Skoči na vsebino

Do roba??


kocka

Priporočene objave

Kocka! Čisto dobronamerno ti povem:

Tale Shitfuckouch ti bo povedal ko se boš nagnil preveč!

Zakaj bi pa iskal neke meje? Mogoče ti bo pa nekdo našel kakšen

izračun tukaj!? Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nihce ga ne bo nasel :) vse je v glavi in zapestjih, ko vidis da je meja je meja, ne izzivaj! Ceprov gre res do skrajne meje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj probam kolko lahko položim motor v ovinku??

Najbolje na pisti ! Ker sicer zna bolet pa ne samo denarnica!

Če pa imaš kaj bolj okornega boš pa hitro kaj slišal oziroma občutil tam pri prstih na nogah!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziti, voziti, voziti ..... ....... .......

Pride samo od sebe s kilometri, izkušnjami, občutkom :!:

Če boš testiral na silo, se ti bo zgodilo tako kot je napisal J :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziti, voziti, voziti ..... ....... .......

Pride samo od sebe s kilometri, izkušnjami, občutkom :!:

Če boš testiral na silo, se ti bo zgodilo tako kot je napisal J :!:

Tako je.IZKUŠNJE pridejo z kilometri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En lep soncen dan na Tolmacev rondo v LJ, pa kroge nabijat. Najlazi je it po najbolj notranjem krogu, kjer bos prisel najnizje z najmanjso brzino. Pol pa samo se malo obcutka in zaupanja v motor :wink:

Po pol ure krozenja bos, ali prisel do tack ali pa se ti bo zvrtel :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do tacke itaq. Pol pa pogledas se kok je tacka osmerglana. :D Samo to ni merodajno, ker tacka je odmicna.

Rob na gumi.

:wink: 8)

Zarja

Kdaj bo ze toplo, toplo, toplo.............??!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ja, kar na rondo. :idea: Potem pa pol ure v eno stran pol ure pa v drugo. :twisted: :P :lol:

Pa pocaki na lepse vreme... Joj kako ga vsi hecate... Jst pa z vremenom cist res mislm :wink: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj probam kolko lahko položim motor v ovinku??

Ko boš pripravljen, boš izvedel... No need to hurry.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst mel podobne želje... na silo do roba.... Bolje, da ne!!!! Sicer pa do konca, malo preden te ven flikne pa odnehaš :) Resno: Počakaj, da bo vreme toplo, da bosta gumi prave temperature, dobro oblečen (zaščita), nikakor ne na silo (sicer: - za zdravje in za $$$), pa glej da najdeš tak ovinek, ki ima dober izletni prostor - brez raznih barier ala drevesa, ograje.....

Lp

p.s. Vse ob svojem času...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj probam kolko lahko položim motor v ovinku??

po tleh polozi nekaj stiroporjevih plosc,povabi dva,tri frende in nagibajte motor dokler se en del ne dotika stiroporja - se kaksen cm vec (odvisno od debeline stiroporja) in to je to.

ce pa mislis na cesti med voznjo......... najprej naredi par km in si naberi izkusnje.potem pride vse samo od sebe.

mogoce ti se tole kaj pomaga :arrow:

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.php?t=2271

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predpogoj je pomojem kombinezon, v drugih besedah, prvo varnost. Kombinezon tudi zato ker maš ščitnike na kolenih.

Zdej pa tko: nagnit se do te mere da takneš koleno je relativno lahko ker če hočeš se lahko z motorja daš tolk stran in koleno vn, da res ni problema. To je že en limit.

Pol drug limit pride kdr takneš s stopalkami. Ta je sicer meni najmanj prijeten ker... n vem, ful mi daje grd občutek, kot da mi bodo stopalke "prevzdignile" zadnjo kolo, TUDI če so stopalke na SS motorjih narejene tko, da se vzdignejo... pač, so na vzmeti. (pri mojem sm bil prisiljen dat dol distančnike na stopalkah ker so mi zlo hitro prijemali asfalt.. ok, relativno hitro) ;)

Tretji limit bi ga na tvojem mestu probavu samo a Grobniku. To je pa takrat ko morš koleno že stiskat k motorju ker si tko nagnjen = največji užitki! :multi:

Pa še neki: jst sm visok prek 190cm, posledično mam dolge noge, se pravi tudi stegna zato pride moje koleno prej do asfalta. Poleg tega je tudi motor ki je med manjšimi, oziroma nižjimi, tko daa... everything's relative. :wink: :roll: :oops:

No še neki, pol pa grem, I promise. :)

Pri mehaniki smo računali kolko se lahko maximalno nagne motorist v ovinku z radijem 60m s koeficientom tolkopatolko.

In rezultat je bil:

Kot: 28° od tal (iiha! ;) :P )

Hitrost: neki čez 80km/h, sam nism sigurn. :roll:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok in kaksnimi motorji je vam ratal vozit po rondoju Tomačevo.

Meni je na J strani kroga kazal 100 na S pa 90-95.

Pa se ni bilo na stopalkah. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm hotu probat, nove gume, pa ne zaupam preveč!!

jaaaaaaaa....najboljse z novimi gumami takoj na tacko..... :arrow: krrrrrrccccccc......BANG....TRASK......TUP garantirano. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola Kocka! oprosti mi v naprej, ampak imam občutek, da si mlajša oseba

in ti hočem resnično vse najboljše! Ti, jaz in vsi tukaj smo motoristi in nas je itak premalo - sploh pa če pogledaš malo črno kroniko! To polaganje do kolen in obenem hitro voznjo se boš itak zelo hitro navadil, predvsem zato ker boš spizdeval mimo,vmes in naprej od raznih klobučarjev, nedeljskih driverjev, kamionarjev, primerjevalcev itn... V profilu imaš enduro pa zdaj točno ne vem v kakšno smer bi rad razvijal tvoj motorizem. Lahko ti priporočim ene par mešanih tras, če hočeš izpilit raznoliko voznjo! Gume pa počasi po raznolikih cestah in ovinkih da postanejo malo bolj hrapave!

Čau!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam sploh da odgovarjat na tako trapasto vprašanje. Naj gre in ugotovi z občutkom. Če ga pa želi založit do konca - navije gasa v rondoju več kot je dobro.......bolj nagnit ga potem ne more več niti Rossi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitrost ne narašča nujno premosorazmerno z nagibom motorja!!!Tako da raj se mal presest ker meja pač ni dobro sprobavat!!!! :idea:

Večinoma pa velja da le redkoker voznik pelje katerikoli motor na maksimum saj imajo motorji veliko več 'fore' kot si predstavljamo!Problem je le v psihi in ko se ustrašiš te tut una rezerva več vn ne potegne!! :cry:

Ja ja že slišm nekatere-res nekateri stisnete(jo) tut 110% iz motorja sam to pa je že druga zgodba!!!Ne norite po cestah-se vidmo na Grobniku!!1 :idea: :!: 8)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj vi hočete, da se ubije al kaj? Pa dajte mu kaj povedat ane! A mu

moram šraufe pa titan kurčeve ploščice naštevat al kaj!? for fucks sake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se ne mislim razbit, v ovinek grem rajši z malo rezerve, hitrost me tudi preveč ne zanima, me pa zanima kere so meje(kot vsakega):oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm hotu probat, nove gume, pa ne zaupam preveč!!

jaaaaaaaa....najboljse z novimi gumami takoj na tacko..... :arrow: krrrrrrccccccc......BANG....TRASK......TUP garantirano. :twisted:

Kako pa je z novo gumo pa polaganjem? A to ni priporočljivo počet? Sprašujem resno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!