Skoči na vsebino

ROCKY - AVE TRIUMPHATOR!


Priporočene objave

AVE TROPHY-ATOR

8) :lol: :oops: :wink:

:arrow: Srecno novim dogodivscinam naproti !!!:idea:

Sicer pa: komaj smo te lovili, ko si imel manjso konjenico, kaj bo sele zdaj :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skušnjava je bila prevelika... Windsurf na Rockyjevem Trophy-ju 8)

Dobiš 1 (eno) pivo za obrabnino :wink:

abr.sized.jpg

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windsurf, pa k tebi bi tud pasal :D

lp DTW

Sanja(m) svinja o koruzi. :oops: Sicer pa... h komu ne bi pasal?

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj prisrčna hvala za čestitke ob kronanju v Triumphatorja. Bo se pa treba s nekaterimi pogovorit na štiri oči okoli skušnjav. Takšnih in drugačnih ter podobnih stvari. :wink:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo se pa treba s nekaterimi pogovorit na štiri oči okoli skušnjav. Takšnih in drugačnih ter podobnih stvari. :wink:

A lahko preko flaše Zlatoroga? :drinking:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooojjjjjj kok mam jst pozne... groza.... posipam se s pepelom!!!!! :oops: :oops: :oops: :roll: :roll:

EH Rocky...... srce moje..... kaj naj ti rečem kot le to, da te imam rada in da si eno od navečjih src na tem forumu in da ti želim vse vse vse s tem motorjem najboljše, najdaljše, najzanimivejše.... v glavnem vse naj naj....

:mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanja(m) svinja o koruzi. :oops: Sicer pa... h komu ne bi pasal?

Meni?! :? Ni cestak.... :wink: :twisted: :D 8)

Men tud najbrz ne... neki smesno sipo ima (just for starters)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud najbrz ne... neki smesno sipo ima (just for starters)

Pa neke preveč smešne prednje lustre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..da ne bi triumphov šimfal slučajno :twisted:

... sam mimgrede.... komaj so me prepričal, zdaj mi je pa zeloooooo všeč (zaenkrat še garažiran :cry: )...zadaj se da odlično in udobno namestit, sploh če je spredaj ta prav :oops: :lol:

p.s.

Men je tut šipa mal smešna :? :lol: :? :lol:....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupek moj, dekle s srcem velikim kot Bus ni se treba posut s pepelom. Samo večkrat se oglasi tukaj. Te pogrešamo tako eni kot drugi. Vem samo to, da imaš več jajc kot polovica moškega sveta tukaj na tem spletu. Kisses!

Kar se pa tiče Trophy-ja, njegovih luči......itd, čista stvar okusa. Manuela, zadaj se na njem sedi Bogovsko! 8) Ja luči so res mogoče smešne, (me spominjajo na neko francosko lokomotivo), ampak fantje moji, svetijo kot sonce. Motor kot tak je pač čista angleška klasika. In kar je najbolj pomembno, zame je najlepši in najboljši. Amen! 8) :lol:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, zame je najlepši in najboljši. Amen! 8) :lol:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

A si si na tak način kar sam zaklenil temo? Amen, diskusija zaključena. Pa tolk stvari sem hotu še napisat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., zadaj se na njem sedi Bogovsko! 8)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Pa kaj tako hvališ to sedenje zadaj. A ga misliš furat al vzad sedet.

:evil:

Ali je to bolj kot povabilo, pa jaz nemnosti sprašujem? :?

Mimogrede a se da vzad tud ležat? :D

Drugače ti ga pa od srca privoščim, tud da bo čimveč za vzad sedet. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROCKY - ČESTITKE :!: :!: :!: Najprej me je malce stisnilo, da ni to slučajno bivši Klimbrin moped, ki me čaka v TC-ju. Marca ga nameravam odpeljati v svojo garažo.

Rocky - VELIKO SREČNIH KILOMETROV (pa nujno špricer ko se srečava) :!: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FIFTY, kontra nazaj za čestitke. Sem vesel zate in se veselim s teboj. :lol: Res, par mesecev nazaj skoraj ni dosti manjkalo, pa bi ti skoraj odpeljal tvojega iz TC-ja. Špricar ziher, samo ne en. 8) :lol:

Pa, da ne pozabim: AVE TRIUMPHATOR! 8)

LOJZI prijatelj, kot vidiš zadeva še ni končana. Tudi, ko duhovnik pri maši reče Amen, to pomeni, da se maša nadaljuje v bližnji gostilni za šankom. :lol:

RAN, ti pa si res na hece. :lol: Madona, če sem lahko ležal na Viragotu ni hudič, da ne bom mogel na Trophy-ju. Upam, da pokrit s čim toplim! :wink: :lol: Pa hvala za DOBRE želje.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROCKY -  ČESTITKE :!:  :!:  :!: Najprej me je malce stisnilo, da ni to slučajno bivši Klimbrin moped, ki me čaka v TC-ju. Marca ga nameravam odpeljati v svojo garažo.

Rocky - VELIKO SREČNIH KILOMETROV (pa nujno špricer ko se srečava) :!:  8)

A se že lohk čestita, ali je prezgodaj ?

Upam da te bo čakal, saj je do marca sam še nekaj dni.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROCKY - ..."ne sam en špricer" - te držim za besedo :wink: :D Moja prva vožnja bi pravzaprav lahko bila "pod vinograde" :drinking: :P :D

RAN: če me je čakal od oktobra, me bo menda še 10 dni...Čestitke pa kar takrat, ko se srečava (Manuela vztraja pri "srečamo" :wink: ) na piru 8) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, srečno vožnjo z novim ljubljencem!

Fifty, tebi pa z bodočim!

:D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky......pa na CIANOKOL ne pozabi. :D :D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky......pa na CIANOKOL ne pozabi. :D  :D  :D  :D  :D  :D  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Cianokol, a je to kaj za pojest ali je to tista stvarca, ki se da v levi ali desni predalček spredaj.

Pa dobro Klimbra a si ti moj prijatelj? :wink: Močno si želim, da ga nebi nikoli potreboval. Ne kliči vraga! :twisted:

Einherjer-bojevnik s severa in Eliminator, hvala tudi vama za dobre želje. :)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!