Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

18 minutes ago, builder said:

dedka sta spet dva nabila, en na nekonkurencnem motorju, drugi na enakem:D

se sm reku, na tovarniski Yami, ga nabije kdorkoli:ras:

Lorenzo je pa ko Rossi, "piši kuči, propalo":D

Ce te nebi poznal bi rekel, da imas pac problem. Ker te poznam pa vem, da ga imaš. Ima neka tema, zove se NABIJANJE. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, orcus pravi:

Ce te nebi poznal bi rekel, da imas pac problem. Ker te poznam pa vem, da ga imaš. Ima neka tema, zove se NABIJANJE. 

mas več objav v tej temi, kot jaz:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, KennyJR said:

A so to luknje skozi dno? Kar sem pač jaz omenjal za primer dežja? Te zareze so za odtekanje staljene vode... Bil je samo primer... Še en butl, k me na vsak način hoče zabit in izpade glup... Pojma nimaš kolk vem o skokih... 

Lahko debilu razložiš ta termin ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da si dojel, da sem želel povedat, da je to za vodo, ki nastane iz staljenega ledu. Zakaj morš srat z glupostmi, da se pol spama po temi, k ti mormo še razlagat bedarije? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, KennyJR said:

Mislm, da si dojel, da sem želel povedat, da je to za vodo, ki nastane iz staljenega ledu. Zakaj morš srat z glupostmi, da se pol spama po temi, k ti mormo še razlagat bedarije

Zakaj jih pišeš .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak, ki se vsede na tovarniško Yamaho, nabije Rossia, to je dejstvo, zdaj pa vi razpravljajte, kdo je za v penzijo in kdo ni, do leta 2009 ne rečem nič, od takrat dalje je pa sam strošek, Lorenzo, super voznik, celo prvak je bil:D, večkrat, ko sta z Rossiom vozla, ko je zapustu zmagovalni motor, polomija:), pa že on je več naredu od Rossia:ras:

Vinales, ni bog ve kaj, ampak na Yamahi je skoraj nepremagljiv, MM je edini, ki mu bo lahko konkuriral:smoke:

:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, builder pravi:

vsak, ki se vsede na tovarniško Yamaho, nabije Rossia, to je dejstvo, zdaj pa vi razpravljajte, kdo je za v penzijo in kdo ni, do leta 2009 ne rečem nič, od takrat dalje je pa sam strošek, Lorenzo, super voznik, celo prvak je bil:D, večkrat, ko sta z Rossiom vozla, ko je zapustu zmagovalni motor, polomija:), pa že on je več naredu od Rossia:ras:

Vinales, ni bog ve kaj, ampak na Yamahi je skoraj nepremagljiv, MM je edini, ki mu bo lahko konkuriral:smoke:

:ras:

ti si pa 2 smartija dans pojedu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, builder pravi:

 

se sm reku, na tovarniski Yami, ga nabije kdorkoli:ras:

Rossi bil ves vesel,da na dirki vidu rit od Vinalesa,kar na treningih ni....

Sam priščim Vinalesu konstantnost,saj se nam obetajo super dirke...rosi,vinales,MM,Zarco,Dovi,Pedrosa...da bi bili še slovenski prenosi brez komentarjev Gabra bi bilo že"preveč" lepo?

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha....tastar je enim spet pokvaru večer...  :OK:

pol pa ne veste kva bi rekl,pa pišete totalne bedarije,pa izgovore pa ne vem kaj še ..res ste eni majstri (aja upravičeno,saj ste visoko inteligentni)  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, sesir said:

...da bi bili še slovenski prenosi brez komentarjev Gabra bi bilo že"preveč" lepo?

JAAAAAAAAA, dirka brez reklam vsaka 2 kroga in to kar si napisal! DA TI BOG POZLATI BESEDE!!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Demon said:

JAAAAAAAAA, dirka brez reklam vsaka 2 kroga in to kar si napisal! DA TI BOG POZLATI BESEDE!!!! :)

za ~140$/sezono se losaš reklam in gabra pa še vse treninge maš zravn

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jorgetu sm prerokoval boj za zmago. Celo nekaj piv sem stavil nanj. Na koncu dirke bo mel enko pred imenom!! Ne eno, DEC IMA DVE!!!!!! Junaško se je ubranil Baza....

