, Zivnorc said:

... ka pa vsaj za eno furco...  :D

:P

"furco"? :huh:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, lucif3rka pravi:

No, ene pa pač nismo ane :ras: Ni treba zdej kr posploševat... Ampak moja je naked, pa tudi ne odgovarja željam, tako da no deal :cool:

Hvala, da si to delila z nami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lucif3rka pravi:

1. no sej če tako pogledam, je manj razlike v letih med mano in njim k pa tabo in mano :cool:

2. v grmovju izkoristla? :? kaj se pa počne tam? sej pravim da sm frišna motoristka, ne poznam še vseh teh izrazov...  

ad 1 .... upisana si :ninja:

ad 2 .... ko boš prvič šla u maline, boš vedela kaj tam počet ... :jezik:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, domina pravi:

ooo, fak... taki hudi in zajebani motoristi pa si enega fanta ne upate s sabo na furco peljat, da vam bog ne daj, ne bi kaj "žalega" storil s tem, ko bi se na vaš zadnji zic usedel?! mislim, da na bolj neškodljiv način, kot je vprašal, res ne bi mogel. in da so nekateri komentarji dejansko mal to much in krepko na meji okusnega.

mogoče pozabljate/pozabljamo, da lahko da nimajo vsi take sreče v življenju, da bi lahko že v mladih letih realno sanjali o lastnem motorju (nekateri tudi ne kasneje) - dejstvo je, da motociklizem ni ravno med najcenejšimi hobiji... in nič kaj luštno ni sanjat o nečem za kar veš, da ti je iz takih ali drugačnih razlogov še kako prekleto oddaljeno...  a je res tako težko mal dobre volje pokazat do sočloveka (generalno mislim, ne samo v dotičnem primeru)? včasih res ni treba prav veliko, da lahko nekomu polepšaš dan.

ps: le držite ritke skupi, da vas kdo od zadaj ne napade, medtem ko boste s plašnicami pod čelado ponosno kruzali naokoli.

 

No. To. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, domina pravi:

ps: le držite ritke skupi, da vas kdo od zadaj ne napade, medtem ko boste s plašnicami pod čelado ponosno kruzali naokoli.

 

pel ga :jezik:

pa sj je reku, da hoće met ćoperista :cry:

mi cestakarji in plastćarji smo brezveze :huh: 

pred 2 minutami, domina pravi:

sej kot vedno - je treba žensko, da naredi men's job!

od vseh vas ga bom očitno jaz najlažje peljala... ne bi razmislili, da si še kakšne večje motorje nabavite, predvsem zato, da boste lahko svoj ego naokoli furali pa kompenzirali svoje male lulčke!

a me peleš :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Scarlett said:

No. To. 

Sej se čisto strinjam z domino, in bi ponudila, ampak še zase nism zihr, kaj šele da sm za nekoga drugega odgovorna, sploh pa v prvi sezoni. Zato pač ne. Je pa res, da smo konkretno zašli s teme in sem tudi jaz delno kriva :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarlett pravi:

No. To. 

babe skup držite .. pa pelte fanta :ras: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, lucif3rka pravi:

Sej se čisto strinjam z domino, in bi ponudila, ampak še zase nism zihr, kaj šele da sm za nekoga drugega odgovorna, sploh pa v prvi sezoni. Zato pač ne. Je pa res, da smo konkretno zašli s teme in sem tudi jaz delno kriva :blush:

 

Pravkar, maus pravi:

babe skup držite .. pa pelte fanta :ras: 

preberi lucif3rkin odgovor, isto velja kar se mene tiče.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarlett pravi:

 

preberi lucif3rkin odgovor, isto velja kar se mene tiče.. 

zase se brigi :ras:

pust me pr mir :ras: 

vampe mi skuhi :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

Se podpišem pod vsako besedo v tekstu @domina.

Ostalim pa. Dajte se malo vprašat kakšno popotnico (odgovore) ste temu fantu podarili na njegovo (res morda nevsakdanje, pa zato nič manj iskreno) vprašanje oz. pobudo, vabilo...  Razen redkih izjem, same neki kretenski komentarji, ki bolj pašejo v čvekalnico. Sorry.

Ne seri, sej vidš da smo mu babo zrihtal. :010 In to sam iz inata, da nam pokaže kakšne mone smo. To je bil ves čas naš namen. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarlett pravi:

k me boš zadi pelu :P 

:nono:

nimam sedeža :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!