Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

On 11/1/2017 at 5:44 PM, thumper said:

v bistvu je zarco res car ..2 kratni prvak moto2  ima 17 točk več kot trikratni svetovni prvak motogp.

lahko se pa tudi pogovarjamo kdo je luzer..

...Zarco je res posebek, to je dokazal že večkrat letos, Yama od lani je boljša od letošnje tovarniške na določenih pistah, vendar vseeno sem prepričan, da Zarcu zmanjka fizične kondicije na koncu dirk (tam v zadnji četrtini začne padat).

Kar me preseneča je da je Vinalesu toliko padlo vse skupaj....če bi napovedal ta trenutek, bi si mislil, da je pravi za zamenjavo z Zarcom.

Kar je zadeva foruma oz. te teme....dejte se malo skp dati (v glavi). Predvsem mi manjkajo določene osebe-forumaši, ki so podajali konstruktivne objave po dirki, te pogrešam, čez čas jih boste tudi sami.

:fredyjecar:

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gusar pravi:

A lahko gdo tole prevede vslovenščino?

da so govorice (od normalno zanesljivega vira) da bo verjetno 46 nanaznanil ta konec vikenda svoj odhod v penzijo. Pa vi kaj mislite, naj 46 še visi okrog boxov? :P

translate by google

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ima veselje in je všpici prvih 5,zakaj pa ne.

Dami34 najlepša hvala.

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/3/2017 at 9:42 AM, Port Folio said:

...Zarco je res posebek, to je dokazal že večkrat letos, Yama od lani je boljša od letošnje tovarniške na določenih pistah, vendar vseeno sem prepričan, da Zarcu zmanjka fizične kondicije na koncu dirk (tam v zadnji četrtini začne padat).

 Ne verjamem, fantje so natrenirani zelo! Prej bi rekel, da unici gumo. Po pravilu se odloci za mehkejso, kej prevec kompromisov ne dela, pa gre guma...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

še jutri naj se izkažeta ... ob prehodu ciljne črte ..

Ja, to je bistvo vsega nabijanja o tem "kaj eni delajo staremu prdcu" - pol je pa en parkrat dober na prostih treningih, en še na kvalifikacijah, en je dober v prvi polovici dirke, en, če ni dežja, drug, če je dež, tretji, če je sam mal vlažno... Malo je pa problem sestavit dobre dirke čez celo sezono. Dobra dirka je lahko tudi četrto, peto ali šesto mesto, ker so po mojem skoraj vsi fantje v štartni vrsti taki obvladovalci motorjev in tako posebne sorte možakarji, da jim ni para.

Za tiste, za katere navijamo, pa je najlažje reči, da letos nimajo tapravga materiala... pa nam je prec lažje :lol1:...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je car, pa nisem njegov fan.

Se mi zdi, da se je JL brezveze težilo iz boxov, saj ga Dovi še ujeti ni mogel.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ga mogel ujeti? Daj, res se mi ne da zdajle še enkrat gledat, kolikokrat mu je skočil v rit. In kaj bi bilo, da bi se tam v prvem zavoju MM dejansko ulegel in zaključil, Lizika je pa celo dirko bremzal Dovija? Verjetno boljše da bi parkiral nekje pa po najhitrejši poti spizdil domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to... Dovi tudi blizu ni bil Lorenzu... Lorenzo je bil po napaki Marqueza zelo blizu vodstvu... Dovi je probal prepozno in po pol kroga poslušanja že sam zajebal... Heh. Škoda, ker MM tam ni padel, da bi bilo bolj zanimivo na koncu... Prvak bi bil verjetno v vsakem primeru. Heh... 

Tovarniški yamahi pa... Oba v penzijo...haha... Zarco car! 

Bravo Dani za zmago!

Zdej pa pavza... Končno. Haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Se mi zdi, da se je JL brezveze težilo iz boxov, saj ga Dovi še ujeti ni mogel.

Kako ga ni mogel ujeti, ko se je parkrat skoraj zaletel v njega...če bi bil jaz šef moštva Jorge leti na cesto :fredyjecar:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skopusnik1 pravi:

Ni ga mogel ujeti? Daj, res se mi ne da zdajle še enkrat gledat, kolikokrat mu je skočil v rit. In kaj bi bilo, da bi se tam v prvem zavoju MM dejansko ulegel in zaključil, Lizika je pa celo dirko bremzal Dovija? Verjetno boljše da bi parkiral nekje pa po najhitrejši poti spizdil domov.

Zakaj ga niti 1x ni poskusil prehitet? Kdor ni sposoben napasti v takem primeru nima bit kej prvak... Ko je Jorge tempo malo dvignil Dovija ni bilo nikjer več... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Kako ga ni mogel ujeti, ko se je parkrat skoraj zaletel v njega...če bi bil jaz šef moštva Jorge leti na cesto :fredyjecar:

 

kole, smešno no. MM me je zabaval, ker je mogel, ma kaj mogel, ker sem vedu da bo udaru po Žarkotu :P , Dovi me pač ni, ker ni niti poskusil zapet po Horhetu. Kakorkoli, dogovorili so se slabo, legla sta oba dučeta (sumljivo) in MM si zasluži zmago, spet je rešil nerešljivo.

In ker sem fan od 46, deda je še vedno dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

In ker sem fan od 46, deda je še vedno dober.

Lepo, sem se že ustrašil, da boš pljuval tam kjer se ne sme :blush:

Lahko samo čestitam vsem zmagovalcem in poražencem, kocka je padla :P

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!