 

Suverenost Vinalesa in Marquesa je bla nevidna, nesposobnost Rossija tudi.

 

Fino, da ste nekateri že vse popredalčkali. Meni je samo še malo manj jasno kot pred dirko. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Markez in Lorenzo sta že zgodovina, s skupnimi močmi sta se komaj borila proti Rossiju. Vinales je verjetno iz bolj poštenega "testa" in si zasluži, da prevzame glavno vlogo v tem športu, pa še komu privoščim...Iannone, Zarco. Rossi pa upam, da bo tudi letos konkurenčen in v borbi za najvišja mesta...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Cartman pravi:

Jorgetu sm prerokoval boj za zmago. Celo nekaj piv sem stavil nanj. 

 

Si mogu bit pa fajn pijan da si take stresal...  sj bo :friend1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viñales itak ne ve kaj dela. Sej je lepo na tiskovki povedal, da ni imel pojma kako se lotit prehitevanja. Pa vsi vemo, kako to gre. Iz zavetrja levo/desno, bremzaš kasneje in bolj na šarf ko on spredaj in voilà - zmagaš! Pol motosveta bi ga ziher našolalo na motorju, amaterja.

:P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Markez in Lorenzo sta že zgodovina, s skupnimi močmi sta se komaj borila proti Rossiju. Vinales je verjetno iz bolj poštenega "testa" in si zasluži, da prevzame glavno vlogo v tem športu, pa še komu privoščim...Iannone, Zarco. Rossi pa upam, da bo tudi letos konkurenčen in v borbi za najvišja mesta...

Rossi bi lahko šel spet k Ducatiju, potem bi se lahko boril za zmago.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 3. 2017 ob 7:49, Demon pravi:

1. Marquez

2. Vinales

3. Pedrosa

4. Rossi

5. Lorenzo

 

Čeprav bi imel raje, da bi Lorenzo bil pred Rossijem..:smoke:

 

Ti ne boš nikoli sedmice trefnil :OK:

pred 5 urami, Cartman pravi:

Jorgetu sm prerokoval boj za zmago. Celo nekaj piv sem stavil nanj. Na koncu dirke bo mel enko pred imenom!! Ne eno, DEC IMA DVE!!!!!! Junaško se je ubranil Baza....

 

 

 

ded je motor zamenjal pa se je naučil v dežju voziti in glej ga zlomka, steza je bila suha in spet ne zna vozit... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Rogerg pravi:

Si mogu bit pa fajn pijan da si take stresal...  sj bo :friend1:

 

Ne. Stavil sem na podlagi minulega dela. Tik po testu v Valenciji, kjer je 99 pelal suvereno.  Glede na zelo dobre ducatijeve dirke 2015 in 16 v katarju, glede na enako dobre lorenzove dirke v katarju, pa da Michelinke tam odlicno delajo in povrh imajo ekipe tik pred sezono pripravljalni test, sm bil 100%  de bo situacija obvladana in Jorge pred Dovijem.  Vsaj ta to dirko, ker je bilo na testih obilo casa za nastavljane...well. No, situacija ni pod kontrolo.

 

Jorge ni pozabil hitro peljat. Je pa tokrat brzino dobro skril. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

Rossi bi lahko šel spet k Ducatiju, potem bi se lahko boril za zmago.

Pri Yamahi vedo, zakaj ga imajo. So spoznali zmoto, da so ga pred leti odpisali po prihodu Lorenza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 3. 2017 ob 22:16, orcus pravi:

Ne, on je ze dve let cudo nesportno.

fant je prišel k pameti..bil je čisto športno četrti.. letos se bosta z vinalesom poklala za prvenstvo , če ne bo podmorničarjev..

pred 12 urami, KennyJR pravi:

 da se pol spama po temi, 

Moto GP 2017 - splošno nabijanje  ---ti si temo falil ali si zmeraj tako čistunski?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, thumper said:

letos se bosta z vinalesom poklala za prvenstvo , če ne bo podmorničarjev..

...Ce bi ze bilo na tem, bi moral Tinko biti ta podmornicar - z vodo na Vinkotov mlin (oz. torpedom v Hondo). :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejansko se mi zdi , da je ianonne izven forme..ker v preteklih sezonah ni streljal tako v prazno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!