Skoči na vsebino

Toyota Megacruiser


Noise

Priporočene objave

japonski hummer?? 8)

Vzel si mi z jezika! Japonci zgleda da bodo šli na S. Korejo ker amerikance ne zamina saj nima nafte! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšen plagiat... a ste si pogledali specifikacije? Hummer = dr*k

Ne. :cry:

Sem si pa ogledal slikice in mi je takoj postalo slabo, kako oblikovno je Toyota podobna (enaka) Hummerju... :roll: :wink:

Od tu taka obsodba, ki mogoce ni na mestu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če govorimo o plagiatu je plagiat kvečjemu Hummer,ki je zagledal luč sveta precej pozneje kot Toyota.Ne bi zdaj o pro et contra ampak poglejte pozorno zadnja Toyotina kolesa...Je pa bla Toyota najprej narejena za civile nato so šele prišli na vrsto militaristi,pri Hummerju je blo obratno(prvega je z žegnom Buša st. dobil Švarci).In če stvar teramo še nazaj pridemo v sedemdeseta in do Lamborginija (mislim da je bil LM200 ali tako nekaj)V 12 benz...praktično ista oblika LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to kaj pise na zasetku same strani: "Toyota Megacruiser is Toyota's answer to the Hummer. On this unofficial site, you will find information on this fabulous vehicule.

prvi HMMWV so bili narejeni za US Army,ce se ne motim,konec `80tih prejsnjega stoletja; prve civilne verzije so prodajali 1992.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim nujno. Parkiranje ni problem več sploh. Niti v Lublani (parking na_avtih_PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!