Skoči na vsebino

CF moto


DAMI34

Priporočene objave

pred 5 minutami, miran985 pravi:

Stari moj,takole k berem (nimam nič proti cfmoto) izkušnje lastnikov, sory imajo res nekaj težav od menjalnika do pušcanja zavorne kar je kar normalno kao...🙈.

Menjalnik na kove ima same pohvale, niti en ga ni grajal, zelo točen, prikazovalnik dela tako kot mora, puščanje na čaši zavorne??? Niti slučajno, pa je čaša skoz nagnjena levo,da ne rečem kako je bila ob transportu (skoz nagnjena).

Cfmoto je lepo narejen ampak so razlike. Delovanje agregata je tudi drugo. Mt450 sem tudi slišal kako gre (teža ga matra...). Ampak oglasil sem se, samo zaradi tvojega predvidevanja za katerega vemo da nimas pojma. Cfmoto ni tukaj kriv. Ima porodne težave sicer ampak po drugi strani so dobrodošla konkurenca na splošno. 

 

CFmoto je mene presenetil že lansko leto ko sem 800tko gledal. izdelava je bila boljša kot na yamahi 700, suzukiju dr800 ipd. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

zakaj?

 

CF moto daje "širokim množicam" dost boljši občutek pred nakupom, kot Kove :hmm:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kawl pravi:

CFmoto je mene presenetil že lansko leto ko sem 800tko gledal. izdelava je bila boljša kot na yamahi 700, suzukiju dr800 ipd. 

 

 

Točno tako!

Pravkar, pik1 pravi:

CF moto daje "širokim množicam" dost boljši občutek pred nakupom, kot Kove :hmm:

 

Misliš širokim po gaberitih al...?🤔

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, miran985 pravi:

Cfmoto ni tukaj kriv. Ima porodne težave sicer ampak po drugi strani so dobrodošla konkurenca na splošno. 

 

.

... pri CFmoto mogoče lahko govorimo o "porodnih" težavah ... pri Kove tega še ni mogoče, ker jih novopečeni lastniki prej prodajajo naprej, kot bi se težave sploh uspele pojavit :blush:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pik1 pravi:

.

... pri CFmoto mogoče lahko govorimo o "porodnih" težavah ... pri Kove tega še ni mogoče, ker jih novopečeni lastniki prej prodajajo naprej, kot bi se težave sploh uspele pojavit :blush:

Lubček dragi Kove sploh 500 se pelje po cestah od 2017...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pik1 pravi:

CF moto daje "širokim množicam" dost boljši občutek pred nakupom, kot Kove :hmm:

 

ta je pa že "filozofska" :P

men je gladko za "brand name", ker drugače bi gledal samo BMW, tam dobijo široke množice res dober občutek (če povzamem prebrano) Za vse ostalo..bi rekel hm...

primerjam ceno, model, vzmetenje, izdelavo, ciklistiko, kje so servisi , pogledam par filmčkov, ter preslikam na moje potrebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, miran985 pravi:

Lubček dragi Kove sploh 500 se pelje po cestah od 2017...

... mogoče ... ampak pri nas se pa zaenkrat bolj valjajo po avto netu kot po cestah 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

Kaj pa Voge...tega še ni v Slo? ...samo cf in kove se omenja? 😕

v tem CF bi se moralo omenjat samo CF...sam očitno je težko. Sploh pa ko blebetamo, bi se moralo omenjati konkreten model in možne primerjave s konkurenco.

 

In prosim, od tule dalje, da se omejite na cf...za vse ostalo me bk, poleg tega obstaja primerjalna tema za "kitajce" pa si jo poiščite in tam zlivajte vse frustracije za in proti!!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, pik1 pravi:

... mogoče ... ampak pri nas se pa zaenkrat bolj valjajo po avto netu kot po cestah 

Ne mogoče ampak kar 100%. Na cesti jih je tudi kar nekaj že. Inženirju so riderji (dva sem osebno spoznal) in testirajo sami na polno par let prej preden pride na trg....ampak to je tema za Kove in ne za cfmoto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kawl pravi:

Original izpuh. Dami ne me narobe razumet tudi meni je CFmoto450mt všeč in mogoče se enrkat odločim zanj. Ampak to sem našel na cfmoto 450 europe.

gfgds.jpg

Sem malo pregledal še. Krivine ima na direkt titanium. Zato je verjetno tudi stopilo smernik.

morda ni izpuh kriv :) ampak kitajska plastika :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 17 minutami, Snečer pravi:

morda ni izpuh kriv :) ampak kitajska plastika :) 

 

Isti problem sem imel na supertenere 1200 ko sem menjal auspuh....je šla cela plastika zadaj

Popravljeno . Popravil miran985
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/15/2024 at 2:45 PM, pik1 said:

.

