Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

@thumper, o skokih in nefer zadevah pri skokih se ti res ne sanja.

Ko je vozil šumi je bilo vse rdeče od Ferrari kap in majic in vsi so gledali formulo v tistem času zaradi šumija.

 

Drgač pa danes Desus standard, unem drugem pa očitno Duče ne leži. No, vsaj ulegel se še ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, sesir pravi:

Že ko je Marko Jerman vozu superbike je javno povedal,da nima možnosti dobiti istih gum!

Tv? Ah daj no...vedno ko kaj slišim pogledam a je dan al noč tuk.....

;) .....:whistle:

pred 3 urami, jvalant pravi:

 Za zacetek: ne kaze fakicev cez celo ciljno....

torej je lori isisovec ... jebat se je veliko lepše kot glave rezat ..

pred 16 minutami, bikez pravi:

@thumper, o skokih in nefer zadevah pri skokih se ti res ne sanja.

Ko je vozil šumi je bilo vse rdeče od Ferrari kap in majic in vsi so gledali formulo v tistem času zaradi šumija.

 

Drgač pa danes Desus standard, unem drugem pa očitno Duče ne leži. No, vsaj ulegel se še ni.

nisem govoril o tehnologiji pri skokih .. govoril sem o tem , da konkurent ne more biti do drugega nefer med samo tekmo s samimi dejanji..

le zakaj je bilo rdeče? 

to da se dirkač uleže ne privoščim nikoli nobenemu.. bo pa s pritiski s strani moštva in željo po konkretnih rezultatih zaradi lorenzove čudne psihe prišlo verjetno slejkotprej tudi do tega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, thumper said:

;) .....:whistle:

torej je lori isisovec ... jebat se je veliko lepše kot glave rezat ..

 

 

Lej z vsakim odgovork kopljes dalje od bistva.... kaj pa ma zdej lori s tem. Rossi je kazal fakice, javno, pred vsemi in za prakticno nic... To govori o NJEGOVI reakciji, kulturi, fairplayu ipd... Vse zmahe skup mu v tem primeru ne pomagajo. Ne vpletaj nikogar tu zraven...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, jvalant pravi:

 

Lej z vsakim odgovork kopljes dalje od bistva.... kaj pa ma zdej lori s tem. Rossi je kazal fakice, javno, pred vsemi in za prakticno nic... To govori o NJEGOVI reakciji, kulturi, fairplayu ipd... Vse zmahe skup mu v tem primeru ne pomagajo. Ne vpletaj nikogar tu zraven...

Pa z nogo je tudi stiskal prednjo bremzo drugega...pač sposoben dečko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jvalant pravi:

 

Lej z vsakim odgovork kopljes dalje od bistva.... kaj pa ma zdej lori s tem. Rossi je kazal fakice, javno, pred vsemi in za prakticno nic... To govori o NJEGOVI reakciji, kulturi, fairplayu ipd... Vse zmahe skup mu v tem primeru ne pomagajo. Ne vpletaj nikogar tu zraven...

lori je javno nakazoval rezanje glave - v stoje na motorju - na eni dirki ko je zmagal.. pa g ni noben obsijal..veri pohualno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, thumper said:

lori je javno nakazoval rezanje glave - v stoje na motorju - na eni dirki ko je zmagal.. pa g ni noben obsijal..veri pohualno..

A se pogovarjamo o njem?  Jaka Racman je tud precej nesramen do Miki Miske...  kaj ma to z kratkozivostjo dirkaskih legend (scumacher ipd) ko nehajo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, jvalant pravi:

A se pogovarjamo o njem?  Jaka Racman je tud precej nesramen do Miki Miske...  kaj ma to z kratkozivostjo dirkaskih legend (scumacher ipd) ko nehajo?

 

pogovarjamo se o vseh .. če nekdo lahko vključi v debato smučarskega skakalca , drugi voznika f1 - ti se pa pistiš ko jaz omenim gesto lorenza v primerjavi z gesto rosija? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi bo zmagu :010

Rossi bo zmagu :010

Rossi bo zmagu :010

Rossi bo zmagu :010

Rossi bo zmagu :010

Rossi bo zmagu :010

Rossi bo zmagu :010

Rossi bo zmagu :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Ve se kdo je eminenca .....

Fotografija osebe Sanjin Pernič.

Vse 5...pizda sem star!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎9‎.‎4‎.‎2017 ob 9:50, Kmet2 pravi:

Ve se kdo je eminenca .....

Fotografija osebe Sanjin Pernič.

Eh, spet sem zamudil. Nikol več ne bom tako mlad, da bi lahko začel :dry:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, vandrovec pravi:

Markez in Lorenzo sta letos že popušila, kot sem že napisal, to le še potrjujeta...

upam da ne, čeprav sem navijač Rosija in Vinjalesa. upam, da se zrihtajo, pa da bo borba.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, vandrovec pravi:

Markez in Lorenzo sta letos že popušila, kot sem že napisal, to le še potrjujeta...

za u penzijo :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, vandrovec pravi:

Markez in Lorenzo sta letos že popušila, kot sem že napisal, to le še potrjujeta...

Če bo kdo imel težave jih bo imel Lorenzo, ker Duče ni Yamaha. Ne rečem, da mu kakšno tekmo ne bo uspelo, ampak na splošno bo luzer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, solorider pravi:

Če bo kdo imel težave jih bo imel Lorenzo, ker Duče ni Yamaha. Ne rečem, da mu kakšno tekmo ne bo uspelo, ampak na splošno bo luzer!

Jest bi biu tut luzer za tolk keša :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, HD-Dyna pravi:

Jest bi biu tut luzer za tolk keša :blush:

ampak on ima še EGO! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja luzer za toliko keša to sezono pa naslednjo, če ne bo rezultatov bo moral spakirat sam kam.

Drugače pa Lorenzo je pečen ker duče rabi voznika ki ga ne moti vsak klinc. Lorenzo če ni vse poštimano je luzer tako kot je bil Rossi, ker tudi njemu ne dišijo stvari če niso v nulo.

Stoner je talent svoje vrste in dučeta je obvladoval, ker ni perfekcionist tako kot Marc in on bi bil pa za dučeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!