Skoči na vsebino

SF

Priporočene objave

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Stara jajca ne silijo k sredinski črti :lol1:. Je že bil vpoklic zaradi te napake :jezik:.

Za vse današnje črte se kesam :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, ciciban pravi:

Resnica je nekje vmes. Če bi vsi razmišljali tako kot jaz ali pa še kdo drug tukaj, bi se napredek ustavil. Vsi bi imeli Nokio 3310, vozili Golfa 2 in vsako jutro bi jedli pekmez marmelado namazano na navaden bel kruh. 90% novotarij je roko na srce brca v prazno, ampak nekaj se jih pa izkaže za zelo uporabne in se počasa primejo/pocenijo.

6310 i ..zamenjal z xcover izključno zato ker je fotkič crknil..vozim 17 let staro koreto - pa danilo D lahko pove kako .. a je premlada ? ne jem zajtrka .. 

navaden bel kruh? mi lahko prosim razložiš en velik premik v tehnologiji pečenja belega kruha <?????

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

Ko bodo stara jajca nudla tok užitka 2. Decembra na jadranki, pol jih prec kupim

 

komot vam stavkokazom k mate tolk delovnih dni na leto kot mi osrtali dopusta ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, SF said:

Zastonj ti je kupit 4k TV, če ti še na fullHD kocka pa ustavlja sliko... 

 In Steven Segal je isto glup na VGA, HD, al pa UHD... :)

47 minutes ago, DAMI34 said:

Ko bodo stara jajca nudla tok užitka 2. Decembra na jadranki, pol jih prec kupim

 

   Ni sanse. Mam 16/17 let star model, brez elektronike, ajnsprica, kaksna elektronika prot zdrsu, abs, nastavljivo vzmetenje v milisekundah, usranih 55 konj kt en jugo, ni sans da tkole uzivam..... ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jvalant pravi:

 In Steven Segal je isto glup na VGA, HD, al pa UHD... :)

   Ni sanse. Mam 16l star model, brez elektronike, ajnsprica, kaksna elektronika prot zdrsu, abs, nastavljivo vzmetenje v milisekundah, usranih 55 konj kt en jugo, ni sans da tkole uzivam.....

futki je crknilo 60 konjev? moriuc ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thumper pravi:

 

komot vam stavkokazom k mate tolk delovnih dni na leto kot mi osrtali dopusta ..

Ob 3 uri sem ustal, odšihtal dostave do Šentjerneja, gasa domov in ob 12 uri sedel na moped...aja dopust pa mam še letošnji :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara jajca .....104.oookm .......dela ......šlajsa , ampak ko se ga navadiš , ga vzljubiš .....:P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, thumper said:

futki je crknilo 60 konjev? moriuc ..

 Futura je v garazi. Ma ze ajnspric, pa plave ledice za armaturo, me je strah da me bo konc od uzitka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Ob 3 uri sem ustal, odšihtal dostave do Šentjerneja, gasa domov in ob 12 uri sedel na moped...aja dopust pa mam še letošnji :ras:

eh ja ..a 17 dni pa 220 ur?

 

pred 4 minutami, jvalant pravi:

 Futura je v garazi. Ma ze ajnspric, pa plave ledice za armaturo, me je strah da me bo konc od uzitka!

ledice v armaturi ma tud moj suwath k je enih 20+ let starejš .. a ma futka prikazovalnik prestav serijsko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, thumper pravi:

eh ja ..a 17 dni pa 220 ur?

 

Ne, s 1.8. Sem zacel delat, do takrat sem bil na bolniški

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Ob 3 uri sem ustal, odšihtal dostave do Šentjerneja, 

Častim kufe ko boš v Kikiriki cityu. :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš kak je, ce hočem na moped , potem sam mečem robo dol, še scat nimam cajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Ne, s 1.8. Sem zacel delat, do takrat sem bil na bolniški

to okol bolniške t nism fouš.. sam jebi se k si se od marca na frej fural a j prou ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

to okol bolniške t nism fouš.. sam jebi se k si se od marca na frej fural a j prou ..

Mi je doktor predpisal čimveč gibanja v naravi..

Ps. Od maja sm se gibal, prej sem bil še zlaman

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Sej veš kak je, ce hočem na moped , potem sam mečem robo dol, še scat nimam cajta

Saj bo tud deš pa sneg da ne bo za na motor. Pa 10 min cajta ti vzame. Edin če se bojiš da ne boš pol napihal. Pr nas je 0.5 že v luftu. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Mi je doktor predpisal čimveč gibanja v naravi..

Ps. Od maja sm se gibal, prej sem bil še zlaman

od maja naprej s ti šele kauat začel da si mel prej mir pred svojo pa da si se lahko solo vozil .. :P

 

"s" mi je ušel .pr kauat.. zihr je maus zdej na full zagrabil ..  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Stara jajca .....104.oookm .......dela ......šlajsa , ampak ko se ga navadiš , ga vzljubiš .....:P

 

 

Si zamudil vpoklic ? :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Si zamudil vpoklic ? :lol1:

No sej sm ti reku :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

to so gnila jajca, ne stara :)

Ja no sej ,vsak si razlaga po svoje a ne majstr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

samo mirno pa po svoji strani :)

Vedno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Cartman said:

Neviđeno se mi zdi, da folk z novimi motorji tako gajstno zagovarja lade nive, pegasote prot 20 letom in predpotopne mastodonte ala KLR. Pizda, a mate doma katodne monitorje in pcje na 486 procih z widowsi 3,1? sej to je ful dobro pa pocen pa laufa, pa kose na smetišči dobiš.....

huh, brca v temo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Cartman pravi:

List točno sm prašal : Pizda, a mate doma katodne monitorje in pcje na 486 procih z widowsi 3,1?

 

torej tega nimaš, Maš nek druzga merljivega z nekimi drugimi vatli, in uporabljaš za točno določen namen. Tukaj kao "teče debata" o zdevah ki naj bi zadovoljevale precej enake potrebe, vse bol berem da so win 3.1 super, in 486 bolš od i7 zato ker je cenej pa manj škoda. 

Slaba primerjava.

Dobra bi bila npr. primerjava med Word95/97 in kakšnimi najnovejšimi jajci, 2014, 365.

Za neko normalno "surovo" delo je stari word zakon.

Drugače pa tudi primerjava windows XP iz 2002 in današanji w10, ki jih niti v sanjah ne dam gor, sem še vedno na 8.1

Na 486 pa lahko lepo pišeš v wordu, isto kot na i7, nobene razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!