Skoči na vsebino

Kako dolgo traja vaša zveza ?


Magnolija

Priporočene objave

jst se bližam 3 letom...sam problem, da zdej bom 4 mesce brez nje, ker je skoraj 1000 km od mene oddaljena v tujini...nekateri bi takoj zamenjali z mano to situacijo...jst pa ugotavljam, da mi bo šele zdej postalo dolgčas brez nje...ok sej motor me bo reševal iz težav...samo ne povsem...nevem se morm spomnt načina da mi bo malo lažje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se bližam 3 letom...sam problem, da zdej bom 4 mesce brez nje, ker je skoraj 1000 km od mene oddaljena v tujini...nekateri bi takoj zamenjali z mano to situacijo...jst pa ugotavljam, da mi bo šele zdej postalo dolgčas brez nje...ok sej motor me bo reševal iz težav...samo ne povsem...nevem se morm spomnt načina da mi bo malo lažje

Po moje bo njej tut zelo hudo pa to... Upam, da bo revica tudi pogruntala kak način za lajšanje "težav".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo njej tut zelo hudo pa to... Upam, da bo revica tudi pogruntala kak način za lajšanje "težav".

Pozabo si vprašat, kam gre študirat ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns uradn zaključek, se prav d je bil usoden 13. dan druzga mesca.....neuradno je pa po moje trajal švoh mesc.....no ja, sj gre rok trajanja na bolš, č druzga ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns uradn zaključek, se prav d je bil usoden 13. dan druzga mesca.....neuradno je pa po moje trajal švoh mesc.....no ja, sj gre rok trajanja na bolš, č druzga ne :whistle:

Sam pomisl kolk več cajta ti ostane za drajsanje z motorjem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pomisl kolk več cajta ti ostane za drajsanje z motorjem :naughty:

Ja sj sm misla na to, zato pa je tko kt je ne....pomlad pa to, pa zdj prednost motor dobi haha :evilgrin: .....joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns uradn zaključek, se prav d je bil usoden 13. dan druzga mesca.....neuradno je pa po moje trajal švoh mesc.....no ja, sj gre rok trajanja na bolš, č druzga ne :whistle:

A to si na Suziko mislna??? :naughty: :kva2:

Sam hecam se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si na Suziko mislna??? :naughty: :kva2:

Sam hecam se!

Ne, tist vrag :devil: se me pa drži k klop in nikakor d ga odpikam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tist vrag :devil: se me pa drži k klop in nikakor d ga odpikam :lol1:

Pih,cijena sitnica......mora da gre!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns uradn zaključek, se prav d je bil usoden 13. dan druzga mesca.....neuradno je pa po moje trajal švoh mesc.....no ja, sj gre rok trajanja na bolš, č druzga ne :whistle:

Wow, a si singelca? Kdaj greva na kofe? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow, a si singelca? Kdaj greva na kofe? :naughty:

Jz grem bl težko....lohk pa ti prideš :whistle:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predolg majke mi !!!!!

Tih bot :xx: da ne bomo pol v cajtngah bral...:"padu po štengah..nesrečno naključje"... :huh: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tih bot :xx: da ne bomo pol v cajtngah bral...:"padu po štengah..nesrečno naključje"... :huh: :D

Ma ne bo tko, k ženske ne delamo tega tko "očitno".... sj veš :naughty: ....mal strupka sm, mal tm in pol "nenadoma se je zgrudil in umrl, vzrok smrti neznan" :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne bo tko, k ženske ne delamo tega tko "očitno".... sj veš :naughty: ....mal strupka sm, mal tm in pol "nenadoma se je zgrudil in umrl, vzrok smrti neznan" :whistle: :evilgrin:

zato ti kao neki na veliko pečeš da pol ne bo sumljivo?? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne bo tko, k ženske ne delamo tega tko "očitno".... sj veš :naughty: ....mal strupka sm, mal tm in pol "nenadoma se je zgrudil in umrl, vzrok smrti neznan" :whistle: :evilgrin:

Ne govori tega okol... :whistle:

zato ti kao neki na veliko pečeš da pol ne bo sumljivo?? :fredy:

Boš en štrudeljček.... :whistle: :winkiss: (sej ne bo zagiftan... :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ti kao neki na veliko pečeš da pol ne bo sumljivo?? :fredy:

Neeeeee :grrr O:-) ......(zakwa pa mislš, d jz ne jem tega :whistle: ....made specially for men :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!