Skoči na vsebino

Moto GP 2017


exclan

Priporočene objave

Tip mu je spet nakazu...

Ob 12. 10. 2017 ob 11:36, KennyJR pravi:

Dovi je bil v dežju vedno neki extra... Svoji prvi dve zmagi je dosegel v dežju... Če nebi takrat v lemansu nehalo deževat bi verjetno že takrat zmagal ene 3-4 leta nazaj na ducatiju... Samo letos se je v dežju šparal, "ker je gledal na prvenstvo", kot je sam povedal... Butasto, ker bo verjetno zato izgubil prvenstvo. Zdej ko ni več šale in bo rabil pike bo sigurno dal 100% od sebe. Tip bo zmagal v dežju... 

Kok sm jst pametn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DinDiin pravi:

Poln adrenalina loh rines tut GSa, pa nc ne boli :)

Je dobil še eno priliko na dirki, sam ni hotel, roke bolijo :P. Taplavi so komplet fail moštvo zgradil :yawn:.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, bikez pravi:

Je dobil še eno priliko na dirki, sam ni hotel, roke bolijo :P. Taplavi so komplet fail moštvo zgradil :yawn:.

 

Nek jim ne stima. Lani podobno. Po poletni pavzi, je slo vse navzdol. Danes je za njimi ostal samo ktm. Lani so lahk racunali na oo v valenciji. Letos tud to ne bo slo. Meni je to cudno. 

 

Drgac pa...Dovi res cvrsto. Kdor rece, da ni presenecen, mal naklada. Marc je najbrz totalno napaljen za PI, in ce ga ta napaljenost spravi s tira....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, bikez pravi:

Ducati je naredil največji skok od vseh. Dohtar je za odpis, žal. Z njim preboja ne bo, taplavi tonejo.

Dovi pravi, da je ducati isti, da je napredek naredil on... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KennyJR pravi:

Meh... MM spet serje s svojim al bom spredaj al greva pa oba po tleh mišljenjem... Treba mu bo mal pokazat, da bo počasi rabil mal respekta do drugih... Jorge pa v treh ovinkih pušnil 5 mest... Hah. 

Ne morem verjeti, ampak enkrat se celo strinjam s teboj.

MM res rine z glavo skozi zid, dobro da je bil Dovizioso v zadnjem ovinku miren, drugače bi šla lahko po tleh oba. Ko se je Dovi že konkretno nagnil, ja bil MM še čisto pokonci.

Upam, da prvenstvo ne bo odločeno do zadnje dirke. In Doviziosu bi zares privoščil naslov prvaka (čeprav malo dvomim v to). Čez 4 tedne bo vse jasno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... Zadnji ovinek je bil čist OK. Velik bol kot v Avstriji. Jaz sem to napisal že v začetku dirke, ko je dovi šel mimo MM in je takoj moral nazaj ruknit za vsako ceno... Pa tisto prehitevanje par krogov pred koncem tudi ni blo lih nedolžno... Samo dobro, tam je šlo res ornk za res. Nakonc mu je itak pokazal kako se dirko zmaga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Cartman pravi:

Nek jim ne stima. Lani podobno. Po poletni pavzi, je slo vse navzdol. Danes je za njimi ostal samo ktm. Lani so lahk racunali na oo v valenciji. Letos tud to ne bo slo. Meni je to cudno. 

M1 2017 ma slab grip na zadnji gumi. Tako slab, da je lanska šasija boljša. So kr zafurali razvoj...

Dovi pa je naštudiral Marqueza. Že drugič letos ga je premagal na kr naj se zaletava mimo finto. Vrhunsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, jskrablin pravi:

M1 2017 ma slab grip na zadnji gumi. Tako slab, da je lanska šasija boljša. So kr zafurali razvoj...

Dovi pa je naštudiral Marqueza. Že drugič letos ga je premagal na kr naj se zaletava mimo finto. Vrhunsko.

Na začetku sezone so mel pa dobr grip :D. -> Iz enga vica: Javna hiša ni lavfala, pa so gruntal vzrok. In prišli do zaključka, da je potrebno zamenjat jogije. Čez čas so ugotovili, da menjava jogijev ni pomagala, da je problem v "voznicah" :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, bikez pravi:

Na začetku sezone so mel pa dobr grip :D. -> Iz enga vica: Javna hiša ni lavfala, pa so gruntal vzrok. In prišli do zaključka, da je potrebno zamenjat jogije. Čez čas so ugotovili, da menjava jogijev ni pomagala, da je problem v "voznicah" :D.

