Skoči na vsebino

SF

Priporočene objave

pred eno uro, Borutt pravi:

Mislim, da je takšnih, ki se vozijo z motorji v snegu zaradi zabave, veliko in jih nihče ne poveličuje. Zato ne bom podlegel množični histeriji in častil nekoga, ki se vsak meter zvrne v sneg, da dokaže superiornost svojega motorja in kasneje zaspi z določeno koncentracijo v krvi. Ampak, vsakemu svoje. Pa naj bo to s starimi ali pa z novimi jajci. 

Mi častimo tistega, ki se mu navkljub vsemu uspe NE zvrnit v sneg. Čeprav sneži kot za stavo in v 1 uri zapade 20cm snega.

Bom izpostavil nekatere rekorderje:

Avtomoto: 0 padcev (v vseh letih uradno)
SF: (v vseh letih 2 padca, od tega 1 na mestu na parkiranem motorju, ko se je v sneg pogreznila tačka)

Dr_Jakob: (v vseh letih 1 padec, - z DKjem sva letos probavala, kako se da driftat po snegu v dvoje, pa sva prišla do 3/4, na enem ovinku pa skupaj zapeljala v globok sneg :D haha)
Thumper: 0 padcev?
Trebor: 0 padcev?
... itd.

pred 3 minutami, dr.looney pravi:

Bom še jest eno "pametno" napisala, *********  

  ********:P  sem mogla mal težit.... :P

 

A še nisi ugotovila, da se moto sezona za "tanormalne" bliža koncu in nimajo kej drugega počet, kot da tipkajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Dr_Jakob pravi:

.......

A še nisi ugotovila, da se moto sezona za "tanormalne" bliža koncu in nimajo kej drugega počet, kot da tipkajo?.......

:D  eh to vem že dolg cajta....... :P  sam jest ne morem iz svoje kože...... ;)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, dr.looney pravi:

:D  eh to vem že dolg cajta....... :P  sam jest ne morem iz svoje kože...... ;)  

Kolikor je meni znano, potrebe, da bi zlezla iz kože ni. Ajd, iz oblek, to še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, ELO said:

na cesti kot leta 2016 zagotovo ne.

in če govorimo o serijsko namontiranih gumah; ja, grem stavit, ti samo povej znesek!

ker driftati s sprednjim kolesom v zraku, že to je pojmovno nemogoča, tako da... :):):) be careful what you wish for...

 Govorimo o tem, da je Intruder boljsi ko Vstrom (ki je popolnoma zanic, kot pravi Jaka) za po snegu... Jaz pa pravim da to ne drzi, ker ce se je na Mamutih nekdo prevracal z Vstromom na vsakih par metrov, je pac problem v vozniku, ne motorju. Nikjer tud nisem napisal driftanje z sprednjim kolesom v zraku, napisal sem, da bi se Birch peljal  gor z lahkoto, da bi po ovinkih driftal, da bi cez kak kup posklocil itd...  Poglej si kak njehov filmcek, se posebej kaj dela z KTM Adventure-jem. Ker ce pac voznik ni pomemben, pol je Adventure 10x boljsi od vseh ostalih endur skupaj! Pac ni, samo Birch je usekan. In bi se pelju na Mamute z lahkoto... torej se enkrat: voznik je dalec najpomembnejsi, in Vstrom in podobni so PRECEJ boljsi od Intruderja za vse, razen mogoce drvenja naravnost

5 hours ago, DAMI34 said:

jah, za ene je izziv sedenje na kavču, z baso v roki, pa kucanje na komp....nejso lahke, nejso :P

 

 Ja in pol na koncu imajo 20597 objav v letu, pa ga se konc ni... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dr.looney pravi:

Bom še jest eno "pametno" napisala, ker me pač včasih zasrbi okrog gobca. Celih 14 strani enga prepucavanja kdo ima daljšega. :P . Nekdo je že napisal, a bom še jaz. Ni važno kakšen motor voziš, ampak kako ga voziš in zakaj ga voziš. Vsak ima svoje prioritete v življenju in svoje želje. Mi gre pa na kozlanje, ko se začne neko prepucavanje in predalčakanje. Za " koji k***" je pa nekdo več vreden ali manj vreden glede na to kaj ima in kaj nima. Ma dejte že enkrat odrasti. Če mora nekdo imeti eno stvar samo zato, da kompenzira svoj lastne frustracije, naj jo ima, po drugi strani če si ne moreš kupiti tisto kar bi rad imel tudi ni potrebno potem pljuvati po vsem. Vsakemu svoje. Jaz bi tudi imela tri različne motorinote v garaži pa tri avteke . A jih ne morem imeti in zaradi tega se ne bo svet podrl. Dajte začnite uživati v tistem kar imate in nehajte gledati sosedu v pisker. Vsak je svoje sreče kovač in ko enkrat ugotovite, da za srečo res ne rabite veliko je vse lažje, pa če vozite ultra modern motor al pa "stare jajce". 

