Skoči na vsebino

Hummer


Špilferderber

Priporočene objave

Imamo v Sloveniji kakšnega lastnika Hummerja 1 (poleg Slivnika)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem ce je to isti ampak en ga ima v Lj, nevem a je to Slivnik ( pa kdo je sploh ta clovk), drugac pa sploh nevem kako ima lahko ta avto v slo, saj se baje ne dajo uvozit ker niso primerni ( niso prilagojeni standardom)...nevem zgleda mors imet kar dost $$$$$$$$$$$$ da si ga lahko pripeljes...

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj fotr je poznov enga k ga je mel. Pa en u lublan ja. Drgač ga ma pa tut Šwarc :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za Slivnikovega vem za drugega pa ne vem! Je pa Slivnik v enih novinarskih vodah! Bo kdo iz tistih vod napisu kje točneje pluje!

Mislim pa da je bil nekoč pri Magu al kje že!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem v CE videval enega s CE registracijo, vendar lastnika ne poznam, niti me ne zanima, kdo je.

Torej, očitno se jih da uvoziti, pa čeprav posamično, homologizirati in seveda tudi registrirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je niva še boljši stroj kot sem mislil :P

Itak pa je na našem terenu bolj uporabna od hummerja, ki ga v kakšnem gozdičku še obrnit ne moreš :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, v gozdiček se s Hummyjev še zapeljat ne moreš, kaj šele obračat... Narejen pač za puščave... Desert Storm in to :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je niva še boljši stroj kot sem mislil :P

Itak pa je na našem terenu bolj uporabna od hummerja, ki ga v kakšnem gozdičku še obrnit ne moreš :roll:

Za njega je samo pista na brniku dovolj široka :?: vse ostalo je preozko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za njega je samo pista na brniku dovolj široka :?: vse ostalo je preozko!

Slivnik - ki je bil urednik in lastnik Maga - se z njim čisto komot vozi po ljubljani, pa v trgovine, pa to...

Je pa res v hummerju ful malo placa za voznika in sovoznika... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene kdo vpraša - prevelik avto, ampak ma pa eno dobro lastnost, da se z njim ne moreš zaletet, ker kar zapelješ čez tistga, ki se ti pripelje nasprot :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za njega je samo pista na brniku dovolj široka :?: vse ostalo je preozko!

Slivnik - ki je bil urednik in lastnik Maga - se z njim čisto komot vozi po ljubljani, pa v trgovine, pa to...

Je pa res v hummerju ful malo placa za voznika in sovoznika... :SS

Med njima je skoraj en meter mostu! :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene kdo vpraša - prevelik avto, ampak ma pa eno dobro lastnost, da se z njim ne moreš zaletet, ker kar zapelješ čez tistga, ki se ti pripelje nasprot :lol:

hummer_050602_01.jpg

:twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevec rasnih hormonov, ce mene vprasas :roll:

A avtom tudi dajejo rasne hormone? Hmmm....

Novinar pa tak, ki je v dvomih al ja, al ja :?: :roll: :shock:

Ocitno bi moral napisat, kako ze :?: , daj spomni me.... Hmmm...eeee....

A ja... /JOKE :wink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, to slovenci nujno rabimo! Nevem, meni osebno se zdijo taki lastniki (kar ene 3 poznam - vsaj 2 v Mariboru) idioti. Daleč od tega, da bi jim bil fouš (tak ko en butl, ko je mel Dodge Duranga poleg mene), ker so taki avtomobili za naše razmere sila neuporabni (tudi Hummerjeva končna podira zvočni zid, celih 105km/h), takih prelazov za njih pa itak nimamo. Poleg tega si ga navadno kupijo lastniki, ki se verjetno bojijo, da bi z navadnim avtomobilom lahko zapeljali na kako mino in bi jih razneslo (ja, ker Hummer ma bojda varnostno kletko) ali pa bi po (ne)sreči zapeljali v kako slovensko reko in se šli potapljanje (bojda je kot podmornica). Tudi nakup Hummerjev za slovnesko vojsko je bil blazno "pametna" naložba. Pizdarija, da sploh firma dela to kanto za na cesto...za vojsko že....ampak cesto? :shock: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!