Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

ja gianni..a si ti še med živimi..... :naughty: :naughty:

dr.looney :alien1:

Ooooooooooooooo.....dr. looney -ka :winkiss: kak si mi kaj?....seveda, med živimi, :worship: ah saj veš ta zadeva ni več tisto kar je bila včasih, kljub temu včasih ob večerih še kaj pregledam, drugače pa ja :trance_33_sleep: ...še vedno na dveh kolesih... :whistle: ...pa vidva?

Popravljeno . Popravil Gianni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Res je bol žalostn tlele na tej strani. Zgleda, da zasavci res na šihtu delamo, kokr pa, da po internetu brskamo pa jajca hojsamo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hm..

Maš prou, zvječer je neki cajta...kuoj zde serđo..huonda laufa ? :OK:

Res je bol žalostn tlele na tej strani. Zgleda, da zasavci res na šihtu delamo, kokr pa, da po internetu brskamo pa jajca hojsamo :whistle:

Hm..sm že puzjabu citirat :headbang:

Res je bol žalostn tlele na tej strani. Zgleda, da zasavci res na šihtu delamo, kokr pa, da po internetu brskamo pa jajca hojsamo :whistle:

Sm že puzabu citirat :headbang:

Popravljeno . Popravil Gianni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Serbussssssss bandaaaaaa :)

Še živ..sam tebe nič ne vidim, nič ne slišim....zaključna fura, sem za...a bomo Vršič ponovil :) ?

Giani!! Si ti še živ??! :eek::hmm:

Kaj pa letošnja zaključna fura...?? :kva2:

Sam da nas sneg ne prehiti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj j zdej zasavci a se ni noben vrnu s zakjučne vure da nč ne pišete

Vsi smo zaplužl :ninja: ...zde pa plastike pupraulamo :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa kr povej kje delaš da ti še jst svoje prnesem, ker še kak mesec ne smem nč delat

post-25875-125895820428_thumb.jpg

post-25875-125895821901_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dve noči do tretjega SHADOWS PARTYa v HOTedršici.....za zabavo bos taskrbela dva odlična benda,ena teta bo imela en spešl šov s tremi izhodi,......za vas pa bomo pripeljali exkluzivno tudi presenečenje.....za pit bo za jest pa tud............tko da še enkrat vabljeni ta PETEK...v vroče HOTeje

post-265-125915008612_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Giani!! Si ti še živ??! :eek::hmm:

Kaj pa letošnja zaključna fura...?? :kva2:

Js jo mam usak dan :) Razen dons k mam glavo čist zabito. Sm si zgleda dal u sredo preveč duška ( pa pira ) - jebiga, zgleda de bo konc puletja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js jo mam usak dan :) Razen dons k mam glavo čist zabito. Sm si zgleda dal u sredo preveč duška ( pa pira ) - jebiga, zgleda de bo konc puletja...

Sm vidu, da jo maš vsak dan :grim , neki se mim mene furaš..kao nikad poznanog čovjeka. :photo: jst i pa maham ke u tri p. :yea1: .ku gremo pa na pir...greš pa u nabavo :whistle:

Maš kak plan že za 2010 :eek: tuhtam da jo udarm nekam daaaalllleeeeeeeeč :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sm vidu, da jo maš vsak dan :grim , neki se mim mene furaš..kao nikad poznanog čovjeka. :photo: jst i pa maham ke u tri p. :yea1: .ku gremo pa na pir...greš pa u nabavo :whistle:

Maš kak plan že za 2010

Ma jebiga kdaj sm kr slep za okolico. Puklič ke za na pir. Za nasledn let pa nekak planiram Maroko ( čeprov je pa želja Amerika, sam po moje še ne bo sfolgal ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jebiga kdaj sm kr slep za okolico. Puklič ke za na pir. Za nasledn let pa nekak planiram Maroko ( čeprov je pa želja Amerika, sam po moje še ne bo sfolgal ).

Se slišva, kak petek...jst mam plan, Gibraltar (če bo buh dau :blush: ), pol ti lahk sledim do tja - če mi ga nauš preveč gnal B) , sej veš zdej sm med "ladjami" :blush: , pa ene sto dodatnih kojnu pugrešam :xx: ,...no u glavnem vmes lahk skočmo še na Faro pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

prihaja pomlad 2010 ... sneg kopni, voda odteka ... ptici ze pojejo smile.gif

kugaj zdej s tem našm forum-am? :topic: :topic: koj zde ste se usi poskril? :grupni:

al ga sam :beer2:

ptiči pojejo....sneg kupni....vi pa kr :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne govor tuk, prej, ku si mel še kawo si čakal, da je blo 20+ stopinj, zdej maš pa ogrevane ročke, pa zic, pa ne vem kaj še vse, pa že februarju tulš. Če se pa na cest srečama, pa tut roke ne dvigneš zdej po tanovem. Softić :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne govor tuk, prej, ku si mel še kawo si čakal, da je blo 20+ stopinj, zdej maš pa ogrevane ročke, pa zic, pa ne vem kaj še vse, pa že februarju tulš. Če se pa na cest srečama, pa tut roke ne dvigneš zdej po tanovem. Softić :P

Serđoooooooooooo :beer2::beer2: ....ljega kud se m ti skrivaš...lega zde s mi ti tak hud dirkač ratu, tuk ubvladaš, de spljoh nimam cajta puzdraut :cry: , ku pu ušesi mim pičiš :kva2::kva2: ...mje mal narudn :xx: :afro2:.... zde k sm softič :bounce:

maš že kake plane za pomlad?...upam, deu nama ratal jt na :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!