Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

pred 5 minutami, sesir pravi:

Preden bosta jLo prehitela za en krog al prej?:smoke:

Horhe je poln energije in elana, če se ne bo nekje zapletel bo vozil točno tam kjer bo štartal, razen če ga kdo ne bo prehitel :P

lp

Vidoviti Milan :D

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, DAMI34 pravi:

Evo, bom kar napovedal izid, da vam ne bo potrebno čakati :P

MM bo sklestil Vinalesa, pol bo pa Rossi zmagu. Eko povedu vse!!!

mm se bo klestil sam na vinalesu .. drugač pa - s tojih ust u božje uhe..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, je reku Rossi da res ni videl Vinalesa, da ni nic takega... Lani je blo maj nevarno pa je celo ciljno fakica kazal... Ce pa sploh ni vidu kaj se je zgodlo, pol bo pa treba k okulistu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekunda na ogrevanju, pa to bo brezveze,  razn ce  bosta  uprizorila spanca kej.  MM  je napaljen,  more zacet  zmagovat, Vinales pa upam,  da se ne bo predal in zadovoljil z 2 mestom, kao bodmo previdni, boljs 20 kot  0,  ampak  lih to dirkanje ubija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, thumper said:

pa mu niso pomagala .. zdaj je pa posmrtno postal največji car.. ko leta minevajo so tudi okoli pravil spoznali , da je bil ekstrem ..

nene, kazenske tocke in zadnje mesto ob 4-ih tockah, pa ban z dirke ob 10-ih tockah naj bi uvedli zaradi Marquezovega zaletavanja v vse zivo okrog njega. Zdaj, ko je malo k pameti prisel, so pa vse skupaj ukinli.

Torej je s svojim obnasanjem 2x zajebu Rossija, da je bil ob naslov. Ce ne bi moral startati z zadnjega mesta, bi 2x jokici za ritju po gasu stopu, le tega bi vrglo s tira, ateja bi obtozil agresivnosti, in naslov bi bil v drugih rokah. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Zok said:

nene, kazenske tocke in zadnje mesto ob 4-ih tockah, pa ban z dirke ob 10-ih tockah naj bi uvedli zaradi Marquezovega zaletavanja v vse zivo okrog njega. Zdaj, ko je malo k pameti prisel, so pa vse skupaj ukinli.

Torej je s svojim obnasanjem 2x zajebu Rossija, da je bil ob naslov. Ce ne bi moral startati z zadnjega mesta, bi 2x jokici za ritju po gasu stopu, le tega bi vrglo s tira, ateja bi obtozil agresivnosti, in naslov bi bil v drugih rokah. :P

 Aja, Rossijeve nule pa nic nimajo pri tem, da je bil ob naslov... Exolodirana masina ni bla nic kriva, ko se je sam po tleh vrgu, itd mu ni odneslo naslova ... A ni enostavno met zmeraj enge krivca za neuspeh... Drugega krivca, da ne bo pomote. Pravila, Marc, Lorenzo, polozaj lune, konstelacije in kaj jaz vem kaj se vse...  VSE dirke stejejo, ne moremo reci da je kdorkoli zgubil prvenstvo na zadnji dirki, ce je prej motor po tleh metal v tretji, peti katerikoli pac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, vse je res. Ampak do zadnje dirke je imel vodstvo v tockovanju, in le tega je izgubil na tej, tocno tej dirki Tej, in nobeni drugi. Do te dirke je vodil. Do te, ko je moral startati od zadaj. Nic prej. Niti ene same dirke prej.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Zok said:

Res je, vse je res. Ampak do zadnje dirke je imel vodstvo v tockovanju, in le tega je izgubil na tej, tocno tej dirki Tej, in nobeni drugi. Do te dirke je vodil. Do te, ko je moral startati od zadaj. Nic prej. Niti ene same dirke prej.

 Brez nul prej, bi bil prvak ze dirko prej, ali dve in tocno TA dirka ne bi imela nobene veze..  pet plus ena, je cist popolnoma enako ena plus pet... Ce bi ne mel nul ali bi imel eno manj , bi bil prvak, pa nej bi se zgodilo karkoli na tocno tisti dirki. Nobeden mu nic ni vzel. Ampak nekdo, ki ni on, pac mora biti kriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, jvalant pravi:

 Brez nul prej, bi bil prvak ze dirko prej, ali dve in tocno TA dirka...

A da je v dotični sezoni (2015) imel Rossi tudi kakšno ničlo? Človek res vsak dan izve in se nauči kaj novega...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joker, mi, ki ne navijamo za jokico ali Marqueza, de facto ne moremo razumeti visje matematike. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Joker said:

A da je v dotični sezoni (2015) imel Rossi tudi kakšno ničlo? Človek res vsak dan izve in se nauči kaj novega...

