Skoči na vsebino

Do roba??


kocka

Priporočene objave

Loyo zanimive slikce! Me pa zanima a tile koleščki tud obvarujejo pred eventuelnimi padci vsaj delno al zakaj so! Bi blo zanimivo enkrat z njimi vozit!

BTW! Ko si spodaj vpisal link ne smeš dat v ker potem povezava ne dela! Sam napišeš tako kot je sedaj! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loyo zanimive slikce! Me pa zanima a tile koleščki tud obvarujejo pred eventuelnimi padci vsaj delno al zakaj so! Bi blo zanimivo enkrat z njimi vozit!

jp, jaz bi tudi probal

BTW! Ko si spodaj vpisal link ne smeš dat v %7Boption%7D ker potem povezava ne dela! Sam napišeš tako kot je sedaj! :wink:

pa nekaj sem copy pastal pa sem zaJ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi loh g.Legan mel en tak testen motorček na tistih šolah varne vožne!!!Ja take kolese si nabavm pa ABS dokupm pol pa napolno!! :oops: :P Šallllaaaa!!! :wink:

RES SUPER SLIKICE!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja na ovinke - veliko nasvetov sem že slišal, toda najbolj uporaben od enega prekaljenega motorista - je že vozu motor ko sam še bicikla nisem obvladal....

Nasvet:

1. izbereš cesto z ovinki

2. sam treniraš vožnjo: npr. začnes s 50km/h in pelješ čez vse ovinke in ravnice 50km/h (brez pospeševanja in zaviranja) - treniraš polaganje in iščeš idealno pot... :oops:

3. dvigneš hitrost na 60 km/h in to zopet ponavljaš dokler imaš vse v "malem prstu",... :?

4. dvigneš hitrost na 70km/h..... itd. :)

Na koncu pa še vpelješ elemente zaviranja in pospeševanja in to treniraš na znani cesti.... :D

5. sledijo ostale ceste in to na "šusss" :scrambleup:

Motor - občutek - cesta - teorija je tu splošna.... le praksa nekaj velja :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker motor pa imaš?jst sm z etx kmalu s čevljem v asfaltu,tud že tačka je šla po tleh.k sm enga frenda na morje čez planino peljal sva imela oba čevje oguljene po robovih...sej se kr da,samo ne pretiravej prehitro.enkrat sm hotu do kolena pridt v dost hitrem ovinku(za moj motor) cca. 90km/h in mi je odneslo zadnje kolo-samo domov sm šel,rajš ne mislm kuko bi se razbu če bi šel še mejhn hitrej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon stvarca!Sam za to sprobat bo treba tujino obiskat!!

Al pa če se kak etuzijast loti in stvar naredi sam....ne da pravim da je stvar lahka ma kdo bi že lahko probal... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon stvarca!Sam za to sprobat bo treba tujino obiskat!!

Al pa če se kak etuzijast loti in stvar naredi sam....ne da pravim da je stvar lahka ma kdo bi že lahko probal... :wink:

Recimo da en dan te "šole" cca 4ure stane 170 funtov v GBR. Koliko bi bili pripravljeni plačat za takšne inštrukcije v SLO? Predvidevamo da imamo inštruktorja in motor pa letališče.

Čisto resno vprašanje!

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon stvarca!Sam za to sprobat bo treba tujino obiskat!!

Al pa če se kak etuzijast loti in stvar naredi sam....ne da pravim da je stvar lahka ma kdo bi že lahko probal... :wink:

Recimo da en dan te "šole" cca 4ure stane 170 funtov v GBR. Koliko bi bili pripravljeni plačat za takšne inštrukcije v SLO? Predvidevamo da imamo inštruktorja in motor pa letališče.

Čisto resno vprašanje!

lp Loyo

A ni mariborska sekcija pred nekaj meseci govorila o teh zadevah - da se pripravljajo neki tečaji s takšno opremo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!