:P  sem mogla mal težit.... :P

 

tema je že bila dobro zastavljena, preberi prvo objavo. Kdo ma daljšega? BMK, jaz se vozim zase, ko bo pa nekdo hotel povedati, da ma daljšega sam zato k mi je fouš ker se vozim, mu bom pa povedal svoje.

pred 20 minutami, jvalant pravi:

 

 Ja in pol na koncu imajo 20597 objav v letu, pa ga se konc ni... :P

Sedaj ne vem, a je število objav merilo, kdo ma daljšega, al samo merilo kdo je na bolniški, pa si tak krajša čas?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

Sedaj ne vem, a je število objav merilo, kdo ma daljšega, al samo merilo kdo je na bolniški, pa si tak krajša čas?

 

 Hm, milsim, da tud ne ves kaj pomeni " :P ". Se samo lohk zezajo, ocitno

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5. 12. 2016 at 9:10 AM, Kmet2 said:

Tukaj pridem z lt gor .........!:P

 

tudi prej si nekje omenil podoben podvig.

se strinjam.

tazgornji s spodnje slike dosti lažje in dlje obvlada motor kot taspodnji.

anorexic-vs-bbojler.jpg

 

sam pa še kdo od mamutovalcev in forumskih dirkačev spadamo žal bolj v kategorijo naslednje slike...

phat-phuck.jpg

 

16 minutes ago, DAMI34 said:

Sedaj ne vem, a je število objav merilo, kdo ma daljšega, al samo merilo kdo je na bolniški, pa si tak krajša čas?

 

maaah ni to, kurilna sezona je, pa kurimo.

v peči, na forumih,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

 Govorimo o tem, da je Intruder boljsi ko Vstrom (ki je popolnoma zanic, kot pravi Jaka) za po snegu... Jaz pa pravim da to ne drzi, ker ce se je na Mamutih nekdo prevracal z Vstromom na vsakih par metrov, je pac problem v vozniku, ne motorju. Nikjer tud nisem napisal driftanje z sprednjim kolesom v zraku, napisal sem, da bi se Birch peljal  gor z lahkoto, da bi po ovinkih driftal, da bi cez kak kup posklocil itd...  Poglej si kak njehov filmcek, se posebej kaj dela z KTM Adventure-jem. Ker ce pac voznik ni pomemben, pol je Adventure 10x boljsi od vseh ostalih endur skupaj! Pac ni, samo Birch je usekan. In bi se pelju na Mamute z lahkoto... torej se enkrat: voznik je dalec najpomembnejsi, in Vstrom in podobni so PRECEJ boljsi od Intruderja za vse, razen mogoce drvenja naravnost

 

1. Nihče ni rekel, da gre samo za enega VStroma. Če bi bil en VStrom, bi krivdo naprtil vozniku, pri 4ih praktično identičnih mopedih pa se tu pokaže vzorec.

2. Med drugim so trije obupani VStromarji posodili svoje bajke drugim, bolj izkušenim Mamutovalcem, pa naj se oni zajebavajo in pokažejo kako to gre. Pa ni šlo nikomur. Se najde tudi na posnetku, ni se treba posebej matrat, pa ga boš našel.

3. Med tretjim sem vsaj enega VStroma na Mamut plac probal spravit tudi sam. Nikoli nisem trdil, da sem Birč, ampak po snegu pa se pa znam peljat. In tudi iz lastnih izkušenj ti povem, da je dotični moped (650/1000, KLV) za en drek za po snegu. Sem ga pa tudi vozil po cesti, pa sem bil navdušen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v vednost... Tisti filmček z Birchom je zmetan skupaj z vseh koncev. Zanimiv je detajl, kjer s KTM prečka reko... Na netu se najde še en filmček, kjer se lahko vidi nadaljevanje odrezanega kadra. Točno tam, kjer je kadra v uradni izdaji videa konec, Birch obstane in da noge dol... Bo treba razumeti, da je eno reklama, drugo realnost...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

 

Zaledenela luža je ustavila nova jajca :lol1:. Bo treba kakšna stara jajca nabaviti :jezik:.

Če smo že pri tem:... Čist preveč čist moped maš... a se voziš samo po parkplacu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Dr_Jakob pravi:

Če smo že pri tem:... Čist preveč čist moped maš... a se voziš samo po parkplacu?

Če me je pa zaledenela luža ustavila :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

tema je že bila dobro zastavljena, preberi prvo objavo. Kdo ma daljšega? BMK, jaz se vozim zase, ko bo pa nekdo hotel povedati, da ma daljšega sam zato k mi je fouš ker se vozim, mu bom pa povedal svoje.....

 

.....seveda ..... tako kot vedno..... in potem se sfiži.....:fredyjecar:

 

Pa nea se prevec sekirat, da te ne bo fršlok.....:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Dr_Jakob pravi:

Mi častimo tistega, ki se mu navkljub vsemu uspe NE zvrnit v sneg. Čeprav sneži kot za stavo in v 1 uri zapade 20cm snega.

