Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Zasavska


Priporočene objave

se res koj zdej to :evilgrin: itak vsi sam :beer1: :yea2::pos: :zzz: :010:SS ...pa nimajo nbenga cajta. hm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Gianni, sam v drugem vrstnem redu. tkole recimo... zutri/dopoldan :pos:, popoldan :krneki: (motoriranje), zvečer :beer1::yea2::SS, ponoč ona pred mano :boobies:jst pa :zzz: in še vedno :SS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Zasavski motoristi in somišljeniki: SE VIDIMO. LP

post-38-0-63986900-1300109682_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

uhhh, čimprej uredi, ker je pa že res luštno!

upam, da se letos kaj več podružimo kot lani!

Sem mislil ta vikend samo, ker moram nujno drugi servis naredit, noben serviser nima časa v soboto. Med šihtom pa jaz nisem mogel. Naslednji vikend planiram. Drgač pa ja, kaj več fur letos :).

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Trboule, Zagurje pa Hrasnk mamo tut svojo sekcijo? Kua človk vse ne opaz :naughty: Je pr čukriti dans kej akcije al spet klor ušou, k me ravn ni tam :naughty:

Popravljeno . Popravil Trdonja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Trboule, Zagurje pa Hrasnk mamo tut svojo sekcijo? Kua človk vse ne opaz :naughty: Je pr čukriti dans kej akcije al spet klor ušou, k me ravn ni tam :naughty:

zvčir bo akcija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Trboule, Zagurje pa Hrasnk mamo tut svojo sekcijo? Kua človk vse ne opaz :naughty: Je pr čukriti dans kej akcije al spet klor ušou, k me ravn ni tam :naughty:

Je mel že sekcijo leta 2001 :worship: :music3: :devil::devil::devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

motoriramo kamerad, kaj ne veš? vsaj 100km vsaki dan. je treba delat. za kruh naš vsakadanji. pa kavo, pa pivo in salamo. pa za kondome...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Hej kameradi!! Zanima me, kam v okolici se zapeljete, ko maste cajta največ 1-2h? (vožnja - :kava: - vožnja) Ja, ja kavica 15-20mim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

oh jej čist enostavno....pelješ se pol ure, nato obrneš in proti domu...nekje vmes pa kavica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej kameradi!! Zanima me, kam v okolici se zapeljete, ko maste cajta največ 1-2h? (vožnja - :kava: - vožnja) Ja, ja kavica 15-20mim.

"za Savo" - Litija - Hrastnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"za Savo" - Litija - Hrastnik...

bo v redu...v Litiji se ustav na kofe pol pa nazaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!