... pri CFmoto mogoče lahko govorimo o "porodnih" težavah ... pri Kove tega še ni mogoče, ker jih novopečeni lastniki prej prodajajo naprej, kot bi se težave sploh uspele pojavit :blush:

image.png.60d7dbf4ec15b9284d83a6e14a56c4ef.png

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 7. 2024 ob 13:28, Kawl pravi:

uglavenm Kitajc. Če povzamemo :D 

Kitajci so za nas v 22. stoletju in samo vprašanje časa je, kdaj bomo mi zanje delali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Zoki5 pravi:

Kitajci so za nas v 22. stoletju in samo vprašanje časa je, kdaj bomo mi zanje delali

Sej jih že veliko dela, če pogledaš kaj vse so pri nas že pokupili....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, Zoki5 said:

Kitajci so za nas v 22. stoletju in samo vprašanje časa je, kdaj bomo mi zanje delali

Če hočeš potrditev te izjave že danes, pojdi k Changu v Koper. Teče že vsaj 15 let. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj to anglesko ropotalo ne najde lera? 
 

 

cf mal liči na aprilijo al je nesposobn? Po pricevanjih, pelje zelo zelo penzionisticno. 
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moj Tomos najde ler med vsako prestavo, ko hočem šaltat... mislm... to je kr neki...

 

:P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

zakaj to anglesko ropotalo ne najde lera? 
 

 

cf mal liči na aprilijo al je nesposobn? Po pricevanjih, pelje zelo zelo penzionisticno. 
 

 

To je imel na testu še prejšni model. Tanovi ima gumbe na belanci drugace. S tem da je nastaviti ogrevane rocke in sedez sedaj precej, precej lažlje. Je pa res da je qwikshifter obupen od casa do casa. "0" Jaz najdem brez problema.

Meni res smeta k se voziš v 3. 50 km/h. Trza, cuka. Če mam v 4. Ni panike. V ostalem obmocju hitrosti se to ne pojavlja nikjer. 

Recimo, sem se full napalil na Suzukija GX 1000, pa sem ze na vecih videih videl da wobla ob priganjanju. Tle je CF kot vlak. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še moj komentar na svojo izjavo glede menjalnika. Motorju oziroma menjalniku sem delal krivico. Zadnjič sem motor peljal na servis in povedal, kaj me tare. Preizkusil ga je Bine in povedal, da on ni imel teh problemov. Predlagal mi je, naj poizkusim spremeniti dolžino menjalne ročice. Glej ga zlomka, stvar deluje BP. Mogoče me še kdaj preseneti, ampak očitno je to problem moje noge (imam 46 št. 😁

Sproti mi je naštelal še zadnji amortizer, kateri je bil nastavljen za vole ubijat. 

Jebat ga, včasih smo rekli "nije žvaka za seljaka". Pa to še kar velja zame 😗😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Zoki5 said:

Sproti mi je naštelal še zadnji amortizer, kateri je bil nastavljen za vole ubijat. 

Kako se to nardi? Kaj ubije vola?

pocas se pojavljajo. Srbske tablice, pred sosednjim airb&bjem. 

9C4A7A89-C107-4B31-83B3-52FEE4A99829.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Kako se to nardi? Kaj ubije vola?

pocas se pojavljajo. Srbske tablice, pred sosednjim airb&bjem. 

9C4A7A89-C107-4B31-83B3-52FEE4A99829.jpeg

Ja, fedre so bile premehke za oba in prtljago, pa sem s stopalko strugal v zavojih. Pol sem pa našpanal zadnjo fedro do konca, pa še amortizer (ne me vprašat al kompresijo al povrat al kar koli je že - tako sem si tolmaču iz navodil), pa amortizer ni delal. Moja se ni nič kaj bunla, da jo nabija v hrbet, pa sva šla do Črne gore in nazaj, meni je bilo pa tudi OK, sam da se pelem 😀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal tole recenzijo

In nisem mogel verjet. Fantom zaupam jih sledim že kar nekaj časa, običajno so dokaj kritični a v tem primeru..hudo pohvaljeno. Sploh vzmetenje, za katero sem bil prepričan, da je šibka točka.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nekatere je to najboljši lahko adv ...😳

...samo kaj, ko komaj doseže 130...😳

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/24/2024 at 10:32 AM, Kugelschreiber said:

zakaj to anglesko ropotalo ne najde lera? 
 

Tipicno za KTM. Vcasih sem toliko casa iskal ler, da sem potem kar z roko dal, ker imas naceloma v roki boljsi obcutek. 
Sicer pa, kaj pa rabis ler? Jaz vedno vzgem s sklopko, v prvi prestavi. Na normalnem semaforju pac drzis sklopko tistih nekaj deset sekund. Ob delu na cesti ga pa ugasnem recimo. 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!