Skoči na vsebino

Vpis v tretji letnik faksa...in naše ljubo šolstvo


Priporočene objave

seveda.... :roll: :wink:

dr.looney :twisted:

Pa prov v Kranj hodis, al na kero drugo enoto? Zanima me pa zato, ker sem tud jaz vpisana na FOV (tudi izredna), hodim pa v Lj. na predavanja (in izpite) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa prov v Kranj hodis, al na kero drugo enoto? Zanima me pa zato, ker sem tud jaz vpisana na FOV (tudi izredna), hodim pa v Lj. na predavanja (in izpite) :roll:

ker letnik pa kera smer pa si ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda.... :roll: :wink:

dr.looney :twisted:

Pa prov v Kranj hodis, al na kero drugo enoto? Zanima me pa zato, ker sem tud jaz vpisana na FOV (tudi izredna), hodim pa v Lj. na predavanja (in izpite) :roll:

jest hodim v žalec na predavanja ,na izpite pa tut v kranj :roll: :wink:

sem pa drugi letnik smer delovni procesi

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 leti pa še kaj sem tudi jaz gulil stopnice v tisti stari stavbi v žalcu.

mi je bilo kar všeč, tisto veliko dvorišče kjer je bil vedno prostor za avto parkirat.... zopet sem zaplaval v preteklost, kar pa ni najboljše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene so približno nakako nategnili, ker sem bil na predstavitvi smeri pred vpisom v to smer. Prvo od začetka. Končal sem vosoko strokovno, in sem se odločil za uni. naziv. Ker so vedno kaki prehodni pogoji, se vprašal na predstavitvi kaki so prehodni pogoji. Odgovora sta bila dva (hodin na stronji in elektro faks smer mehatronika) predstavnik elektro reče, da diferencialnih izpitov ni, šef stronje pa reče, da so napisani na oglasni deski. Smer študija mehatronike je 8 semesterski, na oglasni deski je pa pisalo, da so diferencilai izpiti za prehod iz VS na UNI za 9 semesterski študij strojništva. Ker sem bil KRETEN sem rekel, ko so pravili da to velja tudi za nas, da je napisano narobe in so popravili tako. Vedno še piše v oklepajih 9 sem. študij strojništva smeri strojništvo in mehatronika. Ker so pa to napisali šele 1.5 meseca po vpisu v 3 letnik, so me lepo po domače rečeni ZAJEBALI. Čeprav imam za narediti 20 izpitov, moram še dodatne 3 diferencialne. Sedaj pa naj negdo pove, kje je tu pravica, saj sem jo izkaj na pravni pomoči za študente, in ti si ne upajo ničesar reči. Tako sem moral lepo prositi, da sem lahko šel redno v 4. letnik brez opravljenega dif. izpita, ker profesor rad išče izključno neznanje in za 8 strani v knjigi te matra na zagovoru cele pol ure (predmet matematika).

Sedaj sem se odločil, da opravim vse izpite razen dif. in grem se prijavit na diplomo, ker še sedaj ni pravilno napisamo zame, ker sem samo 8 semesterski študij, če pa mi ne bo ratalo, pa sploh ne bom diplomiral na tej smeri, ker se že itak dipl. inž., za tisti naziv uni. dipl. inž. me pa kurc briga in bodo šla 3 leta študija in 2 mih sit v nič.

Pa še tole o študiju in šolstvu:

TEORIJA bre PRAKSE = VOZ ber AKSE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest hodim v žalec na predavanja ,na izpite pa tut v kranj

sem pa drugi letnik smer delovni procesi

aja... pol se pa na zalost nisva sosolki... :roll: :( no, pa dugic :wink:

ker letnik pa kera smer pa si ???

prvi letnik (smer se nedolocena...) :arrow: razmisljam pa o informatiki :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!