Skoči na vsebino

Me vzame kdo na izlet? - Blodnje in zdravljenje frustracij


Priporočene objave

pred 2 urami, lucif3rka pravi:

Pa vi ste hujši od tercialk na vaški tržnici, majkemi... Jaz tu nedolžno omenim, da bi mi kdaj odgovarjala kakšna moto družba, da se ne skoz sama fijakam okrog, ampak ne, treba takoj obrnit na seks, pokvarjenci :ras:

Jaz nisem nič omenjal seksa. Kaj pa tebi hodi po glavi, do zdaj pač nisem vedel. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, lucif3rka said:

Pa vi ste hujši od tercialk na vaški tržnici, majkemi... Jaz tu nedolžno omenim, da bi mi kdaj odgovarjala kakšna moto družba, da se ne skoz sama fijakam okrog, ampak ne, treba takoj obrnit na seks, pokvarjenci :ras:

To je pa druga zgodba, ne pa neke tortice. Al mi hujšamo! :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, lucif3rka pravi:

Pa vi ste hujši od tercialk na vaški tržnici, majkemi... Jaz tu nedolžno omenim, da bi mi kdaj odgovarjala kakšna moto družba, da se ne skoz sama fijakam okrog, ampak ne, treba takoj obrnit na seks, pokvarjenci :ras:

Iz takšnih tortic pa kav so se rodili tudi otroci ......:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

Iz takšnih tortic pa kav so se rodili tudi otroci ......:P

To ni nič čudnega, to je normalno. Bolj je čudno, če pravi ženska, da ima v mislih samo družbo. Je pa po moje to le nek diplomatski izgovor. Če ji tip ne bo všeč, bi šla lahko desetkrat na tortice pa ne bi bilo res nič, če jo pa nekaj pritegne bo hotela čimprej, tudi brez preverjanja možnosti za resnejši, daljši odnos....:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabit na une k ugotovijo, da maš ene 20 eur viška u tošlu pa se mal zmedejo ker ne smejo bit prehitre, prepočasne pa spet ne da jih inercija ne izvrže :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, UnionJack pravi:

ne pozabit na une k ugotovijo, da maš ene 20 eur viška u tošlu pa se mal zmedejo ker ne smejo bit prehitre, prepočasne pa spet ne da jih inercija ne izvrže :) 

stari, to je pa že višja matematika :D
 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

stari, to je pa že višja matematika :D
 

Res je ampak ženske znajo dobr kalkulirat:(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, vandrovec said:

To ni nič čudnega, to je normalno. Bolj je čudno, če pravi ženska, da ima v mislih samo družbo. Je pa po moje to le nek diplomatski izgovor. Če ji tip ne bo všeč, bi šla lahko desetkrat na tortice pa ne bi bilo res nič, če jo pa nekaj pritegne bo hotela čimprej, tudi brez preverjanja možnosti za resnejši, daljši odnos....:P

Zakaj je sploh treba delat celo dramo? Govora je o preprosti družbi na furi. Sej ne, da bi blo to čist vsakdanje in se ne bi nihče niti vtaknil v to, če bi se menla dva tipa. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo, jaz se najraje vozim sam, ne glede na spol. Itak večino časa preživiš na motorju sam, s spremljevalcem si v kontaktu enkrat ali večkrat v dnevu, če se kje ustavi, drugo bi bila fura za več dni. Imam pa podobne izkušnje, pridružil sem se sicer punci, katera je iskala družbo za v hribe, tam je več časa med hojo za spoznavanje. V bistvu je iskala fanta, tudi jaz, no, partnerko. Saj res gre v takih primerih večinoma le za družbo, ker se težko kaj več izcimi, vsaj na daljši rok... če naletiš na razumno osebo ni nič narobe, včasih pa je kdo tudi preveč neučakan in se pretirano obesi na osebo iz takega spoznanja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moto družbi je tako kot pri vseh ostalih. Pri nekih osnovnih osebnostnih lastnostih se je treba ujeti. Pa približno isti tempo pri vožnji vlovit. Spol? Ženska družba je kul, ker ponavadi malo umiri običajno moško duvanje in napihovanje. Najbolj važno pa je da se mamo fajn. V ženski/moški/marsovski družbi. Tak da take it easy, pa sam po gasu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Prvo, jaz se najraje vozim sam, ne glede na spol....

 

pred 4 urami, jskrablin pravi:

Pri moto družbi je tako kot pri vseh ostalih...

Zelo korektno sta tole spisala, ampak žal v napačni temi. Namreč, tale tema s končnico "Blodnje in zdravljenje frustracij" je nastala kot odvod ene druge teme, z naslovom "Me vzame kdo na izlet". In v tej temi je en poba (ali punca, saj ni pomembno) prosil, če ga kdo vzame na izlet. Pa je nekaj patoloških nakladačev solidno in junaško udarilo po njem...

