Skoči na vsebino

CF moto


DAMI34

Priporočene objave

tlak jim spusti (gumam E07+ verjetno oz enduro trail +) pa bodo tudi za asfalt okrog 0C :D in manj nemirne, oz bolj bodo grabile na šodru. 2,4 je občutno preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No neki šmrcam te dni pa sem malo brskal po netu kaj je s tem CF moto, jaz se jih spomnem iz časov ko so delali skuterje...

Baje vsi hvalijo neki 450mt... 

Če koga zanima en kvalitetno narejen video.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

tlak jim spusti (gumam E07+ verjetno oz enduro trail +) pa bodo tudi za asfalt okrog 0C :D in manj nemirne, oz bolj bodo grabile na šodru. 2,4 je občutno preveč.

Oj! hvala za predlog, trenutno imam spredaj pri 12 stopinjah asfalta 2,0 zadaj 2,2 na  šodru  sem probal spredaj 1,8 in zadaj 2,0, je bilo bolje pa sem še vedno zoprn, bom še mal testiral, potem bodo pa itak za zamenjat

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 9. 2024 ob 21:22, kaizer pravi:

image.jpeg.6c3fa7db533559b00029faaf2696b1e7.jpeg

Pripomb nad mopedom nimam, tudi nad servisom ne, se da vse zmenit,sami stari mački. Včasih smo tudi že kaj zanimivega doživel. Ketna je pa žal pod dimenzionirana, jo bo treba predčasno menjat, da se prepreči lom. Serijske gume Maxx so me presenetile, zadnja 17k prednja 20k, ne marajo pa hladnega asfalta pod 10. stopinjami. Za probo sem obul Mitas e07 lahko rečem da so sprejemljive za asfalt nad 25 stopinj, makadam - šoder so preveč nemirne, v blatu pa slabo drže smer. Za kakšen bolj resen TET bo treba zobniško razmerje spremenit, da ne bo sklopka trpela. Pogledujem pa po lažjem adv mopedu vsaj za žakel apna, na ravnem ga ni problem pobrat, ko si do kolen v blatu si pač v dreku. Škoda da ni več 650 karegorije, razen posameznih modelov, ki mi pa ne "sedejo". 500 ccm mi je nekoliko preslaboten za dva+prtljaga. 

Za nek Žakelj manj je potem Kove 800x, da bo za dva primeren pa zmožen vožnje izven cest in lažje pobiranje . Kar se tiče gum pa so bolj primerne cesta-offroad Dunlop RAID. Za blato, športno vožnjo po cesti,ali pa pač makadam. E7 so preveč opevane gume, je pa tlak izjemno pomemben seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/26/2024 at 8:58 PM, DAMI34 said:

Sicer je pa moj problem kolkrat ga pobiram mar ne 😁

 

Namontiraj zadaj kolescka pa se ne bos prevracal. 🤣

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, luxsa pravi:

Namontiraj zadaj kolescka pa se ne bos prevracal. 🤣

kako bom pa potem vedel, al se dobro pobira al ne? :P

 

pred 8 urami, kaizer pravi:

Oj! hvala za predlog, trenutno imam spredaj pri 12 stopinjah asfalta 2,0 zadaj 2,2 na  šodru  sem probal spredaj 1,8 in zadaj 2,0, je bilo bolje pa sem še vedno zoprn, bom še mal testiral, potem bodo pa itak za zamenjat

 

aja, če gredo proti koncu, pač naslednje vzameš take, ki ti odgovarjajo, al pa take ki si jih vajen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Marko P. pravi:

https://vi.aliexpress.com/item/1005007534493750.html?gatewayAdapt=glo2vnm

 

Sem ga želel kupit, pa ga ne morejo poslati na moj naslov...

Ja, vem da nima in nikoli ne more imeti homologacije za SLO...

Je pa poceni...

ta je pa res poceni :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

ta je pa res poceni :D

 

Da lahko te EU eco norme toliko stanejo....??:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Marko P. pravi:

Da lahko te EU eco norme toliko stanejo....??:hmm:

Norme ne stanejo nič! Zahtevajo pa veliko tisti, ki jih postavljajo...

Ja Evropa je postala drag klub...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da se kdo ne slepi, da lahko za jurčka kupi moped. To je nateg, drgač pa..evo kdor kupi, mu pir častim. Verjetno bo dobil igračko MT450, kot sem jaz 1x za 80€ nabavil od kitajca "rumbo"sesalc, dobil pa igračo. ko sem reklamiral, bi me reklamacija in vračilo blaga prišlo cca 60€ :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, DAMI34 said:

ako bom pa potem vedel, al se dobro pobira al ne?

Sploh ne bos rabu pobirat ker se ne bos prevrnu.  😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • primozzs
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!