Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

7 hours ago, schwantz said:

Tis si kriv lih en tolk, kolk mam jaz črnega za nohti od tapkanja po tipkovnici. Si pa vernik, samo pač druge vere... 

 Dej mi razlozi, katere vere sem... Rekel sem, da ne moremo reci da je Rossi izgubil mesto prvaka na zadnji dirki ker je izgubil nekaj tock tudi na drugih dirkah. Kaksne vere me to naredi? Moj nick ni ime nekoga drugega,  je nick mojega imena, ce ze govorimo o vernikih...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

1. dejstvo ostala isto, ni bla, sreča ali znanje....

2. dejstvo, je bil prisiljen, saj je konkurent opalil po samem robu piste, in ga nabil, če se pa pri tem znajde, svaka čast starom mačku:P

3. dejstvo , Zmagovalci svetovnega pokala se izmenjujejo, edino on on jemlje sedež boljšim, Zarco ga ogroža z polovičarsko Yamaho:D

 

 

:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jvalant: Ma tvoja trditev o zbiranju tock me sploh ne zanima. Zbiranje tock gor dol, stanje na pisti je kot je. Kaj ti naj zdaj pritrjujem? Se pac razlikujeva v misljenju. Namesto, da se vleces na neko trditev za katero mi res dol visi, raje pazi, kaj v bodoce postas pa bo manj takih izpadov. Bo ok tako? In res se mi ne da kle s tabo nategvat okol malenkosti... ti pa izvoli, samo odgovora vec ne bo.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, builder pravi:

 

:jezik:

1. dejstvo ostala isto, ni bla, sreča ali znanje....že 20 let ma srečo, yeah mr. Lucky :P

2. dejstvo, je bil prisiljen, saj je konkurent opalil po samem robu piste, in ga nabil, če se pa pri tem znajde, svaka čast starom mačku:P, prov ma, mulce je treba občasno nabit, da vejo, kje jim je mesto!!!

3. dejstvo , Zmagovalci svetovnega pokala se izmenjujejo, edino on on jemlje sedež boljšim, Zarco ga ogroža z polovičarsko Yamaho:D, ogroža ga vsa mularija, darvinov zakon jebiga, sedež dobi kdor si ga zasluži, ne pa tist ki mu pripada :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dedi vodi v prvenstvu. .sram je lahko vse mulce in aktualne ter prvake iz bližnje preteklosti..jorge , ki je prestopil na motor z največjo močjo in najvišjo hitrostjo  v karavani  je 13-ti ..z 12-imi točkami .. 

koliko dirk moramo še čakati na - po vaše - pravilno razmerje moči? leto pa pol?  do lorenzove penzije ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, jvalant pravi:

 Dej mi razlozi, katere vere sem... Rekel sem, da ne moremo reci da je Rossi izgubil mesto prvaka na zadnji dirki ker je izgubil nekaj tock tudi na drugih dirkah. Kaksne vere me to naredi? Moj nick ni ime nekoga drugega,  je nick mojega imena, ce ze govorimo o vernikih...

Jaz sem se obregnil na tisto, kar sem citiral. Iz tistega sem izluščil, da smo brezjajčniki verniki VR-ja, torej ste ostali pač jajčkoti druge vere. Tukaj zaključim!

 

LP, Matej L.:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

1. dejstvo ostala isto, ni bla, sreča ali znanje....že 20 let ma srečo, yeah mr. Lucky, od tega 10 let dokazuje, da je nesposoben, kljub sreči  :P

2. dejstvo, je bil prisiljen, saj je konkurent opalil po samem robu piste, in ga nabil, če se pa pri tem znajde, svaka čast starom mačku:P, prov ma, mulce je treba občasno nabit, da vejo, kje jim je mesto, !!! Mulc na istem motorju bi mu naredu mlade, že tak mu jih:jezik:

3. dejstvo , Zmagovalci svetovnega pokala se izmenjujejo, edino on on jemlje sedež boljšim, Zarco ga ogroža z polovičarsko Yamaho:D, ogroža ga vsa mularija, darvinov zakon jebiga, sedež dobi kdor si ga zasluži, ne pa tist ki mu pripada :ras:  Zasluži si on najboljši motor, in največ sreče, a še zmeraj je premal:P

:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati šola napihnjence in jih malo prizemlji. Tudi Stonerja je po osvojitvi naslova... rezultati so bili vsako leto slabši.... Rossi je v Ducati eri postal bolj "ponižen", Cruchlow je vzdržal le eno leto (zato je še vedno malo napihnjen :) ) Lorenzotov ego doživlja vrejetno najtežje trenutke v življenju in kaj hitro se lahko zgodi, da bo celo postal fajn dečko brez tistih "butastih" izjav, s katerimi si dela medvedje usluge. Po treh dirkah je 5. Ducati / na zadnji dirki pa 3. Ducati... Se mi zdi, da je Dovi še največ profitiral z Ducatijem (pri hondi ni blestel, pri Tech3 sta bila tam tam s Calom) pri Ducatiju pa mu gre dobro in cena se mu dviguje :) 

Vsekakor pa komaj čakam prestop 93tke.... in po možnosti v šolo za napihnjence :)  - odkrito mislim, da jim je trenutno on edina rešilna bilka, poleg mladega penzionista     

