Skoči na vsebino

CF moto


DAMI34

Priporočene objave

Je treba zdej sptemljat, da vem kaj rabljenega bom kupil čez nekaj let.. 😁

Če gre tako naprej kot kažejo trendi bo kmalu vsak imel nak ADV / enduro v 450cc kategoriji. Sedaj prideta še triumph in ducati... mogoče.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, smasher said:

Je treba zdej sptemljat, da vem kaj rabljenega bom kupil čez nekaj let.. 😁

Če gre tako naprej kot kažejo trendi bo kmalu vsak imel nak ADV / enduro v 450cc kategoriji. Sedaj prideta še triumph in ducati... mogoče.. 

ej, triumph scrambler400. Bombon. U zivo je bombon. Tetris gume gor, pa gres po vseh makadamih in kolovozih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Vidu zadnč v Cirkvenici eno punco z Slo registracijo. Prvi so šli že vn, so bli ugodni, zdej pa kr neki dražijo....da bodo lohl "popusti" k bo zima. Cena pa ista. 

.

... ja sej jih že prodajajo ... sem bil dvakrat tam, da bi ga videl v živo, pa jih je ženska vedno takoj prodala ... tko da ... jebemti "kitajski tehniko" :D

... čudim se pa, kako to, da je Kovetov kot listja in trave v prodaji, teh MT-jev pa nič :eek:

 

ps.

... kar se pa fb-ja tiče, mi je pa en prjatu enkrat prjavu eno njegovo globoko misel ...

"če te ni na fb-ju, pol te ni" :eek::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

en klik pa ga imaš

Ja, kdo prodaja rablenga?

Ja, novga...zaenkrat ne. Se mi ne da ulavfavat..servis. Tok kt je blo prodanih, ni hudič da nekomu ne bo ustrezal tale kinezjajček.

FB... Me ni, pa me še dolgo ne bo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   2 članov

    • miran985
    • mato295
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!