Skoči na vsebino

Kvarljivost avtomobilskih znamk/modelov.


gothmorg

Priporočene objave

Vse kar sm nasu je tulele:

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...&highlight=polo

Zau je una druga tema ZGINLA!!! :?: :?: :?: :shock: :? :? :?

Max, hvala, ker se trudis :wink: 8)

Sicer imam pa tud sama namen kupt 1.4 (bencinarja) 2003... A to pomeni, da bom mela probleme?? A se je ta napaka pokazala pri novem letniku al pr tastarih?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max, hvala, ker se trudis :wink: 8)

Sicer imam pa tud sama namen kupt 1.4 (bencinarja) 2003... A to pomeni, da bom mela probleme?? A se je ta napaka pokazala pri novem letniku al pr tastarih?? :?

Men je vsec... samo moje skromno mnenje :oops:

Zaenkrat se ve za to napako za starejse modele ....

Sedanji so se v garanciji in ti bojo to masino zamenjal brezplacno... :roll: seveda, ce se bo napaka slucajno, samo slucajno, ponovila :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar sm nasu je tulele:

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...&highlight=polo

Zau je una druga tema ZGINLA!!! :?: :?: :?: :shock: :? :? :?

Max, hvala, ker se trudis :wink: 8)

Sicer imam pa tud sama namen kupt 1.4 (bencinarja) 2003... A to pomeni, da bom mela probleme?? A se je ta napaka pokazala pri novem letniku al pr tastarih?? :?

Ne pri sedanjih mašinah te bojazni!

Sem tud jaz včeraj ta topic najdu pa sem še enga druzga isku pa ga tud nisem najdu sploh ne vem kje bi lahko bil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pol je pa vse v najlepsem redu :D

pa hvala vsem, ki se se tko potrudili in me pomirili... :wink: 8)

ce bo pa slucajn ksna napaka, bom pa itak penla tle po forumu :wink: :roll: aja, letnik 2003 imaj dveletno garancijo (mam kr nekej casa, da ugotovim, ce bo kej slo narobe :roll: )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No, tale tema se mi zdi kar ustrezna. Ne gre sicer toliko za samo kvarljivost, pac pa garancijo, ki jo tovarne nudijo ... ampak saj to sta povezani zadevi :)

Renault je ob doplacilu - velikost le-tega pa je odvisna od modela - (oz. ta mesec menda brezplacno) zacel ponujati stiriletno garancijo. So ljudje, ki imajo baje blazne tezave s to znamko - baje :D - in se mi zdi tole malo nenavadno. Ali te tezave niso take in po dveh letih le ne crkne vse, ali pa se pri Renaultu ne bi odlocili za tako potezo :?

V eni reklami sem pa zasledil, da KIA za najmanj en model (reklama je bila angleska) nudi 10-letno garancijo, kako je z omejitvijo kilometrov se pa ne spomnim. Mi pa tako dolga doba deluje ze zelo sumljivo. Ne, ni bilo govora samo o prerjavenju pleha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in se mi zdi tole malo nenavadno.

zakaj?

sej pri hyundai je blo tako ko smo letos kupovali avto so ponujali kao 3 leta garancijo če doplačaš 30.000 sit...v drobnem tisku je pisalo da to velja za menjalnik in motor...pomoje je to čist kul zadeva....kaj to govori o avtomobilu je pa težko rečt...sej hyundai velja za manj pokvarljiv avto pa je prej ponujal dlje garancijo z doplačilom kot renault.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V eni reklami sem pa zasledil, da KIA za najmanj en model (reklama je bila angleska) nudi 10-letno garancijo, kako je z omejitvijo kilometrov se pa ne spomnim. Mi pa tako dolga doba deluje ze zelo sumljivo. Ne, ni bilo govora samo o prerjavenju pleha!

Tudi jaz sem že zasledil nekaj podobnega!

Verjetno računajo, da bodo tudi na rednih servisih v desetih letih nekaj zaslužili?! Pa če so predvideni intervali zamenjave posameznih delov, ki se v tem času iztrošijo, to verjetno itak plača stranka. Garancija pa velja za primere okvar, ki jih ob rednem vzdrževanju ne sme biti ne vem koliko, saj ti vse zamenjajo še preden se bi lahko pokvarilo. Seveda na tvoje stroške :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tistega skrivnostnega zaribanja.

Moj prijatelj je bil serviser na WV servisu in je pač iz lastnih izkušenj, ker so imeli kar nekaj takih primerov povedal da se to ponavadi zgodi pri kakih blokarjih, ki imajo avte parkirane po raznih pločnikih in vzpetinah in posledično zaradi nagnjenosti avtomobila oljna pumpa ne potegne olja...

Druga varijanta je pa da so ljudje hladen avto pritisnil in ker je olje še zelo gosto, je zaradi previsokega pritiska v oljni pumpi popustil čep in olje je steklo ven. Pozneje so začeli vgrajevati pumpe s čepi z večjo toleranco, potem ko so zamenjali pokvarjeno pumpo na stroške lastnika <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me veseli, da se je tud Polo dobr odrezal (sicer nemscine kej prevec ne razumem :oops: pa vseen upam, da sem pravilno razumela...), ker bo to moj... hmmmmmmmm... "naslednji" (prvi) avto... :roll: 8)

nena kupuj teh gar, lepo prosim!! :BUA: :BUA: :BUA: :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!