Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

pred 15 minutami, sesir pravi:

Nekak tak bilo ko so imel uni " mensa" na racelandu karting...vsi vozijo trening in potem postavijo na štart za dirko.In prižge se rdeča luč na semaforju,zatem zelena in visoko intelegentna bitja še vedno stojijo...

No nisi povedal od kje ti tako natačna številka?

delal sem stvari, pri katerih so takrat bili mišljenja, da je IQ pomemben, da lahko te stvari delam, oziroma da lahko poučujem določeno privilegirano kategorijo ljudi:P

je pa to kr nekaj časa nazaj, še v socializmu:D

pred 2 minutami, Rossi pravi:

Normalno, k ostalih 98% normalnih se ne ubada z njimi... Boooooring, sem ti ze napisu :-) 

tolažba je zelo pomembna:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak mene pa res zanima ... A ste vsi tisti goreči res tolk zagrizeni, al to mal za foro vlivate bencin na ogenj, da se drugi palijo na polno ...

Men je res pomembna dobra dirka z velik akcije, vse ostalo je bl purfl :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, HD-Dyna pravi:

Ampak mene pa res zanima ... A ste vsi tisti goreči res tolk zagrizeni, al to mal za foro vlivate bencin na ogenj, da se drugi palijo na polno ...

Men je res pomembna dobra dirka z velik akcije, vse ostalo je bl purfl :blush:

:grupni:

 pa da MM zmaga ane:lol1:

Popravljeno . Popravil notranc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi, hi, hi, dečki, tole postaja prav zanimivo. Še začelo se ni, pa se tukaj že na polno dogaja. Eni še posebej uspešno segrevajo ozračje ...kajne, builder? :D:D:D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, builder pravi:

tebe še jez ne razumem, pa rešim logična vprašanja, ki jih znajo rešit samo 2% zemljanov :D

to poraja resne dvome v kvaliteto meritev IQ-ja ..kot se bo pokazalo v nadaljevanju - ta 2-jka te zjebe..

pred 3 urami, builder pravi:

nism jest kriu, če sem prepameten:D,

kot sem že velikokrat zapisal - ne vlačite familije v pogovore ..

pred 2 urami, builder pravi:

delal sem stvari, pri katerih so takrat bili mišljenja, da je IQ pomemben, da lahko te stvari delam, oziroma da lahko poučujem določeno privilegirano kategorijo ljudi:P

je pa to kr nekaj časa nazaj, še v socializmu:D

tko kot sem napisal..tista dvojka na koncu te jebe.. v socializmi je bila plača x2  za poučevanje pa je bil dovolj IQ 152 : 2 ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, builder pravi:

delal sem stvari, pri katerih so takrat bili mišljenja, da je IQ pomemben, da lahko te stvari delam, oziroma da lahko poučujem določeno privilegirano kategorijo ljudi:P

je pa to kr nekaj časa nazaj, še v socializmu:D

tolažba je zelo pomembna:P

v socializmi sm jst bil specialac :P

IQja nam pa niso merili, ker so rabli take malce bolj nore :P

sem pa prepričan, da je naš vod imel skupni IQ vsaj 190. 

 

Sedaj pa za 46 navijam, obožujem dobre dirke, kjer se prehitevajo, mam rad, da ne zmaguje en in isti in da je prvenstvo napeto do konca. Pa nikjer ne vidim zarot, le dirkanje, tako kot je. Pa borbo EGOTOV. Upam da mi ni iq padu :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, builder pravi:

če voziš tovarniško Hondo ali Yamaho, je uspeh, da si svetovni prvak, vse, kar je manj, je neuspeh:P

 

:jezik:

1 je zmagovalec! Vse drugo od drugega do 20 je zanič. Da je  lani zmagalo 10 zmagovalcev je Rossi naštimal :worship: Če Rossi zmaga je materijal najboljši, če je drugi ni nič vreden z najboljšim materijalom. :slap:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, DinDiin pravi:

Itak, neki mors pisat, ce ti fotr zivce para, pa makar nesmisle.:lol1: 

jaz bi predlagal vsem nam, da navijamo samo za prvega!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, solorider pravi:

jaz bi predlagal vsem nam, da navijamo samo za prvega!  :lol1:

Žal si razen Rosija noben ne zasluži...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok ste se zapeli v laž v visokem IQ...ojoj

Dejstvo je,da je laž in če meni ne verjamete vprašite gugla vam bo on povedal,da uradne meritve,ki imajo veljavo niso tako natačne...

 

IMG_20170212_225812_710.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu, ko gledam zgornjo tabelo, najtežje je razumeti tiste k majo preko 164 in tiste k majo pod 52. Vsaka podobnost je zgolj slučaj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Sicer ne vidim razpredelnice ker so čez neke reklame, ampak skor ne verjamem de je tastar več plačan ko marc in jorge. Da bi šu na duca za manj cvenka kot dobi stari na M1? nedojemljivo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

V bistvu, ko gledam zgornjo tabelo, najtežje je razumeti tiste k majo preko 164 in tiste k majo pod 52. Vsaka podobnost je zgolj slučaj :P

 

Kot je videt tle na forumu je ze težko,če sploh razumeti ljudi,ki sanjajo kako imajo 152 hmm...pa nisem sam bil daleč od tega na testiranjih!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, billy pravi:

Evo sej zdej bo po novem Mobikrog zalaufu pa se bojo še slovenčki lahk prklučl...

Hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!