 U ja, sm ustrelil kozla... Nic zato, sj je treba priznat kadar ga... Bistvo ostaja isto, slabe dirke so ga ravno tako stale prvenstva....

1 minute ago, Zok said:

Joker, mi, ki ne navijamo za jokico ali Marqueza, de facto ne moremo razumeti visje matematike. :P

Ne, vi nimate jajc da priznate napako... in za vse so/smo krivi drugi... Se pac zgledujete po svojem idolu, razumljivo...

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, jvalant said:

 U ja, sm ustrelil kozla... Nic zato, sj je treba priznat kadar ga... Bistvo ostaja isto, slabe dirke so ga ravno tako stale prvenstva....

Ne, vi nimate jajc da priznate napako... in za vse so/smo krivi drugi... Se pac zgledujete po svojem idolu, razumljivo...

 

Si ja... se vid, da kr nabijas v tri dni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Rossi said:

Si ja... se vid, da kr nabijas v tri dni. 

 Kaj v tri dni... sem priznal da sem zamesal sezono, pravzaprav nisem preveru sezone... Bistvo ostaja isto: trdim, da je prva dirka cist enako vazna kot zadnja, ker je na koncu rezultat sestevek vazen in je cisto vseeno ali zgubis tocke zadnjo dirko, ali tretjo v sezoni.  Sedaj pa ti, veleum, ki se ocitno nikol ne zmotis, povej kaj je narobe z mojo trditvijo?

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons rosi res ni imel pogojev za zmago .. načeloma pri tej situaciji - če bi se tako nadaljevalo - je tudi ne bo rabil..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, jvalant pravi:

Ne, vi nimate jajc da priznate napako... in za vse so/smo krivi drugi... Se pac zgledujete po svojem idolu, razumljivo...

Tis si kriv lih en tolk, kolk mam jaz črnega za nohti od tapkanja po tipkovnici. Si pa vernik, samo pač druge vere... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem gledal prenosa, ker je bil zame že prepozno :yawn: , zato sem sedaj za rezultate pogledal na MOTOGP internetni strani ...

1. MARC  :grupni:

2. VALENTINO   :yea2::yea2::yea2::yea2::yea2::yea2::yea2:

3. DANI   :grupni:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Cartman pravi:

in, drugo, Admin, cenim čistočo in vestnost, me pa useen zanima, a sam sebi ne smem butec rečt? :P

 

 

 

Mogoče,ker je pri tvojem poznavanju tak zapis smešen in neprimeren...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, jvalant said:

 Kaj v tri dni... sem priznal da sem zamesal sezono, pravzaprav nisem preveru sezone... Bistvo ostaja isto: trdim, da je prva dirka cist enako vazna kot zadnja, ker je na koncu rezultat sestevek vazen in je cisto vseeno ali zgubis tocke zadnjo dirko, ali tretjo v sezoni.  Sedaj pa ti, veleum, ki se ocitno nikol ne zmotis, povej kaj je narobe z mojo trditvijo?

A's ti tud en od unih k majo hudo visok IQ? Nimam ti kaj govorit kot edino to, da preden napises in submitnes raje se enkrat preberi. Veleum gor/dol, tako bi to naj slo...

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, builder pravi:

dobro, da ni bila peščena izletna cona, drugač bi mu bilo treba X na čelado napisat, da bi ga v pesku najdli :D

1. dejstvo ostala isto, ni bla....

2. dejstvo, je bil prisiljen, saj je konkurent opalil po samem robu piste, če se pa pri tem znajde, svaka čast starom mačku

3. dejstvo , Zmagovalci svetovnega pokala se izmenjujejo, edina konstanta je Rossi, ki jim vedno meša štrene. Neglede za koga navijaš, star mačak vedno jede ribu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Rossi said:

A's ti tud en od unih k majo hudo visok IQ? Nimam ti kaj govorit kot edino to, da preden napises in submitnes raje se enkrat preberi. Veleum gor/dol, tako bi to naj slo...

  Kaj napisem in "submitnem" niti ni tvoj problem... Nikdar nisem zaljiv, in se ne obregam okoli IQja drugih in podobno... Tvoj odgovor na moje vprasanje kaj ne drzi v moji trditvi o zbiranju tock je odgovor o mojem IQju. Hvala lepa, si sam potrdil znano teorijo...  In na koncu: lahko odgovoris na moje vrpasanje, lahko tud razlozis kaj je narobe ali prav, npr: tako kot mi je Joker dal vedeti da sem ga u kamen... Govorit mi kaj in kako naj odgovorim pa mi pa ti nimas kaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!