Bom izpostavil nekatere rekorderje:

Avtomoto: 0 padcev (v vseh letih uradno)
SF: (v vseh letih 2 padca, od tega 1 na mestu na parkiranem motorju, ko se je v sneg pogreznila tačka)

Dr_Jakob: (v vseh letih 1 padec, - z DKjem sva letos probavala, kako se da driftat po snegu v dvoje, pa sva prišla do 3/4, na enem ovinku pa skupaj zapeljala v globok sneg :D haha)
Thumper: 0 padcev?
Trebor: 0 padcev?
... itd.

A še nisi ugotovila, da se moto sezona za "tanormalne" bliža koncu in nimajo kej drugega počet, kot da tipkajo?

Kolikokrat pa si bil kaj na motorju v novembru in decembru ?:cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Kolikokrat pa si bil kaj na motorju v novembru in decembru ?:cool:

Čisto vsak delovni dan. Brez izjeme. Pa še kdaj vmes. Pač se ne slikam na vsake 100m in na vsakem kuclju :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Dr_Jakob pravi:

Čisto vsak delovni dan. Brez izjeme. Pa še kdaj vmes. Pač se ne slikam na vsake 100m in na vsakem kuclju :fyou:

Mislim vozil ne hodil na šiht :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Kmet2 pravi:

Mislim vozil ne hodil na šiht :fyou:

A je kakšna razlika?

Vmes sem bil 1x na Ptuju, 2x v Mariboru, 3x v Ljubljanskih koncih, 2x na Rogli, 3x na Dolu, parkrat za hec na Trojanama...
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, ti ga kr fuki, js držim s tabo :P

Kaj pa polet a?

Ko je 38C v Mostarju, kje ste mamutki, ko se mi meša od vročine? Js mam najdljšega :ras:

In slikat vsakih 100 metrov ni šala. Rokavice dol, čelado dol, iskanje pozicije, ponavljanje kadrov. Pol se 100m peljem, pa opet jovo na novo. Razmišljam dab kaka stara jajca nabavu, saj je škoda mopeda :(

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje ti ,da sem na bolniški :lol1:, čakam pa OP,to pa .............pa ne užigi se , prvo pametuješ o motoristih "normalnih" kako tipkajo po tipkovnici , pol ti pa povem tud moje mnenje kaj si mislim pa cvilš,ko malo dete .......dej ,dej ne seri ,to kar si zgoraj me ciitiral  ,samo pove kakšen cepec si !!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Od kje ti ,da sem na bolniški :lol1:, čakam pa OP,to pa .............pa ne užigi se , prvo pametuješ o motoristih "normalnih" kako tipkajo po tipkovnici , pol ti pa povem tud moje mnenje kaj si mislim pa cvilš,ko malo dete .......dej ,dej ne seri ,to kar si zgoraj me ciitiral  ,samo pove kakšen cepec si !!!

baje, da greš na naslednje Mamute z LTjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Kmet, ti ga kr fuki, js držim s tabo :P

Kaj pa polet a?

Ko je 38C v Mostarju, kje ste mamutki, ko se mi meša od vročine? Js mam najdljšega :ras:

In slikat vsakih 100 metrov ni šala. Rokavice dol, čelado dol, iskanje pozicije, ponavljanje kadrov. Pol se 100m peljem, pa opet jovo na novo. Razmišljam dab kaka stara jajca nabavu, saj je škoda mopeda :(

 

Okej, bil sem na Korziki na 39 stopinjah, na Dolomitih na 15 stopinjah, na jadranki na 30 stopinjah, na Grossglocknerju septembra...mam tud pozdravčke in poljubčke za dokaz faking 55€, parkrat v Avstriji brez kazni, večinoma pa po Sloveniji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Od kje ti ,da sem na bolniški :lol1:, čakam pa OP,to pa .............pa ne užigi se , prvo pametuješ o motoristih "normalnih" kako tipkajo po tipkovnici , pol ti pa povem tud moje mnenje kaj si mislim pa cvilš,ko malo dete .......dej ,dej ne seri ,to kar si zgoraj me ciitiral  ,samo pove kakšen cepec si !!!

Menda se mamuti radi izgubijo :jezik:. Brez vodstva še prelaza ne najdejo :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

baje, da greš na naslednje Mamute z LTjem?

Takoj , ko saniram koleno ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Menda se mamuti radi izgubijo :jezik:. Brez vodstva še prelaza ne najdejo :lol1:.

Mamutki raj dobivamo kazni za prehitro vožnjo :twak:

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Od kje ti ,da sem na bolniški :lol1:, čakam pa OP,to pa .............pa ne užigi se , prvo pametuješ o motoristih "normalnih" kako tipkajo po tipkovnici , pol ti pa povem tud moje mnenje kaj si mislim pa cvilš,ko malo dete .......dej ,dej ne seri ,to kar si zgoraj me ciitiral  ,samo pove kakšen cepec si !!!

Kdo te je kje citiral? A rabš špegle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!