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem o kakšnih drugorazrednih Yamahah je govora in prav tako o satelitskih moštvih Honde. Cal ima direktno pogodbo z HRC in testira in vozi enake komponente kot voznika Repsola in prav tako imata voznika moštva Tech 3 lanski motor kateri je zmagoval z nadgradnjami. Pa tudi Ducatijevi Gp15 in Gp16 se letos vozijo bolje kot so se v krstnih sezonah tako, da ravno o premoči tovarniških dirkačev glede na dobljeni material ne moramo ravno govoriti.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle ni slabih motorjev .... slabe motorje mamo mi, čeprav mislimo da mamo najboljše :P

sm hotu napisat vi .. js mam itak najboljšega :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, maus said:

tle ni slabih motorjev .... slabe motorje mamo mi, čeprav mislimo da mamo najboljše :P

sm hotu napisat vi .. js mam itak najboljšega :jezik: 

Potiho potihni! :mad: Moja cebelca je najboljsejsa na svejti! :love1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zok pravi:

Potiho potihni! :mad: Moja cebelca je najboljsejsa na svejti! :love1:

u GP-ju majo srećo, da kawasaki noče pridet ... :jezik:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, builder pravi:

:jezik:

:004

pred 2 urami, maus pravi:

a je kdo že ratu letošnji svetouni prvak prvakou :?

 

vale :grupni:

pred 46 minutami, maus pravi:

tle ni slabih motorjev .... slabe motorje mamo mi, čeprav mislimo da mamo najboljše :P

sm hotu napisat vi .. js mam itak najboljšega :jezik: 

khm...a mene si pa podabu?

Skregan :(

no mor kofi 4 YU!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎25‎.‎04‎.‎2017 ob 8:42, IBA pravi:

Ducati šola napihnjence in jih malo prizemlji. Tudi Stonerja je po osvojitvi naslova... rezultati so bili vsako leto slabši.... Rossi je v Ducati eri postal bolj "ponižen", Cruchlow je vzdržal le eno leto (zato je še vedno malo napihnjen :) ) Lorenzotov ego doživlja vrejetno najtežje trenutke v življenju in kaj hitro se lahko zgodi, da bo celo postal fajn dečko brez tistih "butastih" izjav, s katerimi si dela medvedje usluge. Po treh dirkah je 5. Ducati / na zadnji dirki pa 3. Ducati... Se mi zdi, da je Dovi še največ profitiral z Ducatijem (pri hondi ni blestel, pri Tech3 sta bila tam tam s Calom) pri Ducatiju pa mu gre dobro in cena se mu dviguje :) 

Vsekakor pa komaj čakam prestop 93tke.... in po možnosti v šolo za napihnjence :)  - odkrito mislim, da jim je trenutno on edina rešilna bilka, poleg mladega penzionista     

da pride  mm k ducatiju pa da vidimo celostno primerjavo z lorenzom? neprecenljivo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa, da gresta oba k Yamahi in da vidimo celostno primerjavo... Dvomim, da bi bil enak rezultat v obeh primerih... :) Enako velja če bi bila oba pri Hondi, oz. Suzukiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, erciona pravi:

Ali pa, da gresta oba k Yamahi in da vidimo celostno primerjavo... Dvomim, da bi bil enak rezultat v obeh primerih... :) Enako velja če bi bila oba pri Hondi, oz. Suzukiju.

pri yamahi bi me bolj zanimala primerjava rosi - mm .. tudi pri hondi ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Penzić že ovira vse za sabo... Naprej Millerja z debilno vožnjo, potem še lowesa... Najpočasnejšega je oviral... Hahaha... In se mu opravičeval... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, KennyJR pravi:

Penzić že ovira vse za sabo... Naprej Millerja z debilno vožnjo, potem še lowesa... Najpočasnejšega je oviral... Hahaha... In se mu opravičeval... 

se ga ne boste znebili, še v penziji vas bo živciral...:P

Ashampoo_Snap_2017_05_05_15h08m20s_001_.png.1492f56ed66eec6e9e86078a945cc7f3.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

Penzić že ovira vse za sabo... Naprej Millerja z debilno vožnjo, potem še lowesa... Najpočasnejšega je oviral... Hahaha... In se mu opravičeval... 

Nisem vedel,da v Jerezu Stoner dirka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Marcel-F pravi:

Nisem vedel,da v Jerezu Stoner dirka.

Že zda imamo oviro jLo....ni potrebe po hecu...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, KennyJR said:

Penzić že ovira vse za sabo... Naprej Millerja z debilno vožnjo, potem še lowesa... Najpočasnejšega je oviral... Hahaha... In se mu opravičeval... 

Da da, bomo v nedeljo po dirki lahko pametni. Zaenkrat Rossi kot Rossi na treningu, nic novega...

Kako pa kaj Ducati? ;-) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, maus pravi:

v prejšnjih dirkah, ko so šli maline nabirat, so se tut na gume zgovarjal :P

Še dobr, da vozim Michelinke. Malin pa še nisem obiral :whistle:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DinDiin pravi:

 Pomoje se je Lorenzu sam poklopil, domaca dirka, slab tempo ostalih, itd.... Na naslednji bo ze vse po starem. 

itak .. men tut rata vsake tolk časa sexat :jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!