Mah, misli si kar češ. Sam nista niti Vinales niti Rossi pozabila kako se vozi. Problem je v teh razmerah motor. Al gume. Oz kombinacija obojega. Je pa letos res tako da nekje gre, nekje pa ne. Jebi ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, jskrablin pravi:

Mah, misli si kar češ. Sam nista niti Vinales niti Rossi pozabila kako se vozi. Problem je v teh razmerah motor. Al gume. Oz kombinacija obojega. Je pa letos res tako da nekje gre, nekje pa ne. Jebi ga.

Rajderju No.1 se to dogaja že skor 10 let al pa imam jaz fatamorgano ;)

Edit: v motoGP skoraj ni slabih šoferjev, tako da vsi znajo vozit, samo nekateri nikoli ne dobijo fabrški material.

Popravljeno . Popravil bikez
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

Mah, misli si kar češ. Sam nista niti Vinales niti Rossi pozabila kako se vozi. Problem je v teh razmerah motor. Al gume. Oz kombinacija obojega. Je pa letos res tako da nekje gre, nekje pa ne. Jebi ga.

Vinales je bil vedno slab v dežju... Že 3 leta... Po suhem gre bolje... Rossi je pa dobro peljal treninge, samo je pač zasral kvalifikacije in s tem dirko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: 

Cist so me napalili. Marc ne popusca za mm, ampak Dovi mu je mero uzel ze dvakat. Prefightal je tud Vinalesa u Silverstonu. Pac dvoma ni. Dec zna in zmore. Marc je za australijo oblubil de tam bo pa cist drugac. Pa se prasam, kaj? A mu je sploh kej ostalo ucer? Bi lahk kej vec dal od sebe? Bil je pokrit, in premagan. Skratka razpizden. 

De bi se odpelal na philip islandu ni verjetno. Kdo vse bo v igri nimam pojma. Upam de se nihce ne polomi. 

 

http://www.bom.gov.au/vic/forecasts/phillipisland.shtml

 

dokaj negotova napoved. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni spet jamrate nad vožnjo Marqueza in kako je zaletav, kako grobo prehiteva in BLABLABLA! Še enkrat, to je dirkanje, če pa vam je to pregrobo, pa idite gledat ali igrati šah. Pa še tam dajte figure bolj počasi premikat, da nebo spet kdo siknil, kako grobo ste s kmetom vzeli konja... 

Jebiga, dečko je super zagnan in je EDINI, ki se fajta do zadnjega ovinka, pa čeprav potem tudi zaradi tega izgubi boj. Ko se pa vozijo kot na vlakcu, pa vam tudi ne paše...

No, dovi se je končno spet boril, me je zelo presenetil, sem ga navajen, da v ključnih trenutkih popusti in se šlepa, tako da BRAVO Dovi! Marquez, CAR, takega fajterja že doooolgooooo ni bilo in ga dooooolgooooo več nebo. Vinnales, spet razočaral popolnoma! Stari tak že 10 let ni več omembe vreden, Pedrosa pa tudi čisto tako kot zna on najbolje, NIČ OD NIČ. :)

Dirka dobra, razmere težke, čestitke tudi Suzukiju in Zarcotu, ki je pokazal, da je Yamaha tudi sodelovala na dirki. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirke v zadnjem ovinku ni dobil Ducati:P in to že drugič, se strinjam z njim, ko je rekel, da je napredek naredil on sam, vsa čast Dovi:OK: MM se ne predaja, tudi takrat ne, ko je skoraj nična možnost, predaja je neznanka v njegovih genih, upam na fight do zadnje sekunde zadnje dirke:OK: Lorenzo se pa očitno zadovolji s tem, da nabije svoje bivše moštvo:), pa treba je tudi priznat, da to tudi ni nek dosežek, saj sta ta dva trenutno največji zgubi v MotoGP:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je Lorenzo skoz jokal. Vsaj po mnenju fanov No.1 riderja. Ali se zgodba ponavlja?

http://www.24ur.com/sport/motogp/vinales-jezen-na-nekonkurencnost-yamahe-v-mokrem-ce-bo-tudi-v-avstraliji-dezevalo-bom-ostal-kar-v-postelji.html

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, bikez said:

Bo ostal v postelji ja, hepan! AHAHAHA, še en LUZER, ki je dobil priložnost v VRHUNSKEM moštvu na enem od najboljših motorjev! Zarco in podobni, ki pa so borci, pa se morajo jebat v poltovarniških ekipah. :D

 

48 minutes ago, sesir said:

22528378_1564642340264349_2650281242255300226_n.jpg

Jebemo, s temi spojlerji so nekateri že skoraj Space shutli!:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!