Za kakšen dogovor o skupni vožnji (kdor to željo in potrebo ima) pa bi bila verjetno kar pravšnja tema  "Najave + Dogovori dnevnih voženj" 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo smetenje v teli smotani temi :P

js nubenga ne vzamem na izlet s svojim motorjem ... ajejasno :mad:

:ras: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, izibajker said:

 

Zelo korektno sta tole spisala, ampak žal v napačni temi. Namreč, tale tema s končnico "Blodnje in zdravljenje frustracij" je nastala kot odvod ene druge teme, z naslovom "Me vzame kdo na izlet". In v tej temi je en poba (ali punca, saj ni pomembno) prosil, če ga kdo vzame na izlet. Pa je nekaj patoloških nakladačev solidno in junaško udarilo po njem...

Za kakšen dogovor o skupni vožnji (kdor to željo in potrebo ima) pa bi bila verjetno kar pravšnja tema  "Najave + Dogovori dnevnih voženj" 

Ni nč napačna tema, razčiščujemo določene frustracije in blodnje :P Tale debata se je itak razvila samo zaradi določenih provokacij taistih par strani nazaj, zato pa imamo "Kr'neki", al ne?

Vem tudi kako se je začela tema, in sem takrat fantu/provokatorju/kdorkoli pač že je bil tudi iskreno povedla, zakaj ga ne bi vzela na svoj motor: 

Temo o najavah sem pa že parkrat izkoristila, samo ponavadi ni blo lih nekega efekta :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, lucif3rka pravi:

Ni nč napačna tema, razčiščujemo določene frustracije in blodnje :P Tale debata se je itak razvila samo zaradi določenih provokacij taistih par strani nazaj, zato pa imamo "Kr'neki", al ne?

Vem tudi kako se je začela tema, in sem takrat fantu/provokatorju/kdorkoli pač že je bil tudi iskreno povedla, zakaj ga ne bi vzela na svoj motor: 

Temo o najavah sem pa že parkrat izkoristila, samo ponavadi ni blo lih nekega efekta :blush: 

Dej ne klobasej , pokliči pa gremo :P tud če se ujameva ne bo nič ,ker svojo ženo ljubim :D ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 3. 2017 ob 14:27, lucif3rka pravi:

Pa vi ste hujši od tercialk na vaški tržnici, majkemi... Jaz tu nedolžno omenim, da bi mi kdaj odgovarjala kakšna moto družba, da se ne skoz sama fijakam okrog, ampak ne, treba takoj obrnit na seks, pokvarjenci :ras:

.

... ne vem za druge ... :eek:

... stvar okusa ... :dry:

... ampak ... ni lepše stvari kot je dobr seks ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki ne razumem pri temu vsemu skupaj ...

ali je res toliko narobe, če nočeš enga peljat s svojim motorjem in pol si takoj obsojen kot nestrpnež :? 

koliko od vsa kr pobira neznane ljudi ob cesti (z avtom) in jih vozi okoli na izlete :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, maus pravi:

neki ne razumem pri temu vsemu skupaj ...

ali je res toliko narobe, če nočeš enga peljat s svojim motorjem in pol si takoj obsojen kot nestrpnež :? 

koliko od vsa kr pobira neznane ljudi ob cesti (z avtom) in jih vozi okoli na izlete :huh:

 

Jst bi, ampak kakšna fletna štoperka se pojav sam kadar mam babo zraven. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Frenk 67 pravi:

Jst bi, ampak kakšna fletna štoperka se pojav sam kadar mam babo zraven. :cry:

pa pober kakšnega fletenga fantka, ko je žena s tabo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, pik1 pravi:

.

... ne vem za druge ... :eek:

... stvar okusa ... :dry:

... ampak ... ni lepše stvari kot je dobr seks ... :kva2:

v tvojih pa mojih letih, je tut Tantra že zanimiva :P

ko bom mel Zja, bom kako povabil na izlet.

pred 53 minutami, Frenk 67 pravi:

Jst bi, ampak kakšna fletna štoperka se pojav sam kadar mam babo zraven. :cry:

js sm pa izbirčen ratal, ta ni dobra, ta nima prave barve las, ta ma predolgo krilo, pol pa rečem naslednja bo moja, pa naletim na enga kusmatga shiranca k drži v rokah napis HORICA. Jebise lučko, pa sem raj sam. Tolk o štoparkah :D

 

pred 44 minutami, maus pravi:

pa pober kakšnega fletenga fantka, ko je žena s tabo :P

 

sama nej si rihta fantke :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

v tvojih pa mojih letih, je tut Tantra že zanimiva :P

ko bom mel Zja, bom kako povabil na izlet.

js sm pa izbirčen ratal, ta ni dobra, ta nima prave barve las, ta ma predolgo krilo, pol pa rečem naslednja bo moja, pa naletim na enga kusmatga shiranca k drži v rokah napis HORICA. Jebise lučko, pa sem raj sam. Tolk o štoparkah :D

 

sama nej si rihta fantke :P

 

kok si ti nestrpnež :eek:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

kok si ti nestrpnež :eek:

 

sej si jih zna verjem, bolj kot mi punčke :P
 

Ob 19. 3. 2017 ob 13:32, lucif3rka pravi:

Lepo ste to debato razvili, ampak se mi pa res smilite, kakšne izkušnje mate to do zdej :blush:

zlo pozitivne, če je pa bila kaka negativna smo jo hitro pošolali :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!