Skoči na vsebino

PEUGEOT 107


pero

Priporočene objave

Ta je pa res cortkan1

Sm ga vidu v AM pa je kao naslednjik 106 in ima 2x drsna vrata!Je res lep ni kej!Peugeot si trga vse večje kose pogače tržnega deleža! :D :idea:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Max!!!

No zdej se zadeva lepše vidi pa povejte kako se vam zdi?? Men je cute sam prov za na rajžo pa glih ni!!Ga kupš bejbiki ga na valarčke postavš pol pa sline cediš!!! :twisted: :roll: :roll: :P :shock: :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn :D En mladi bolani lev se je rodil. Mi je čisto všeč. Problem je še vedno enak kot pri smartu. Avto ko avto, nikol nebo mel 2 koles, nikoli nebom mogel v popldanski gneči med kolonami in "skoraj" nikoli ga nebom mogel stlačiti kam drugam kot med bočno parkirane avtomobile. Problem je v tem, da če ga ne pustiš v boxu hitro pride un Arhano Truck, druga finta je da je sploh treba najt box, tretja pa, da je vsak box dolg 5 metrov. Kaj naj pol delam s tistim ostankom 2 metrov? Mogoče se najde kdo, ki mi s smartom zaparkira mojega Peugeota :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...napram Smartu je tale Pežojev svinjaček dizajnerski uspeh... 8) ...pa tud, če bo cena ista, boš za ta denar vsaj malo več "avta" dobil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vseeno boš po vsej verjetnosti, za ceno smarata dobil dve stosedmici.

Brez skrbi.

Aja, pa stosedmici bo ime Sesame. Kot uno: Sesame otvori se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!