Skoči na vsebino

Hummer


Špilferderber

Priporočene objave

Ja pa tudi vojska ni tako zadovoljna znjim :!: Po televiziji sem gledal neko oddajo o SV in je kazal hamerje ki so se vozil po blatu in vodi...ko so koncali so odprli vrata in...in ven se ulije voda in blato :shock: :shock: :shock: :shock: Sej vem da so ze na velikih bojiscih igrali pomembno vlogo in da naj bi bili dobri,samo nasi pac niso,ker so tako pokazala testiranja!!Puch je sigurno boljsi za nase vojake in nas teren.Mogoce so pa samo nam prodali neko X-faild varianto....Ali smo se pa hoteli samo priblizat NATU??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa C izpit rabiš za njega! Saj za tisto toyoto ga rabiš ker presega dovoljena skupna teža 3,5 tone kar pa mislim d atud tukajle ni nič posebna teža!

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, to slovenci nujno rabimo! Nevem, meni osebno se zdijo taki lastniki (kar ene 3 poznam - vsaj 2 v Mariboru) idioti. Daleč od tega, da bi jim bil fouš (tak ko en butl, ko je mel Dodge Duranga poleg mene), ker so taki avtomobili za naše razmere sila neuporabni (tudi Hummerjeva končna podira zvočni zid, celih 105km/h), takih prelazov za njih pa itak nimamo. Poleg tega si ga navadno kupijo lastniki, ki se verjetno bojijo, da bi z navadnim avtomobilom lahko zapeljali na kako mino in bi jih razneslo (ja, ker Hummer ma bojda varnostno kletko) ali pa bi po (ne)sreči zapeljali v kako slovensko reko in se šli potapljanje (bojda je kot podmornica). Tudi nakup Hummerjev za slovnesko vojsko je bil blazno "pametna" naložba. Pizdarija, da sploh firma dela to kanto za na cesto...za vojsko že....ampak cesto? :shock: :roll:

kukr jest vem je hummerje dobila enota za mednarodno posredovanje-al neki tacga, matr še doma jh nč namo mel :(

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš fuk ponk?

Če odmislimo seksualno konotacijo - Noise, imaš kje kake veze, da bi šli kje na furo s temi monstrumi? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo v Sloveniji kakšnega lastnika Hummerja 1 (poleg Slivnika)?

Aja, a ga ni un zastopnik za Nike vozil prvi po Ljubljani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo v Sloveniji kakšnega lastnika Hummerja 1 (poleg Slivnika)?

Aja, a ga ni un zastopnik za Nike vozil prvi po Ljubljani?

Jep, bil je res en črn z Nike nalepko, ki ga je vozil Matic Šmon, znani avanturistični kolesar (mislim, da je dirkou tudi v Odklop-u). Kje pa je tisti Humwee zdaj, pa ne vem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zadnjic sem ga videl na enem SV shodu.. moram priznat, da me je strasno strasno strasno impresioniral kljub temu, da ga je skoraj za slabih 5 ton, širok ko Marlon Brando in pije ko štajerci..

kar se tiče celjskega hamvija, pa mislim, da ga je imel nekaj časa rimer iz konjic..

pa še ena fora: http://www.terravirtua.com/hummer/

obstaja v slo kaksen off road turnircek, kjer bi se ga dalo videt?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja v slo kaksen off road turnircek, kjer bi se ga dalo videt?!

Turnirčki so, samo hummija boš težko videl tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je niva še boljši stroj kot sem mislil :P

Če bi bila le še iz boljšega materiala.

Kolko denarja tolko muzike,kar pa ne velja za zmogljivosti!

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je SV nabavla humerje je res ena svetovna traparija,ker tud slučajno ni primeren za slovenske gmajne.mar bi ostali pri puch-ih,v poštev mogoč pride tud defender.niva je pa valda zakon!

s humerjam si sicer taglavn na cest,sam je z njim en sam strošek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Pa saj so slovenske ceste preozke za take avte :lol:

:!: Kak pa to zhleda po kakih ozkih gozdnih in podobnih cestah :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravm,traparija.ne vem a res morjo tolk američanom v rit lezt?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravm,traparija.ne vem a res morjo tolk američanom v rit lezt?!

:lol: Ne ga srat :!: :idea: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLABOST:

- vsaka ozja dvosmerna rata enosmerna (sirina brez ogledal 2,2 m!) :shock:

- lokalna bencinska ti izda mesecni abonma "spure" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo čakam, kdaj bo se kaki košarkaš al pa fuzbaler prpeljal z Durangom al pa Dakoto in se tlačil v mestni vrvež, boknedaj da slovneska vojska zdaj bere to... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za tiste ki bi radi videli hummerja od zelo blizu priporocam da greste v Aviano ko imajo dan odprtih vrat-1x letno.Zadeva je smiselna ce vas zanimajo tudi vsa mogoca letala.1x sem bil dol pa sem se bolj limal na hummerja kot na letala :lol: En jenki mi ga je celga razkazal.Pod motornim pokrovom je bil samo en del po katerem se ne sme hodit in je posebej oznacen z nalepko :shock: 1x sem srecal v hribih enga makaroncka z tem vozilcem in je rekel da ne gre nikoli vec z njim iz avtoceste dokler si ne montira pri kraju dveh cirkularjev :!: :?: :twisted: LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Za tiste ki bi radi videli hummerja od zelo blizu priporocam da greste v Aviano ko imajo dan odprtih vrat-1x letno.Zadeva ...En jenki mi ga je celga razkazal.... LP FLY

Trenutno se nahaja vecja koncentracija hummerjev na CNNu, BBCju, SKYu, CBSu... Seveda v Iraqu :wink:

Lahko si jih ogledate v zavetju svojega kavca in v akciji po puscavi :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!