Skoči na vsebino

ROCKY - AVE TRIUMPHATOR!


Priporočene objave

Po večih mesecih Klimbrin TROPHY ni več REZERVIRAN. :evil: :evil: :evil: :evil:

V prostorih TC Motoshopa čaka na novega lastnika,še vedno po zimskih cenah.............. :cry: :cry: :cry: :cry:

Sej vem,da tole zgleda kot MALI OGLASI............ampak tokrat so me totalno u drek zabil in sem čist v qu**u.Če je kdo zainteresiran naj se pozanima.Vidite ga lahko v gelriji vaših motociklov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se moram tukaj malo oglasiti, ker se pač nanaša na triumpha, ki je čakal na fiftija in posredno seveda tudi name.

Ker si, dragi Klimbra, na glas povedal, da s(m)o te u drek zabil, :? pozabil pa si povedati, da si na pm dobil izdatno razlago, zakaj se je to moralo zgoditi, menim, da je fer, da poslušaš ŠE ENKRAT, tokrat pač na javno, ker si se na javno preselil tudi ti :

-z zelo resno namero, tako kot je bilo dogovorjeno, sva hotela motor odpeljati takoj, ko bi bilo mogoče (podrobnosti vemo)

- v tem času pa so se zgodile še druge stvari, življensko pomembne, kot je naprimer nakup hiše, v kateri bova živela skupaj z otroki, rožami, psom in s konji v bližini ...

-to seveda zahteva kar nekaj financ :shock: in ko začneš seštevati in odštevati ugotoviš, da se pač določene stvari ( kot je bil npr ta dodatni milijonček za nakup tvojega motorja - če bi seveda prodali Kawasakija - ki pa ni bil prodan, torej bi za tvojega morala odšteti polno ceno) ne izidejo. Predvsem pa -tudi Kawasaki je bil par mesecev zaaran pa ga potem tip ni prišel iskat - torej??? :? :shock: - tudi Kawasaki se ni prodajal....

Enostavno je v tem trenutku kaj drugega bolj pomembno - in to je bila premišljena odločitev in verjemi, da nama je, predvsem fiftiju, blazno neprijetno - zato, ker nima novega motorja, ki si ga je želel in seveda zdaj še zato, ker ti NA GLAS govoriš, da smo te potisnili v drek.

Mislim, oprosti no. :oops: Res. Pa če smo ljudje in se da vse pojasnit in razložit, ne bi smelo biti nobenih posebnih zapletov - mislim, da bomo ob piru lažje kakšno rekli kot tukaj 8) Ampak, ker si začel.....

Hitim. Moram pomit posodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela.....ne razpravljam s teboj,ker nisi bila ti kupec......

Kot drugo nisem omenil nobenega imena.......oglasila si se sama-kao stranka vpletena v to stvar!!!

Kot tretje......nobene obrazložitve ne po PM in ne po telefonu in ne po mailu nisem dobil in je tudi ne pričakujem.Vem samo,da sem bil gladko poslan v PM.(Vsaj kakšno besedo sem si morda zaslužil)

Vem samo to,da nikoli.....ampak res nikoli več ne poslujem z nekom,ki ga poznam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konec debate!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sporoči lokacijo, kajti konji in konjiii me pa vedno pritegnejo :D  :D

TC Motoshop.

Aja....BTW danes popoldne naj bi ga(če ne bo spet kaj vmes pršlo)prišel en gledat........kar je še daleč od kupiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sporoči lokacijo, kajti konji in konjiii me pa vedno pritegnejo :D  :D

TC-Motoshop...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijateljstvo izgubiš, če denar zraven mešaš. Slednji ima eno magično moč.

Wrong. Generalna zabloda. Denar je mrtva tvarina, ki nima nikakršne moči. Kdor domneva, da je "izgubil prijateljstvo zaradi denarja", ga sploh nikoli ni imel. Prijateljstva namreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sporoči lokacijo, kajti konji in konjiii me pa vedno pritegnejo

ta post je bil namenjen manueli, saj je pisala o novi lokaciji konjev in konjev, pa da jo obiščem in seveda konjarja, ko bo lepo vreme seveda in motor registriran :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijateljstvo izgubiš, če denar zraven mešaš. Slednji ima eno magično moč.

Wrong. Generalna zabloda. Denar je mrtva tvarina, ki nima nikakršne moči. Kdor domneva, da je "izgubil prijateljstvo zaradi denarja", ga sploh nikoli ni imel. Prijateljstva namreč.

Uuuu... Me like this 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm , zakaj imam občutek, da je ta tema spet nekam zablodela?

Mače, se popolnoma strinjam s teboj. Resnično nočem nobenemu solit pameti ampak v ta moj topic pa takšne stvari ne spadajo. :evil: :twisted: Madona, saj nisem odprl tega topica, da bi se sedaj kregali in obsojevali. :(

Res je, da se moram (sem se že) zahvaliti Klimbri za pomoč pri nabavi Trophy-ja in njegove dobrodošle nasvete.

Videl sem Klimbrinega Trophy-ja torek 25.03. v TC-ju (kupoval čelado)kjer sem tudi izvedel, da ne bo odpeljan in se prodaja dalje. Nad to vestjo sem bil malo začuden, ker sem pričakoval, da ga bo odpeljal Fifty, ki bi naj bil tako že tretji lastnik Trophy-ja (poleg Marje in mene) med motosvetovci. In tega sem bil tudi sam vesel (razvidno tudi v tem topicu). Kako in kaj ter zakaj ni temu tako, pa Rocky nima pravice soditi in tega tudi nebom počenjal.

Želel bi le, da moderator izbriše poste okoli kregarije, lahko pa tudi vseh 6 strani.

Ob tej priliki bi se rad še enkrat zahvalil vsem skupaj za dobre želje, ki ste mi jih poklonili ob nakupu mojega Trophy-ja.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!